Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Sportovní Klub Viktorie Ořech, z.s.
Kód ČAST: 210001
Org. pracovník: Helt Miroslav
Oblast: RSST Praha - západ
Los a výsledky
Družstva (kategorie, soutěž):
SK Viktorie Ořech A (MUZ, OP1)
SK Viktorie Ořech B (MUZ, OP1)
SK Viktorie Ořech E (MUZ, OP 2)
SK Viktorie Ořech C (MUZ, OP 2)
SK Viktorie Ořech D (MUZ, OP 2)
SK Viktorie Ořech G (MUZ, OP 3)
SK Viktorie Ořech F (MUZ, OP 3)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Auf Tadeáš 2006150.00
Blažek Jiří 1994300.00
Blecha Tomáš 1986300.00
Brůna Jiří 1958300.00
Bulín Zdeněk 1972300.00
Cafourek Tomáš 2000300.00
Chaloupka Vlastimil 2003150.00
Čierny Alexander 1971300.00
Flusser Martin 1991300.00
Fürst Mirko 1946300.00
Heřman Miroslav 1978300.00
Hlaváč Jan 2001300.00
Hruška Ondřej 1995300.00
Jambor Václav 1945300.00
Kohlík Miroslav ml. 1973300.00
Kotěšovská Tereza 2002300.00
Kotěšovský Jan 2002300.00
Krasničan Jaroslav 1977300.00
Krejčová Barbora 1996300.00
Krolop David 1991300.00
Matoušek Michal 1982300.00
Matoušek Tomáš 1985300.00
Matoušek Zdeněk 1956300.00
Němejc Melichar 2005150.00
Novák Marek 1996300.00
Novák Tomáš 1968300.00
Pavlín Jiří 1962300.00
Pavlín Šimon 1997300.00
Píš Daniel 1969300.00
Píš Ondřej 1995300.00
Poncar Karel 2001300.00
Pražský Michal 1997300.00
Ptáčník Martin 1989300.00
Severa Martin 1968300.00
Šimáček Libor 1964300.00
Škoda Jiří 1992300.00
Škoda Petr 1999300.00
Skřivánek Jiří 1973300.00
Sladovník David 1995300.00
Soukup Vojtěch 2002300.00
Šrenk Štěpán 2001300.00
Šťastná Dominika 2008150.00
Šťastná Nataly 2008150.00
Šťastný Jan 2008150.00
Vávra Aleš 1998300.00
Veverka Jan 1997300.00
Veverka Václav ml. 2000300.00
Veverka Václav st. 1961300.00
Yaroslavtsev Vitaly 1959300.00
Zacharda Aleš 1972300.00
Helo Jan 196830.00
Helt Miroslav 195130.00
Kohlík Miroslav st. 194930.00
Němec Filip 200030.00
Sezemský Jaroslav 194230.00
Škoda Jiří st. 196330.00
Tejkl Tomáš 200130.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy