SKST Děčín, z.s.
Kód ČAST: 502006
Org. pracovník: Meidl Zdeněk
Oblast: RSST Dečín
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.
Mapa: 50°46\'23.625\"N, 14°12\'9.557\"E
Družstva (kategorie, soutěž):
SKST Děčín (MUZ, 3LMB)
SKST Děčín (ZEN, 1LŽA)
SKST Děčín B (ZEN, 2LŽB)
SKST Děčín B (MUZ, divize-m)
SKST Děčín C (MUZ, KP2 C)
SKST Děčín D (MUZ, OP)
SKST Děčín E (MUZ, OP)
SKST Děčín (MUZ, ČP II)
SKST Děčín (DKY, MČR DORK)
SKST Děčín (DKY, MČR DKY)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Beneš Jiří 1990300.00
Čížek Jiří 1988300.00
Doktor Jaroslav 2003150.00
Dusík Stanislav 1998300.00
Dyškant Zdeněk 1967300.00
Fürbacher Samuel 2006150.00
Gabaš Zdeněk 1954300.00
Gamache Vincent 1984300.00
Grubr Vojtěch 2002300.00
Hampejs Vladislav 1964300.00
Hampejsová Lucie 2004150.00
Himko Jaroslav 1950300.00
Hlavacká Jana 1971300.00
Hloska Jan 1998300.00
Hojková Tereza 1984300.00
Jankovič Ondřej 2005150.00
Kacálková Kristýna 2003150.00
Krubner Jaroslav 1981300.00
Kubánková Kateřina 2009150.00
Kuthanová Veronika 2006150.00
LAM TIEN TIEP 1992300.00
Markalous Daniel 2005150.00
Martin Jiří 1963300.00
Martinová Amálie 2009150.00
Maryško Jaroslav 1948300.00
Masopust Matej 2004150.00
Matas Jan 1988300.00
Meidl Zdeněk 1958300.00
Mikl Matyáš 2009150.00
Mráz František 2007150.00
Němec Rostislav 1971300.00
Nesměráková Eliška 1999300.00
Novák Ondřej 2005150.00
Nováková Eva 1975300.00
Pfleger Stanislav 1958300.00
Pivoňka Rudolf 1949300.00
Polanská Jana 1970300.00
Popelka Aleš 1969300.00
Povejšil Bohumil 1959300.00
Ramešová Magdaléna 2002300.00
Řízek Jiří 1949300.00
Schneiderová Jana 1995300.00
Sobíšek Martin 1971300.00
Štěrba Pavel 1973300.00
Střihavková Zdeňka 1989300.00
Svěchota Vojtěch 1993300.00
Švihnosová Eliška 2006150.00
Tauš Jiří 1964300.00
Tlustý Karel 1950300.00
Vacek Miroslav 1954300.00
Viková Natálie 2008150.00
Vinšová Andrea 2009150.00
Aulický František 200930.00
Behro Tadáš 200530.00
Bohuša Samuel 200730.00
Bureš Matěj 200830.00
Čvančara Matěj 200830.00
Dyškantová Jana 199130.00
Faugner Pavel 200530.00
Fedor Miroslav 200630.00
Fidler Pavel 195830.00
Hajn Ladislav 200730.00
Havlík Tomáš 200330.00
Hlavsa Lukáš 200630.00
Hojková Eva 195630.00
Hylák Lukáš 200530.00
Hylák Michal 200730.00
Jelínek Jan 200430.00
Jelínek Tomáš 200730.00
Jeníková Kateřina 201230.00
Knebl Milan 195030.00
Kopřivová Kristýna 200930.00
Kýnl Filip 200830.00
Malá Lucie 200730.00
Málková Lucie 200630.00
Maryšková Marcela 194730.00
Meidl Petr 198630.00
Meidlová Iva 199330.00
Mička Matyáš 200630.00
Miškovský Albert 201130.00
Morvai Robin 200630.00
Němcová Klára 200830.00
Oplustil Jakub 200730.00
Oujezký Jáchym 200830.00
Pacovská Anna 200830.00
Paur Jaromír 195130.00
Paur Lukáš 199930.00
Polanský Jan 199130.00
Porubská Ema 201030.00
Prislupčák Michael 200830.00
Rejchrt Martin 200630.00
Schafer Quirin 200830.00
Schneiderová Pavla 196930.00
Seidl Matyáš 200330.00
Skřivánek Jáchym 200830.00
Šmucr Jan 200430.00
Stupka Vojtěch 201030.00
Tajč Šimon 200630.00
Volfová Karolína 200530.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy