Klub stolního tenisu Bohnice z.s.
Kód ČAST: 108002
Org. pracovník: Kadavý Vladimír
GPS herny: 50°8'11.942"N, 14°24'44.142"E
Oblast: Pražský SST
Los a výsledky
Web: http://www.kstbohnice.cz
Schválené hrací místnosti:
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus do stanice Zhořelecká nebo Staré Bohnice. DÁLE: z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce ne po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce ne doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu
Mapa: 50°8'11.925"N, 14°24'44.069"E
Družstva (kategorie, soutěž):
Slovan KST Bohnice (MUZ, 3LMB)
Slovan KST Bohnice (ZEN, 1LŽA)
Slovan KST Bohnice B (ZEN, 1LŽA)
Slovan KST Bohnice B (MUZ, DM)
Slovan KST Bohnice D (MUZ, 1TMA)
Slovan KST Bohnice C (MUZ, 1TMB)
Slovan KST Bohnice F (MUZ, 2TMA)
Slovan KST Bohnice E (MUZ, 2TMB)
Slovan KST Bohnice G (MUZ, 3TMA)
Slovan KST Bohnice H (MUZ, 4TMB)
Slovan KST Bohnice I (MUZ, 5TMA)
Slovan KST Bohnice J (MUZ, 7TMA)
Slovan KST Bohnice K (MUZ, 7TMB)
Slovan KST Bohnice C (ZEN, 1Z)
Slovan KST Bohnice (DKY, 1DKY)
Slovan KST Bohnice B (SZY, 1SZY)
Slovan KST Bohnice A (SZY, 1SZY)
Slovan KST Bohnice A (MUZ, ČP II)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Balcar Zdeněk 1959300.00
Bartoňová Anna 2010150.00
Bartoňová Jitka 1974300.00
Bartoňová Tereza 2003150.00
Bednárik Martin 1973300.00
Bláha Milan 1949300.00
Bochňák David 1995300.00
Brož Pavel 1977300.00
Čáha Jiří 2000300.00
Cankař Radek 1978300.00
Chaloupek Petr 1961300.00
Chvátal Hubert 2007150.00
Chvátal Zdeněk 1970300.00
Chýleová Eva 1979300.00
Cihlář Matěj 2000300.00
Dobeš Tomáš ml. 2009150.00
Dobeš Tomáš st. 1966300.00
Domnosil Tomáš 1984300.00
Filip Michal 1971300.00
Fridrich Miloslav 1958300.00
Hagino Petra 1974300.00
Handl Erich 1971300.00
Hlaváčková Lenka 1973300.00
Houška Jaroslav 1959300.00
Janeček Pavel 1962300.00
Jinoch Martin 1974300.00
Juppa Jáchym 2006150.00
Kadavý Ondřej 2003150.00
Kadavý Vladimír 1963300.00
Kaucká Olga 1975300.00
Kézr Aleš 1974300.00
Kézr Antonín 2009150.00
Klouček Ondřej 1979300.00
Kolesnikov Nikita 1995300.00
Košacký Adam 2004150.00
Kouba Jan 1999300.00
Krutilková Michaela 2007150.00
Kuba Miloslav 1973300.00
Lorenzová Amálie 2010150.00
Lorenzová Evelína 2008150.00
Maršík Richard 1970300.00
Maršíková Eliška 2007150.00
Maršíková Jitka 1947300.00
Matuna Václav 1957300.00
Matunová Alena 1989300.00
Milek Petr 1978300.00
Milek Vojtěch 2008150.00
Mirovský Ondřej 1979300.00
Mrázek Mikuláš 2010150.00
Mrázková Lia 2002300.00
Najvárek Richard 2008150.00
Novosad Rostislav 1960300.00
Obrhel Adam 2004150.00
Pilný Pavel 1944300.00
Pinkas Jan 1956300.00
Pojsl Jan 2001300.00
Polcar Vojtěch 1995300.00
Polcarová Anežka 1998300.00
Pražák Bohumil 1967300.00
Radouš Jaromír 1958300.00
Rychlý Tomáš 1971300.00
Schmidtmayer František 1964300.00
Schoberová Martina 1965300.00
Semotan Patrik 2008150.00
Slavata Josef 1952300.00
Sýkora Zdeněk 1971300.00
Thomka Pavel 1966300.00
Vanka Radek 1966300.00
Veletová Ilona 1973300.00
Vlasák Viktor 2006150.00
Vomlel Lukáš 1974300.00
Vrba Jan 1976300.00
Zábranský Josef 1960300.00
Zerkal Sergey 1966300.00
Zuzáková Anežka 2006150.00
Růžička Filip 198830.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy