Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Stolní tenis club Slaný, z.s.
Kód ČAST: 203026
Org. pracovník: Kulich Vladimír
Oblast: RSST Kladno
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
U Plovárny 171, Slaný 27401
Mapa: 50°13'29.980"N, 14°4'33.449"E
Smetanovo náměstí 1310, Slaný 27401
Mapa: 50°13'58.985"N, 14°5'6.192"E
Družstva (kategorie, soutěž):
STC Slaný A (MUZ, DIV M)
STC Slaný B (MUZ, KS2 B)
STC Slaný C (MUZ, RSI)
STC Slaný D (MUZ, RSII)
STC Slaný E (MUZ, RSII)
STC Slaný (MUZ, ČP II)
STC Slaný (DCI, MČR DORC)
STC Slaný (SZI, MČR žaci)
STC Slaný (DCI, MČR DCI)
STC Slaný (SZI, MČR SZI)
STC Slaný A (MUZ, ČP)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Andělová Eliška 2006150.00
Bouška Jiří 1948300.00
Černá Monika 2001300.00
Černý Martin 2005150.00
Černý Zbyněk 1970300.00
Chadima Ondřej 2005150.00
Curtis Floyd Samuel 2007150.00
Dragoun Tadeáš 2005150.00
Ekl Filip 2009150.00
Elicer Lukáš 2010150.00
Elicerová Pavlína 1976300.00
Gajdošík Jakub 2009150.00
Grzonka Albert Jan 2012150.00
Hadač Michal 2007150.00
Hnilička Ondřej 1994300.00
Horský Jindřich 1949300.00
Jarolímek Jiří 1942300.00
Ježek Petr 2006150.00
Kasner Vít 1973300.00
Kasner Vítek 2008150.00
Kasnerová Karolína 1999300.00
Kasnerová Martina 1976300.00
Kučera Marcel 2007150.00
Kučera Matyáš 2008150.00
Kulich Vladimír 1963300.00
Kulichová Jana 1998300.00
Kulichová Lenka 1995300.00
Macák Petr 1960300.00
Makara Jakub 2006150.00
Makara Michal 2003150.00
Makarová Tereza 2009150.00
Materna George 1989300.00
Nováková Klára 2008150.00
Ovčaříková Eva 1957300.00
Pánek Jan 1968300.00
Poláček Vladimír 1953300.00
Polák Štěpán 2010150.00
Procházka Jan 2008150.00
Rambousek Zdeněk 1964300.00
Rampa Ladislav 1950300.00
Řeháček Jiří 2007150.00
Richtr Jiří 2005150.00
Sajdl Vladimír 1960300.00
Soukup Tomáš 2010150.00
Spousta Lukáš 2007150.00
Štricová Niamh 2002300.00
Tintěra Matyáš 2007150.00
Vaktor Ivan 1968300.00
Valášek Jiří 1952300.00
Vesecký David 2006150.00
Vorlíček David 2005150.00
Vorlíček Luboš 1968300.00
Vrána Vojtěch 2008150.00
Wittenberg Adam 2004150.00
Zíma Jiří 1968300.00
Zíma Michal 1996300.00
Zinke Domink 2010150.00
Zýmová Pavla 1971300.00
Červášek Daniel 200330.00
Chotěborský Petr 200230.00
Dobej Michal 200130.00
Hýka Vojtěch 199830.00
Janovská Tereza 200330.00
Jirka Ondřej 200130.00
Kozáková Natálie 200230.00
Kraus Jan 200430.00
Krejza Luboš 195930.00
Kučera Tomáš 200230.00
Kučera Václav 200330.00
Kučera Vladimír 200530.00
Leitnerová Eva 195530.00
Lidický Lukáš 200230.00
Macáková Stanislava 196230.00
Majtánová Petra 199830.00
Matouch Jan 200330.00
Ovčařík Pavel 195430.00
Parpel Jakub 200430.00
Parpel Matouš 201030.00
Parpelová Marie 201030.00
Rambousek Dan 199530.00
Rampa Jakub 200530.00
Růžička Matyáš 200630.00
Šebesta Jan 200430.00
Šebestíková Helena 197930.00
Šimáčková Renáta 196130.00
Šimanovský Matěj 200730.00
Šimanovský Vojtěch 200730.00
Souček Ondřej 199730.00
Štrurm Michal 200130.00
Vágnerová Lucie 199430.00
Vaktor Lukáš 200130.00
Valentová Leontýna 200330.00
Vorlíček Čeněk 193830.00
Zýma František 200230.00
Zýma Václav 200630.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy