Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
Kód ČAST: 110002
Org. pracovník: Středa Martin
Oblast: Pražský SST
Los a výsledky
Web: http://stolnitenis.lokovrsovice.cz/
Schválené hrací místnosti:
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herně
Mapa: 50°3'51.509"N, 14°27'23.190"E
Družstva (kategorie, soutěž):
Žádné družstvo !!!
Hráči:
Ačamovič Nikolaj
Adamová Božena
Amort Miroslav
Anděl Šimon
Baier Miroslav
Balák Ondřej
Barborová Adéla
Bláhová Kateřina
Bláhová Milena
Blažek Jan
Boček Milan
Bořek Vavřinec
Brabec Antonín Jan
Břicháček David
Čermák Vojtěch
Černý Jakub
Choutková Magdaléna
Chrastil Martin
Chrastilová Dana
Csölle Szilard
Čuhelová Kristýna
Doan Manh Hung
Dolanský Roman
Drahoš Jiří
Drbal Karel
Dufek Jakub
Dušek Jiří
Dvorský Kryštof
Ebrle Tomáš
Espitia Daniel
Fedotov Daniil
Fiala Josef
Filová Simona
Frolík Jindřich
Geisslerová Ludmila
Gomola Jan
Hajzlerová Daniela
Hamáček Jan
Hanek Stanislav ml.
Hanek Stanislav st.
Hanková Věra
Havlík Tomáš
Havránek Jakub
Havránek Roman
Herajn Petr
Hlaváček Ivan
Hoang Bien
Holý Patrik
Horká Nela
Hrbáček Milan
Hruška Jan ml.
Jakl Jakub
Janásek Tomáš
Jančiga Roman
Janota Vojtěch ml.
Jaroš Petr
Jeleček Jaroslav
Jiroušek Kryštof
Jirsová Konstantina
Josefi Rafael
Joukl David
Jursa David
Kačaba Vojtěch
Kačírková Martina
Kadlecová Lucie
Kadlecová Renáta
Kalhous Kryštof
Kamenický Martin
Kenety Franklin
Klaková Michaela
Kliment Adam
Kociánová Jana
Kokoška Matěj
Kolařík Kristián
Kolařík Kryštof
Kopecký Matyáš
Kosťová Natálie
Koula Sebastian
Krameš Jan
Krutina Lukáš
Krýda Roman
Krylová Kateřina
Kubášek Quido
Kubíček Petr
Kubík Jiří
Kuděj Petr
Kůst Roman
Lexa Karel
Lontoš Luboš
Mácha Jonáš ml.
Maňura Martin
Marášek Dominik
Mareček Vladislav
Mareš Stanislav
Matej Daniel
Matějka Zdeněk
Matsudaira Kenta
Melichar Jan
Merrell Ladislav
Michalka Dušan
Mikeš Kryštof
Mikoláš Roman ml.
Mládek Bohuslav
Mráz Jiří
Müller Martin
Müllerová Eliška
Nasli Nicolas
Nosál Vilém
Novák Jan
Pacovská Tereza
Paleček Václav
Panáček Jan
Pavelka Ondřej
Pecháček David
Pekárek Václav
Pešina Jiří
Pestr Luděk
Pfleger Bruno
Pína Jan
Pittner Adam
Pospíšil Milan
Příbramský Jan
Rabenseifnerová Zdeňka
Radnicová Jana
Raffl Daniel
Rakušanová Tereza
Rotari Vjačeslav
Ruis Robin
Seeman Jan
Simerská Jiřina
Šindelář Jan
Šindelář Matěj
Skrčený Václav
Smažík Martin
Šobáň Radek
Špačková Zdeňka
Srnka Jan
Středa Martin
Streit Albert
Švec František
Světlíková Tereza
Sviták David
Tomanec Lukáš
Totzauer Marek
Truksa Ondřej
Tuček Filip
Tvardek Tomáš
Vančura Filip
Vašák Michael
Vendégová Linda
Veselý Daniel
Veselý Filip
Veselý Patrik
Vít Ondřej
Vostatek Petr
Vráblík Jiří
Závodská Katarína
Železný Miroslav
Zeman Daniel
Zika Jan
Ziková Hana
Zubíková Zdeňka
Zunt Zdeněk
Zunt Zdeněk st.
Zýková Renata
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy