Seznam karet
 JménoOddílPočet karetDetail
Bajger Ondřej
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 turnaj
Bako Radim
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 turnaj
Balcar František
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.33 2LMA
Beran Tomáš
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 2LMA
Blinka Michal
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 turnaj
Brhel Štěpán
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.21 2.LMB | 1 turnaj
Brázdil Jiří
Klub stolního tenisu Dolní Němčí, z.s.11 3LMD
Bártová Tereza
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
Bíza Petr
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 2.LMB
Crha Jakub
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
David Petr
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 ExL M
Grimmerová Diana
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.22 turnaj
Grus Matěj
Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.11 3LMA
Hanáková Nela
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.21 1LŽB | 1 turnaj
Harenčák Jakub
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.22 1LM
Hnilica Vladimír
Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.11 turnaj
Hnátková Kateřina
Tělocvičná jednota Sokol Vsetín11 1LŽB
Horák Aleš
Sportovní klub Řeznovice, z.s.11 3LMC
Hrabicová Klára
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 turnaj
Hubáček Filip
TJ Sokol Vodňany11 2LMA
Khalaila Adam
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 3LMB
Klos Patrik
SKST Hodonín z.s.21 ExL M | 1 turnaj
Koblížek Martin
Klub stolního tenisu KT Praha11 turnaj
Koldas Tomáš
Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.22 turnaj
Kopecký Michael
SK Kotlářka, z.s.11 turnaj
Koubek Vojtěch
TJ Tatran Hostinné, spolek11 2LMA
Kowal René
KST NOVÝ JIČÍN, z.s.11 1LM
Kratochvíl Michal
KST NOVÝ JIČÍN, z.s.11 1LM
Kuba Josef
TJ AVIA Čakovice, z.s.22 2LMA
Kuchta Kamil nejml.
Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod11 turnaj
Kutifel Josef ml.
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 2LMA
Kuča Jan
Sportovní klub Slatina, z.s.11 3LMC
Kučera Stanislav
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha22 turnaj
Květon Ondřej
Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.11 turnaj
Kyncl Jiří
TJ Sadská o.s.11 2.LMB
Křížová Gabriela
Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organiz11 2LŽB
Lebeda Matyáš
TJ Sokol PP Hradec Králové 222 turnaj
Lebeda Michal st.
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
Látalová Lucie
SKST Hodonín z.s.11 2LŽC
Macela Petr
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.11 turnaj
Martinko Jiří
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Martinko Tomáš
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Mejzlík Martin
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 2.LMB
Milkov Tomáš
SK - SVINOV z.s.22 turnaj
Morávek Radim
Tělovýchovná jednota Ostrava22 turnaj
Morávek Jindřich
TJ Jiskra Strážnice z.s.22 turnaj
Musil David
Sportovní klub Řeznovice, z.s.11 3LMC
Ondráček Jan
DDM Soběslav11 turnaj
Orel Eduard
SKST Hodonín z.s.11 turnaj
Otáhal Bořek
SK Přerov11 turnaj
Palát Petr
SK - SVINOV z.s.11 3LMD
Petrovová Nikita
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.22 turnaj
Plachta Jakub
Tělovýchovná jednota Ostrava11 1LM
Polanský Tomáš
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.22 turnaj
Pozník David
DTJ Hradec Králové11 3LMC
Přída Kryštof
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 1LM
Remunda Matheos
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.31 3LMB | 2 turnaj
Rosu Alexandru
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 MČR žaci
Rozínek Vojtěch
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha21 1LM | 1 turnaj
Rusnák Aleš
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 turnaj
Růžička Jakub
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Schmoranz Pavel
Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.11 turnaj
Skála Radek
HB Ostrov , z.s.22 turnaj
Slaný Martin
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 turnaj
Slavíková Kristýna
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem z.s.11 turnaj
Sommerová Helena
SK Kotlářka, z.s.22 turnaj
Stach Matěj
SK Kotlářka, z.s.11 turnaj
Svěchota Vojtěch
SKST Děčín, z.s.11 3LMB
Tesolin Riccardo
DTJ Hradec Králové11 3LMC
Tomanovská Kateřina
Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.22 turnaj
Trajhan Miroslav
TJ Sadská o.s.11 2.LMB
Vaigl Martin
SKST Vlašim11 turnaj
Valenta Jan
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 turnaj
Valeš Jakub
TJ Tatran Hostinné, spolek11 turnaj
Vašendová Jana
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Veselý Milan
Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy11 3LMB
Vrba Jan
Klub stolního tenisu Bohnice z.s.11 3LMB
Vybíral Filip
Tělovýchovná jednota Ostrava41 1LM | 3 turnaj
Zavoral Roman
DTJ Hradec Králové11 1LM
Zelinka Jakub
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 ExL M
Záděrová Linda
SKST Hodonín z.s.22 turnaj
Šenkapoul Petr
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 2.LMB
Šimůnková Veronika
TJ Slavoj Praha, spolek11 turnaj
Širučková Aneta
Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek11 turnaj
Šorm Luboš ml.
TJ Tatran Hostinné, spolek11 turnaj
Štalzer Adam
Tělovýchovná jednota Ostrava11 1LM
Štefcová Kristýna
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 ExL Ž
Štrof Vojtěch
KST SK US Steinerová Choceň11 1LM
Štěpánek David
SKST Cheb11 ExL M
Šálený David
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 2LMA
Čechová Dana
Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek63 ExL Ž | 3 turnaj
Černota Filip
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha33 turnaj
Řeháček Jiří
Stolní tenis club Slaný, z.s.11 turnaj

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy