Seznam karet
 JménoOddílPočet karetDetail
Bajger Ondřej
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Bako Radim
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Balvar Oliver
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Bartošek Vít
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.11 3LMB
Benák Libor
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.11 3LMA
Beran Tomáš
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 2LMA
Blinka Michal
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.31 ExL M | 2 turnaj
Bochňák David
Klub stolního tenisu Bohnice z.s.11 3LMA
Brhel Štěpán
HB Ostrov , z.s.33 turnaj
Bucifal Aleš
Tělocvičná jednota Sokol Michle11 2LMA
Bártová Tereza
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
Bělík Šimon
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.44 turnaj
Calta David
TJ Sokol Vodňany11 2LMA
Copák František
Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.11 2LMA
Crha Jakub
TJ Sokol PP Hradec Králové 221 ExL M | 1 turnaj
David Petr
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 ExL M
Demek Tomáš
TT Club Ostrava, z.s.11 1LM
Dufek Jakub
KST Zlín, z.s.11 1LM
Fabíni Marek
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 3LMB
Fencl Jakub
Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.21 2LMA | 1 turnaj
Filípek Martin
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 3LMB
Fígeľ Jakub
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.11 1LM
Gajda Jonáš
SK Kotlářka, z.s.11 2LMA
Gavlas Antonín ml.
SKST Cheb33 ČP M II
Ghariani Sebastian
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha43 3LMB | 1 ČP M II
Gorecki Jan
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 1LM
Grimmerová Diana
SK Dobré, z.s.22 turnaj
Gřunděl Matěj
TTC FRÝDLANT11 3LMD
Hanáková Nela
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Harenčák Jakub
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 1LM
Havlíček Tomáš
AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.11 2LMA
Hlaváček Tomáš
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.11 1LM
Hnilica Vladimír
Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.11 turnaj
Hnátková Kateřina
SKST Děčín, z.s.11 1LŽB
Hobl Lukáš
TTC KARLOVARSKO 2020, z.s.11 ČP M II
Holejšovská Anna
SKST Vlašim11 turnaj
Holáň Jan
SK Pedagog ČB11 turnaj
Hošková Denisa
Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr11 1LŽA
Hrabicová Klára
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.21 ExL Ž | 1 turnaj
Hromek Filip
SKST Hodonín z.s.11 2LMB
Hubáček Filip
TJ Sokol Vodňany55 2LMA
Jakubský Filip
DTJ Hradec Králové32 1LM | 1 3LMC
Janda Jan
TJ Sokol České Budějovice11 3LMA
Janovský Dan
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 1LM
Jančařík Lubomír
Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr11 turnaj
Jedlička Karel
KST Apollo Ústí nad Labem z.s.22 turnaj
Kabelka Jakub
KST Apollo Ústí nad Labem z.s.11 turnaj
Kaloč Svatopluk
TTC FRÝDLANT11 3LMD
Kaněra Jan
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 2LMA
Keller Filip
Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.11 2LMA
Klempererová Anna
SKST Hodonín z.s.11 turnaj
Klimek Vojtěch
TJ Agrotec Hustopeče z.s.11 1LM
Klos Patrik
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Klásek Marek
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 ExL M
Knobloch Miroslav
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.21 3LMA | 1 ČP M II
Koblížek Martin
Klub stolního tenisu KT Praha31 ExL M | 2 turnaj
Koldas Tomáš
TT Club Ostrava, z.s.44 turnaj
Kopecký Michael
SK Kotlářka, z.s.11 turnaj
Kopányi Tomáš
TJ Agrotec Hustopeče z.s.11 1LM
Korbel Richard
TT Club Ostrava, z.s.11 1LM
Kuba Josef
TJ AVIA Čakovice, z.s.22 2LMA
Kuchta Kamil nejml.
Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod11 turnaj
Kučera Stanislav
SKST Cheb31 ČP M II | 2 turnaj
Květon Ondřej
Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.52 1LM | 3 turnaj
Kyncl Jiří
TJ Sadská o.s.33 2LMA
Labošová Ema
Tělovýchovná jednota Ostrava11 ExL Ž
Lebeda Michal st.
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 turnaj
Lebeda Matyáš
TJ Sokol PP Hradec Králové 251 2LMB | 4 turnaj
Macela Petr
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.11 turnaj
Makara Jakub
Stolní tenis club Slaný, z.s.11 3LMB
Martinko Jiří
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Martinko Tomáš
Tělovýchovná jednota Ostrava21 ExL M | 1 turnaj
Maruniak Dominik
SK Slavia Praha - stolní tenis, z. s.22 2LMA
Maurerová Lucie
TSM Kladno, z.s.11 2LŽA
Milkov Tomáš
SK - SVINOV z.s.22 turnaj
Morávek Radim
Tělovýchovná jednota Ostrava51 1LM | 4 turnaj
Morávek Jindřich
TJ Jiskra Strážnice z.s.61 2LMB | 5 turnaj
Mynářová Karolína
SVS Hradec Králové11 turnaj
Nedbálek Michal
KST Zlín, z.s.11 1LM
Novák Aleš
HB Ostrov , z.s.11 3LMC
Obešlo Michal
HB Ostrov , z.s.21 ExL M | 1 turnaj
Ondrovčák Radek
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov11 2LMB
Ondráček Jan
DDM Soběslav21 3LMA | 1 turnaj
Orel Eduard
SKST Hodonín z.s.33 turnaj
Otáhal Bořek
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.31 2LMB | 2 turnaj
Palát Petr
SK - SVINOV z.s.11 3LMD
Pavelka Tomáš
Klub stolního tenisu KT Praha11 ExL M
Petrovová Nikita
TT Moravský Krumlov, z.s.55 turnaj
Petržílková Eliška
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.21 1LŽA | 1 turnaj
Pinka Jan
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.11 2LMA
Pisarczyk Tomek
TTC Siko Orlová z.s.11 3LMD
Pisár Jan
SK Kotlářka, z.s.11 1LM
Plachý Ladislav
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 3LMA
Podrazil Václav
SK Kotlářka, z.s.42 3LMB | 2 turnaj
Polanský Tomáš
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.22 turnaj
Průša David
DTJ Hradec Králové66 1LM
Pěnkava Pavel
TTC FRÝDLANT11 3LMD
Přikryl Aleš
KST Blansko, z.s.11 2LMB
Přída Kryštof
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha21 1LM | 1 turnaj
Račák Vítězslav
TJ Sokol Šarovy z.s.11 3LMD
Reitšpies David
SKST Cheb11 ČP M II
Remunda Matheos
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.41 3LMA | 3 turnaj
Rose Radek
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 3LMB
Rozínek Vojtěch
SK Slavia Praha - stolní tenis, z. s.11 turnaj
Rusnák Aleš
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 turnaj
Růžička Jakub
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Rýgl Vojtěch
TJ Tatran Hostinné, spolek11 2LMA
Sagáčik Štefan
KST Vsetín z.s11 3LMD
Schmoranz Pavel
Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.11 turnaj
Shouman Mohamed
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.43 ExL M | 1 ČP M II
Sivera Adam
HB Ostrov , z.s.11 3LMC
Skalský Ondřej
SK Přerov11 2LMB
Skála Radek
HB Ostrov , z.s.51 1LM | 4 turnaj
Slaný Martin
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Slapnička Jakub
HB Ostrov , z.s.22 1LM
Slavík Radek
SKC Zruč nad Sázavou z.s.11 3LMC
Slavíková Kristýna
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem z.s.11 turnaj
Sobková Martina
Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr11 1LŽA
Sommerová Helena
SK Kotlářka, z.s.33 turnaj
Soukup Adam
SK Přerov11 2LMB
Stach Matěj
SK Kotlářka, z.s.42 1LM | 2 turnaj
Stakhova Olesia
SVS Hradec Králové11 ExL Ž
Střihavková Zdeňka
SKST Děčín, z.s.11 1LŽA
Ságl Ondřej
TJ Holásky11 2LMB
Tichavský Filip
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek11 turnaj
Tobola Petr
TTC FRÝDLANT11 3LMD
Tomanovská Kateřina
Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.44 turnaj
Tregler Tomáš
HB Ostrov , z.s.11 ExL M
Tschakert Tomáš
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.11 2LMA
Tureček Petr
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 3LMC
Tymofieiev Oleksandr
SKST Hodonín z.s.11 ExL M
Vaigl Martin
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Valenta Jan
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Valeš Jakub
TJ Tatran Hostinné, spolek11 turnaj
Vavák Pavel
Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.11 3LMB
Vašendová Jana
Tělovýchovná jednota Ostrava11 turnaj
Vondráček Filip
HB Ostrov , z.s.11 turnaj
Voňka Jakub
TJ Tatran Hostinné, spolek11 2LMA
Vráblík Jiří
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 turnaj
Vybíral Filip
Tělovýchovná jednota Ostrava33 turnaj
Wagner Richard
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.11 2LMB
Zelinka Jakub
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha33 ExL M
Záboj Matěj
HB Ostrov , z.s.11 3LMC
Záděrová Linda
SKST Hodonín z.s.41 ExL Ž | 3 turnaj
Zýková Petra
TJ Slavoj Praha, spolek11 turnaj
Šenkapoul Petr
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 2LMB
Šimůnková Veronika
TJ Slavoj Praha, spolek11 turnaj
Širučková Aneta
Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek11 turnaj
Škrla Jiří
KST Vsetín z.s11 3LMD
Šorm Luboš ml.
TJ Tatran Hostinné, spolek11 turnaj
Štalzer Adam
Tělovýchovná jednota Ostrava21 1LM | 1 turnaj
Štefcová Kristýna
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.11 ExL Ž
Štěpánek David
SKST Hodonín z.s.11 ExL M
Štěpánová Gabriela
Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.22 turnaj
Šálený David
SK Slavia Praha - stolní tenis, z. s.11 2LMA
Šíp Martin
SK Kotlářka, z.s.22 turnaj
Žák Jan
TTC KARLOVARSKO 2020, z.s.11 2LMA
Čechová Dana
Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek33 turnaj
Černota Filip
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha33 turnaj
Řeháček Jiří
Stolní tenis club Slaný, z.s.11 turnaj

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy