Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Seznam karet
 JménoOddílPočet karetDetail
Bajger Ondřej
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Bako Radim
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Berbr Marek
TJ TTC Vendryně11 KS I
Blinka Michal
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.22 turnaj
Brhel Štěpán
HB Ostrov , z.s.33 turnaj
Bártová Tereza
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
Bělík Šimon
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.44 turnaj
Crha Jakub
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
Fencl Jakub
Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.11 turnaj
Grimmerová Diana
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Hanáková Nela
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Hnilica Vladimír
Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.11 turnaj
Holejšovská Anna
SKST Vlašim11 turnaj
Holáň Jan
SK Pedagog ČB11 turnaj
Hrabicová Klára
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Jančařík Lubomír
Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr11 turnaj
Jedlička Karel
KST Apollo Ústí nad Labem z.s.11 turnaj
Klempererová Anna
SKST Hodonín z.s.11 turnaj
Klos Patrik
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Koblížek Martin
Klub stolního tenisu KT Praha22 turnaj
Koldas Tomáš
TT Club Ostrava, z.s.55 turnaj
Kopecký Michael
SK Kotlářka, z.s.11 turnaj
Kuchta Kamil nejml.
Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod11 turnaj
Kučera Stanislav
SKST Cheb22 turnaj
Květon Ondřej
Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.33 turnaj
Lebeda Matyáš
TJ Sokol PP Hradec Králové 233 turnaj
Lebeda Michal st.
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
Macela Petr
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.11 turnaj
Martinko Jiří
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Martinko Tomáš
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Milkov Tomáš
SK - SVINOV z.s.22 turnaj
Morávek Radim
Tělovýchovná jednota Ostrava44 turnaj
Morávek Jindřich
TJ Jiskra Strážnice z.s.44 turnaj
Mynářová Karolína
SVS Hradec Králové11 turnaj
Obešlo Michal
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Ondráček Jan
DDM Soběslav11 turnaj
Orel Eduard
SKST Hodonín z.s.22 turnaj
Otáhal Bořek
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Petrovová Nikita
TT Moravský Krumlov, z.s.55 turnaj
Podrazil Václav
SK Kotlářka, z.s.11 turnaj
Polanský Tomáš
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.22 turnaj
Přída Kryštof
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 turnaj
Remunda Matheos
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.22 turnaj
Rozínek Vojtěch
SK Slavia Praha - stolní tenis, z. s.11 turnaj
Rusnák Aleš
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Růžička Jakub
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Schmoranz Pavel
Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.11 turnaj
Skála Radek
HB Ostrov , z.s.44 turnaj
Slaný Martin
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Slavíková Kristýna
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem z.s.11 turnaj
Sommerová Helena
SK Kotlářka, z.s.33 turnaj
Stach Matěj
SK Kotlářka, z.s.22 turnaj
Tomanovská Kateřina
Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.44 turnaj
Vaigl Martin
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Valenta Jan
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Valeš Jakub
TJ Tatran Hostinné, spolek11 turnaj
Vašendová Jana
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Vondráček Filip
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Vráblík Jiří
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 turnaj
Vybíral Filip
Tělovýchovná jednota Ostrava33 turnaj
Záděrová Linda
SKST Hodonín z.s.33 turnaj
Zýková Petra
TJ Slavoj Praha, spolek11 turnaj
Šimůnková Veronika
TJ Slavoj Praha, spolek11 turnaj
Širučková Aneta
Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek11 turnaj
Šorm Luboš ml.
TJ Tatran Hostinné, spolek11 turnaj
Štalzer Adam
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Štěpánová Gabriela
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Čechová Dana
Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek33 turnaj
Černota Filip
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha33 turnaj
Řeháček Jiří
Stolní tenis club Slaný, z.s.11 turnaj

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy