Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.
Kód ČAST: 107002
Org. pracovník: Červenka Jan
GPS herny: 50°6'31.14"N, 14°29'13.60"E
Oblast: Pražský SST
Los a výsledky
Web: http://www.sparta-stolni-tenis.cz/
Schválené hrací místnosti:
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýn
Mapa: 50°6'31.14"N, 14°29'13.60"E
Družstva (kategorie, soutěž):
Žádné družstvo !!!
Hráči:
Abdullin Denis
Adam Lukáš
Annayev Sanjar
Aufrere Alexis
Bačáková Jitka
Bachor Jan
Barna Izabela
Bárta Ladislav
Bartoň Aleš
Bartoň Lubomír
Bartoň Tomáš
Bartošek Jan
Benák Daniel
Benda Stanislav
Beránek Václav ml.
Bláha Tomáš
Blecha Petr
Boicherot Rémy
Bozděch Jan
Brixí Oliver
Brodský Adam
Bruk Martin
Bulička Václav
Buyssens Jeroen
Čamr František
Cerman Jakub
Červenka Jan
Červenková Anna
Červenková Viktorie
Chaloupka David
Chalupa Jaroslav
Chlumský Petr
Choleva Aleš
Cousin Jean-Baptiste
Darcyl Leonardo
Dlask Marek
Drozda Radek
Duval Quentin
Dvořák Matyáš
Fabiánová Natálie
Fales Matyáš
Flandera Lukáš
Fritsch Roland
Gaydoš Karel
Gaydoš Vít
Gaydošová Elen
Gold Roman
Hájek Michal
Hájek Ondřej
Haloda Filip
Handlová Natálie
Havazík Ondřej
Havlíček Tomáš
Havlický Aleš
Herrmann Vít
Hiršalová Markéta
Hlubuček Patrik
Hodová Kateřina
Hodová Zuzana
Hofman Jan
Hojdová Martina
Honč Ondřej
Hořínek David
Hrdina Adam
Hruška Rudolf
Hubač Martin
Hüttl Michal
Jandus Martin
Janíček Josef
Jankovec Jiří
Janoušek Tadeáš
Jaroňová Karolína
Jech Martin
Jedlička Jan
Jetenský Marek
Ježková Kateřina
Jirka Lukáš
John Adam
Josef Tomáš
Jungwirthová Andrea
Junková Eva
Kanta Lukáš
Karásek Vít
Kirlík Jonáš
Kleinander Michael
Kleinander Michal
Klusová Lenka
Kocáb Jan
Kočí Štěpán
Kohlmannová Aneta
Kohlmannová Gabriela
Kolanda Lukáš
Kolínek Matěj
Košek Lukáš
Kosmák Kryštof
Kostelecký David
Krajíčková Zuzana
Kramařík Štěpán
Kreder Benjamin
Krejčíř Antonín
Kroupa Rudolf
Kroupa Tomáš
Kuba Vojtěch
Kubánek Vojtěch
Kubát Jan
Kubát Michal
Kubík Lukáš
Kubišta Jan
Kubový Jan
Kubový Petr
Kuchař Jan
Lácha Petr
Landers Michael
Lasák Radovan
Laštůvka Denis
Lejsek Vojtěch
Lenc David
Lukinykh Ilya
Malůšková Helena
Mandat Marek
Mára Michal
Marhol Jan
Maroušek Jan
Martinek Filip
Martinek Lukáš
Martiška Jan
Matoušek Václav
Melichar Václav
Melichar Vojtěch
Melíšek Martin
Melíšek Ondřej
Melíšková Tereza
Merkl Roman
Merkout Petr
Mészáros Bence
Mikšátko Martin
Mrakava Jakub
Nádoba Antonín
Nedělka Petr
Němec Filip
Newerla Jiří
Nguyen Dominik
Nosková Adéla
Novák Radim
Novák Robert
Ondruš Václav
Paleček David
Panský Lukáš
Paulus Michal
Petřík Aleš
Petříková Kateřina
Piroutek Ondřej
Písecká Daniela
Plášek Jan
Podrazil Vojtěch
Pova Josef
Příleská Luisa
Příleský Tadeáš
Punčochářová Nikol
Rajmon Ondřej
Rašek Eduard
Rektorysová Hana
Remeň Jan
Routner Matyáš
Rozsíval Jakub
Rozsíval Ondřej
Rozsíval Tomáš
Rubáš Ondřej
Rukavička Tomáš
Rulc Lukáš
Rulc Michal
Šálek Pavel
Šamšová Simona
Šašinka Albert
Satam Nishchint
Schwarzerová Tereza
Šenk Jakub
Šestáková Kateřina
Setnička Lukáš
Shrbený Josef
Šíbal Jáchym
Skopec Daniel
Škopková Věra
Šlapák Radek
Šmíd Miroslav
Sochor Adam
Sochor David
Šourek Ondřej
Šourek Pavel
Šperl Ondřej
Stano Peter
Stibor Jiří
Stibor Martin
Stibor Michal
Strejc Filip
Suk Matouš
Šusta Petr
Sýs Alan
Talian Václav
Tauchman Petr
Tomašuk Martin
Tůma Lukáš
Vacek Bohumil
Vajbar Michal
Varyš Adam
Velešíková Vanda
Veselý Lukáš
Veselý Tomáš
Vilga Filip
Vobořil Ivan
Volek Jiří
Vondráková Markéta
Voříšek Lukáš
Vostřák Josef Matyáš
Vršťala Josef
Vyhnanovský Ludvík
Vyskočil Michal
Woloszczuk Vít
Yaghob Jakub
Záhatňanský Martin
Žák Marek
Zdeněk Jan
Zdeněk Josef
Železňáková Rozárie
Železný Daniel
Železný Jan
Zítek Martin
Žižka Ladislav
Zlámal Jaromír
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy