TJ Slavoj Praha, spolek
Kód ČAST: 101003
Org. pracovník: Linert Martin
GPS herny: 50°00'34.9"N, 14°25'24.5"E
Oblast: Pražský SST
Los a výsledky
Web: http://www.slavojpraha.cz
Schválené hrací místnosti:
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. Pejevové
Mapa: 50°0'34.968"N, 14°25'21.456"E
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. Pejevové
Mapa: 50°0'34.968"N, 14°25'21.456"E
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 190 - zast.Tylova čtvrť - POZOR ZMĚNA příchod k herně po schodech zadní bránou ze strany od dopravního hřiště
Mapa: 50°0'34.968"N, 14°25'21.456"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Slavoj Praha (female, 1LŽA)
TJ Slavoj Praha B (female, 2LŽA)
TJ Slavoj Praha A (male, DM)
TJ Slavoj Praha C (male, 1TMA)
TJ Slavoj Praha B (male, 1TMB)
TJ Slavoj Praha D (male, 2TMB)
TJ Slavoj Praha E (male, 4TMB)
TJ Slavoj Praha F (male, 6TMB)
TJ Slavoj Praha (M19, 1TM19)
TJ Slavoj Praha (F19, 1TF19)
TJ Slavoj Praha (M15, 1TM15)
TJ Slavoj Praha A (F15, 1TF15)
TJ Slavoj Praha (M13, 1TU13)
Evidenční seznam (pro sezónu 2022/2023):
Benedová Zuzana 1984300.00
Bohumský Petr 1971300.00
Bonaventura Adam 2010150.00
Diblíková Klára 1997300.00
Dušek Zdeněk 1975300.00
Gräf Adam 2005150.00
Hanzal Marek 2008150.00
Hanzal Tomáš 2008150.00
Havlíčková Eva 2008150.00
Jordák Adam 2010150.00
Kaba Radka 1975300.00
Karas Max 2008150.00
Karas Samuel 2005150.00
Klimovič Filip 1993300.00
Kocová Miluše 1964300.00
Kodetová Hanka 2010150.00
Kulveit Jonáš 2001300.00
Lejsek Ondřej 2008150.00
Linert Martin 1972300.00
Lipovčanová Helena 1985300.00
Magyar Jakub 2009150.00
Manyo Karel 2009150.00
Mašková Radka 1978300.00
Matouš Vojtěch 2002300.00
Michlík Michal 2003300.00
Mikešová Adéla 2008150.00
Mráček Matyáš 2011150.00
Nádvorník Václav 2006150.00
Nečas Filip 2004150.00
Nováková Adéla 2006150.00
Panenka Marek 2009150.00
Pašek Adam 2002300.00
Pašek Dominik 1998300.00
Pfleger Michal 2003300.00
Phan Dinh Huy 1958300.00
Phan Nguyen Ha Linh 2012150.00
Podaný Petr 2010150.00
Pospíšil David 1979300.00
Prášilová Andrea 1980300.00
Rek Martin Adam 2005150.00
Rek Dominik Lukáš 2007150.00
Reková Petra Karolína 2012150.00
Řezníčková Agáta 2007150.00
Rohlíková Michaela 1988300.00
Rousová Tereza 2010150.00
Šebl Jáchym 2000300.00
Šimůnek Ondřej 1999300.00
Šimůnková Veronika 2002300.00
Šindelář Daniel 1993300.00
Škarban Jan 1998300.00
Sklenář Ondřej 1990300.00
Sládek Ondřej 2006150.00
Slavíček Jan ml. 2005150.00
Slavíček Jan st. 1979300.00
Slavíčková Eliška 2009150.00
Tvrdý Miroslav 1959300.00
Vaněk Petr 2001300.00
Zahrádka David 1995300.00
Zeidler Michal 1997300.00
Chyba Karel 194930.00
Hugr Ivo 196130.00
Linert Michal 197430.00
Souček Jaroslav 195030.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy