Seznam karet
 JménoOddílPočet karetDetail
Bajger Ondřej
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Bako Radim
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Balcar František
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.33 2LMA
Beran Tomáš
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 2LMA
Blinka Michal
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.22 turnaj
Brhel Štěpán
HB Ostrov , z.s.51 ExL M | 1 2LMB | 3 turnaj
Brázdil Jiří
Klub stolního tenisu Dolní Němčí, z.s.11 3LMD
Bártová Tereza
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
Bělík Šimon
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.51 ExL M | 4 turnaj
Bíza Petr
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 2LMB
Chernyavskaya Ekaterina
TT Moravský Krumlov, z.s.22 ExL Ž
Crha Jakub
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
David Petr
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.44 ExL M
Delinčák Filip
TT Club Ostrava, z.s.22 ExL M
Fencl Jakub
Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.11 turnaj
Grimmerová Diana
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Grus Matěj
Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.11 3LMA
Hanáková Nela
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.21 1LŽB | 1 turnaj
Harabaszová Lenka
TT Moravský Krumlov, z.s.33 ExL Ž
Harenčák Jakub
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 1LM
Hnilica Vladimír
Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.11 turnaj
Hnátková Kateřina
SKST Děčín, z.s.11 1LŽB
Holejšovská Anna
SKST Vlašim11 turnaj
Holáň Jan
SK Pedagog ČB11 turnaj
Horák Aleš
MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.11 3LMC
Hrabicová Klára
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.21 ExL Ž | 1 turnaj
Hubáček Filip
TJ Sokol Vodňany11 2LMA
Janovský Dan
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 MČR DCI
Jančařík Lubomír
Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr11 turnaj
Jedlička Karel
KST Apollo Ústí nad Labem z.s.11 turnaj
Kadlček Michal
SKST Hodonín z.s.11 ExL M
Kaucký Jakub
SK Kotlářka, z.s.11 ExL M
Khalaila Adam
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 3LMB
Klempererová Anna
SKST Hodonín z.s.11 turnaj
Kleprlík Jakub
TT Club Ostrava, z.s.22 ExL M
Klos Patrik
Tělovýchovná jednota Ostrava21 ExL M | 1 turnaj
Klásek Marek
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 ExL M
Koblížek Martin
Klub stolního tenisu KT Praha22 turnaj
Koldas Tomáš
TT Club Ostrava, z.s.55 turnaj
Kopecký Michael
SK Kotlářka, z.s.11 turnaj
Koubek Vojtěch
TJ Tatran Hostinné, spolek11 2LMA
Kowal René
TJ ČZ Strakonice , spolek11 1LM
Kratochvíl Michal
KST NOVÝ JIČÍN, z.s.11 1LM
Kuba Josef
TJ AVIA Čakovice, z.s.22 2LMA
Kuchta Kamil nejml.
Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod11 turnaj
Kutifel Josef ml.
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 2LMA
Kuča Jan
Sportovní klub Slatina, z.s.11 3LMC
Kučera Stanislav
SKST Cheb22 turnaj
Květon Ondřej
Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.33 turnaj
Kyncl Jiří
TJ Sadská o.s.11 2LMB
Křížová Gabriela
Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organiz11 2LŽB
Lebeda Matyáš
TJ Sokol PP Hradec Králové 233 turnaj
Lebeda Michal st.
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
Látalová Lucie
SKST Hodonín z.s.11 2LŽC
Macela Petr
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.11 turnaj
Martinko Tomáš
Tělovýchovná jednota Ostrava32 ExL M | 1 turnaj
Martinko Jiří
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Mejzlík Martin
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 2LMB
Milkov Tomáš
SK - SVINOV z.s.22 turnaj
Morávek Radim
Tělovýchovná jednota Ostrava51 MČR DCI | 4 turnaj
Morávek Jindřich
TJ Jiskra Strážnice z.s.44 turnaj
Musil David
MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.11 3LMC
Mynářová Karolína
SVS Hradec Králové11 turnaj
Obešlo Michal
HB Ostrov , z.s.21 ExL M | 1 turnaj
Ondráček Jan
DDM Soběslav11 turnaj
Orel Eduard
SKST Hodonín z.s.22 turnaj
Otáhal Bořek
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Palát Petr
SK - SVINOV z.s.11 3LMD
Paridi Konstantina
SK Dobré, z.s.11 ExL Ž
Petrovová Nikita
TT Moravský Krumlov, z.s.72 ExL Ž | 5 turnaj
Plachta Jakub
Tělovýchovná jednota Ostrava11 1LM
Podrazil Václav
SK Kotlářka, z.s.11 turnaj
Polanský Tomáš
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.22 turnaj
Pozník David
DTJ Hradec Králové11 3LMC
Průša David
DTJ Hradec Králové22 ExL M
Přída Kryštof
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha21 1LM | 1 turnaj
Remunda Matheos
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.41 MČR SZI | 1 3LMB | 2 turnaj
Rosu Alexandru
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 MČR žaci
Rozínek Vojtěch
SK Slavia Praha - stolní tenis, z. s.31 1LM | 1 ExL M | 1 turnaj
Rusnák Aleš
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Růžička Jakub
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Schmoranz Pavel
Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.11 turnaj
Seibert Jakub
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 ExL M
Skála Radek
HB Ostrov , z.s.44 turnaj
Slaný Martin
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Slapnička Jakub
HB Ostrov , z.s.22 MČR DCI
Slavíková Kristýna
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem z.s.11 turnaj
Sommerová Helena
SK Kotlářka, z.s.33 turnaj
Stach Matěj
SK Kotlářka, z.s.22 turnaj
Svěchota Vojtěch
SKST Děčín, z.s.11 3LMB
Tesolin Riccardo
DTJ Hradec Králové11 3LMC
Tomanovská Kateřina
Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.44 turnaj
Trajhan Miroslav
TJ Sadská o.s.11 2LMB
Tregler Tomáš
HB Ostrov , z.s.11 ExL M
Tymofieiev Oleksandr
SKST Hodonín z.s.11 ExL M
Vaigl Martin
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Valenta Jan
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.31 ExL M | 2 turnaj
Valeš Jakub
TJ Tatran Hostinné, spolek11 turnaj
Vašendová Jana
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Veselý Milan
Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy11 3LMB
Vondráček Filip
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Vrba Jan
TJ Sokol Borová-Korouhev11 3LMB
Vršovský Tadeáš
KST Apollo Ústí nad Labem z.s.11 MČR DCI
Vráblík Jiří
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 turnaj
Vybíral Filip
Tělovýchovná jednota Ostrava41 1LM | 3 turnaj
Vybíralová Monika
Tělovýchovná jednota Ostrava11 ExL Ž
Zavoral Roman
DTJ Hradec Králové11 1LM
Zelinka Jakub
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 ExL M
Záděrová Linda
SKST Hodonín z.s.41 ExL Ž | 3 turnaj
Zýková Petra
TJ Slavoj Praha, spolek11 turnaj
Šenkapoul Petr
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 2LMB
Šimůnková Veronika
TJ Slavoj Praha, spolek11 turnaj
Širučková Aneta
Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek65 ExL Ž | 1 turnaj
Šlehobrová Simona
MH stolní tenis Ostrava,z.s.11 ExL Ž
Šorm Luboš ml.
TJ Tatran Hostinné, spolek11 turnaj
Štalzer Adam
Tělovýchovná jednota Ostrava21 1LM | 1 turnaj
Štefcová Kristýna
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 ExL Ž
Štrof Vojtěch
TJ Agrotec Hustopeče z.s.11 1LM
Štěpánek David
SKST Hodonín z.s.22 ExL M
Štěpánová Gabriela
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.42 ExL Ž | 2 turnaj
Šálený David
SK Slavia Praha - stolní tenis, z. s.11 2LMA
Čechová Dana
Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek85 ExL Ž | 3 turnaj
Černota Filip
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha33 turnaj
Řeháček Jiří
Stolní tenis club Slaný, z.s.11 turnaj

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy