Seznam karet
 JménoOddílPočet karetDetail
Babák Petr
TJ Holásky11 3LMD
Bajger Ondřej
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.21 ExL M | 1 turnaj
Bako Radim
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.71 MČR-dci | 1 ExL M | 2 1LM | 3 turnaj
Balvar Oliver
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Belopotočan Roman
TJ AVIA Čakovice, z.s.11 2LMA
Beran Tomáš
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 turnaj
Bindač Miroslav
Tělovýchovná jednota Ostrava11 ExL M
Blinka Michal
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.42 1LM | 2 turnaj
Brhel Štěpán
HB Ostrov , z.s.41 MČR-dci | 3 turnaj
Brožík Karel
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 3LMB
Bukovský Radek
Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště11 2LMA
Burdík Vítězslav
TTC Bolatice, z.s.11 3LME
Bártová Tereza
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
Bělík Šimon
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.51 ExL M | 4 turnaj
Chernyavskaya Ekaterina
TT Moravský Krumlov, z.s.11 FČP - Ž
Crha Jakub
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
Darmovzal Zdeněk
Tělovýchovná jednota Sokol Lanžhot, z.s.11 3LMD
David Jakub
TJ Sokol Vodňany22 3LMA
David Petr
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 ExL M
Dočkal Tomáš
T.J. Sokol Olomouc Neředín z.s.11 Q3LM
Dudek Jaroslav
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.11 3LMB
Dufek Jakub
KST Zlín, z.s.11 2LMB
Dvořák Petr
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.11 3LMB
Ecler Michal
TJ Loko Pardubice z.s.11 3LMC
Fabíni Marek
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.22 3LMC
Faktor Radovan
TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.33 2LMA
Fausek Matěj
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 221 2LMA | 1 1LM
Fencl Jakub
Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.11 turnaj
Foff Lukáš
DTJ Hradec Králové11 1LM
Franc Štěpán
Tělovýchovná jednota Zdemyslice, z.s.11 3LMA
Gorecki Jan
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.22 1LM
Grimmerová Diana
SK Dobré, z.s.22 turnaj
Hach Martin
TJ Sokol Vodňany11 3LMA
Handl Petr
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 1LM
Hanák Martin
SK Pedagog ČB22 1LM
Hanáková Nela
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Hasil Tomáš
Stavoimpex Hodonín z. s.11 2LMB
Havlíček Tomáš
AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.11 3LMA
Havlíčková Michaela
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 1LŽB
Hejda Václav
TJ Šanov, z.s.11 2LMA
Herout František
SKC Zruč nad Sázavou z.s.11 3LMC
Hnilica Vladimír
Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.11 turnaj
Hoferik Petr
TJ Agrotec Hustopeče z.s.11 1LM
Holejšovská Anna
SKST Vlašim11 turnaj
Holáň Jan
SK Pedagog ČB21 3LMB | 1 turnaj
Hort Pavel
TJ Holásky22 3LMD
Horák Aleš
MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.21 Q3LM | 1 3LMD
Hořejší Radim
Tělocvičná jednota Sokol Michle22 3LMB
Hrabicová Klára
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.41 ELŽ | 1 1LŽB | 1 MČR dky | 1 turnaj
Hrnčiřík Jan
TJ AVIA Čakovice, z.s.11 1LM
Hrnčíř Jan
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.44 3LMB
Hubáček Filip
TJ Sokol Vodňany109 Q3LM | 1 3LMA
Huk Martin
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 3LMB
Ilčíková Anežka
SKST Hodonín z.s.11 ELŽ
Jamný Petr
TJ Jiskra Strážnice z.s.11 3LMD
Janča Miroslav
Klub stolního tenisu Dolní Němčí, z.s.22 2LMB
Jančařík Lubomír
Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr11 turnaj
Javůrek Jiří
Tělovýchovná jednota Ostrava11 1LM
Jedlička Karel
KST Apollo Ústí nad Labem z.s.22 turnaj
Jehlíková Petra
TJ Sokol Pocinovice, z.s.11 1LŽA
Jirman Petr
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.11 3LMC
Kabelka Jakub
KST Apollo Ústí nad Labem z.s.11 turnaj
Kadleček Radomír
TJ Loko Pardubice z.s.11 3LMC
Kalužný Samuel
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.22 ExL M
Kanta František
HB Ostrov , z.s.22 2LMB
Karásek Vít
AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.11 2LMA
Kaucký Petr
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 ExL M
Kaucký Roman
TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.22 2LMA
Kašník Sebastián
KST Jeseník11 turnaj
Klempererová Anna
SKST Hodonín z.s.31 1LŽA | 2 turnaj
Klempířová Jiřina
TJ Sokol Stodůlky z.s.22 1LŽA
Kleprlík Jakub
TT Club Ostrava, z.s.11 ExL M
Klimek Vojtěch
TJ Agrotec Hustopeče z.s.65 1LM | 1 2LMA
Klos Patrik
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Klásek Marek
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 ExL M
Koblížek Martin
Klub stolního tenisu KT Praha22 turnaj
Kohlmannová Aneta
AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.21 MČR dky | 1 1LŽA
Koldas Tomáš
TT Club Ostrava, z.s.73 1LM | 4 turnaj
Kopecký Michael
SK Kotlářka, z.s.21 MČR-st.ž | 1 turnaj
Koubek René
TJ Jiskra Holice,z.s.22 3LMC
Kratochvíl Michal
KST NOVÝ JIČÍN, z.s.44 1LM
Kuba Miloslav
Klub stolního tenisu Bohnice z.s.11 3LMC
Kubát Petr
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 3LMC
Kuchař Jan
AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.33 2LMA
Kuchta Kamil nejml.
Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod11 turnaj
Kučera Stanislav
SKST Cheb31 ExL M | 2 turnaj
Květon Ondřej
Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.44 turnaj
Lapčík Ondřej
KST NOVÝ JIČÍN, z.s.76 1LM | 1 ExL M
Lebeda Matyáš
TJ Sokol PP Hradec Králové 262 1LM | 4 turnaj
Lebeda Michal ml.
TJ Sokol PP Hradec Králové 233 1LM
Lebeda Michal st.
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
Lokaj Roman
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 2LMB
Macela Petr
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.22 turnaj
Martinko Jiří
Tělovýchovná jednota Ostrava32 ExL M | 1 turnaj
Martinko Tomáš
Tělovýchovná jednota Ostrava31 ExL M | 2 turnaj
Maršálek Vladimír
TTC FRÝDLANT11 3LME
Matějíček Martin
KST Jeseník11 2LMB
Medek Josef
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.54 1LM | 1 2LMA
Melichar Jiří
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.11 3LMC
Mesaroš Jakub
TJ Agrotec Hustopeče z.s.33 1LM
Milkov Tomáš
SK - SVINOV z.s.22 turnaj
Morávek Jindřich
TJ Jiskra Strážnice z.s.55 turnaj
Morávek Radim
Tělovýchovná jednota Ostrava51 3LMD | 4 turnaj
Mynářová Karolína
SVS Hradec Králové11 turnaj
Mádlo Martin
TJ Jiskra Holice,z.s.55 3LMC
Málek Tomáš
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 1LM
Měcháček Adam
KST Vršovice z.s.11 turnaj
Obešlo Michal
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Obešlo Josef ml.
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 3LMC
Ondráček Jan
DDM Soběslav11 turnaj
Orel Eduard
SKST Hodonín z.s.33 turnaj
Otáhal Bořek
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.33 turnaj
Papírník Pavel
TTC Brandýs n.L, spolek11 3LMB
Partyka Natalia
SKST Hodonín z.s.11 ELŽ
Pařízek Martin
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 2LMA
Petrovová Nikita
TT Moravský Krumlov, z.s.71 ELŽ | 6 turnaj
Petržílková Eliška
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.11 turnaj
Petřík Aleš
AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.22 2LMA
Pinka Jan
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.22 2LMA
Pisarczyk Tomek
TTC Siko Orlová z.s.22 1LM
Plachta Jakub
Tělovýchovná jednota Ostrava22 2LMB
Podrazil Václav
SK Kotlářka, z.s.22 turnaj
Polanský Tomáš
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.22 turnaj
Poláková Veronika ml.
SKST Vlašim11 turnaj
Pour Pavel ml.
TJ Sokol Bor z.s.11 2LMA
Pozník David
DTJ Hradec Králové11 3LMC
Prokopcov Dmitrij
HB Ostrov , z.s.11 ExL M
Pytlíková Tereza
HB Ostrov , z.s.11 MČR dky
Přída Kryštof
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha21 2LMA | 1 turnaj
Ramírez Francisco
DTJ Hradec Králové22 3LMC
Remunda Matheos
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.41 3LMB | 3 turnaj
Rose Radek
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.22 3LMC
Rozínek Vojtěch
SK Slavia Praha - stolní tenis, z. s.76 1LM | 1 turnaj
Rusnák Aleš
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Růžička Jakub
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Rýgl Vojtěch
TJ Tatran Hostinné, spolek22 2LMB
Schmoranz Pavel
Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.11 turnaj
Schwab Richard
TJ Tatran Hostinné, spolek22 2LMB
Schwarzer Antonín
TJ Agrotec Hustopeče z.s.11 1LM
Seibert Jakub
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 ExL M
Shouman Mohamed
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.22 ExL M
Sigmund Ivo
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 3LMD
Siwiec Matěj
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 3LME
Skála Radek
HB Ostrov , z.s.62 1LM | 4 turnaj
Slaný Martin
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Slapnička Jakub
HB Ostrov , z.s.21 MČR-dci | 1 turnaj
Slavík Radek
SKC Zruč nad Sázavou z.s.11 3LMC
Slavíková Kristýna
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem z.s.11 turnaj
Sommerová Helena
SK Kotlářka, z.s.33 turnaj
Stach Matěj
SK Kotlářka, z.s.52 2LMA | 1 1LM | 2 turnaj
Strejc Filip
AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.22 2LMA
Stránský Matěj
TJ Sokol Borová-Korouhev11 3LMC
Ságl Ondřej
TJ Holásky11 3LMD
Ságlová Miroslava
MH stolní tenis Ostrava,z.s.22 ELŽ
Thang Do Trong
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.33 1LM
Tichavský Filip
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek11 turnaj
Tobola Petr
TTC FRÝDLANT11 3LME
Tomanovská Kateřina
Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.44 turnaj
Tregler Tomáš
HB Ostrov , z.s.42 ExL M | 2 turnaj
Tschakert Tomáš
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.22 2LMA
Vaculík Petr
TJ Slovan Lochovice, z.s.11 2LMA
Vaigl Martin
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Valenta Jan
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Valeš Jakub
TJ Tatran Hostinné, spolek11 turnaj
Vašendová Jana
MH stolní tenis Ostrava,z.s.11 turnaj
Veselý Filip
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.11 3LMA
Vondráček Filip
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Vorlíček Luboš
Stolní tenis club Slaný, z.s.11 3LMA
Vráblík Jiří
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha22 turnaj
Vybíral Filip
TJ Lanškroun33 turnaj
Wasilewski Damian
TTC Siko Orlová z.s.55 1LM
Wawrosz Pavel
TTC Siko Orlová z.s.44 1LM
Zajíc Miroslav
SKST Hodonín z.s.11 2LMB
Zajíček Pavel
Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.11 2LMA
Zemanová Simona
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 1LŽB
Zikmund Adam
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.22 3LMC
Záboj Matěj
HB Ostrov , z.s.11 2LMB
Záděrová Linda
SKST Hodonín z.s.41 MČR dky | 3 turnaj
Zýková Petra
TJ Slavoj Praha, spolek11 turnaj
Šenkapoul Petr
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 2LMB
Šilhán Josef
Lokodepo Liberec z.s.11 3LMC
Šimek Marek
TTC Libín Prachatice z.s.11 3LMA
Šimonek Petr
TJ Tesla Pardubice11 3LMC
Šimůnková Veronika
TJ Slavoj Praha, spolek11 turnaj
Širučková Aneta
Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek11 turnaj
Šlehobrová Simona
MH stolní tenis Ostrava,z.s.11 ELŽ
Šmerda Marek
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 2LMB
Šorm Luboš ml.
TJ Tatran Hostinné, spolek11 turnaj
Štalzer Adam
Tělovýchovná jednota Ostrava31 2LMB | 2 turnaj
Štefcová Kristýna
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Štěpánek David
SKST Hodonín z.s.11 turnaj
Štěpánová Gabriela
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Šálený David
SK Slavia Praha - stolní tenis, z. s.11 2LMA
Šíp Martin
SK Kotlářka, z.s.33 turnaj
Žák Jan
TTC KARLOVARSKO 2020, z.s.11 1LM
Čechová Dana
Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek33 turnaj
Černota Filip
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha63 FČP - M | 3 turnaj
Čihák Marek
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.66 ExL M
Čopián Ondřej
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí22 1LM
Řeháček Jiří
Stolní tenis club Slaný, z.s.11 turnaj

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy