TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Kód ČAST: 602008
Org. pracovník: Lebeda Michal st.
Oblast: RSST Hradec Králové
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovny
Mapa: 50°12'52.438"N, 15°48'59.612"E
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovny
Mapa: 50°21'44.703"N, 15°81'66.033"E
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužů
Mapa: 50°12'52.438"N, 15°48'59.612"E
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužů
Mapa: 50°21'44.703"N, 15°81'66.033"E
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkem
Mapa: 50°17'1.378"N, 16°3'0.703"E
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkem, pro 2 družstva
Mapa: 50°17'1.378"N, 16°3'0.703"E
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál pro Extraligu mužů
Mapa: 50°12'52.438"N, 15°48'59.612"E
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovny
Mapa: 50°12'52.438"N, 15°48'59.612"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (MUZ, ExL M)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA (MUZ, 1LM)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C (MUZ, 2LMB)
Sokol PP Hr.Králové 2 D (MUZ, DM)
Sokol PP Hr.Králové 2 E (MUZ, 1M)
Sokol PP Hr.Králové 2 F (MUZ, 2MB)
Sokol PP Hradec Králové 2 (DCI, MČR DORC)
Sokol PP Hradec Králové 2 (DKY, MČR DORK)
ASokol PP Hradec Králové 2 B (DKY, MČR DORK)
Sokol PP Hradec Králové 2 (SZI, MČR žaci)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (SZY, MČR žčk)
Sokol PP Hradec Králové 2 (DCI, MČR DCI)
Sokol PP Hradec Králové 2 (DKY, MČR DKY)
Sokol PP Hradec Králové 2 (SZY, MČR SZY)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Bártová Adéla 2011150.00
Bártová Tereza 2005150.00
Bém Milan 1935300.00
Bláha Petr 1977300.00
Brát Karel ml. 1997300.00
Buben Vlastimil 1999300.00
Čepelka Jan 1975300.00
Chaloupka Adam 2009150.00
Chaloupka David 2009150.00
Ciborová Natálie 2009150.00
Crha Jakub 1989300.00
Dobiáš Ladislav 2004150.00
Drábek Zbyněk 1962300.00
Ducháčová Kateřina 2004150.00
Ferbasová Dorothea 2010150.00
Fidler Jakub 2010150.00
Hort Tomáš 1997300.00
Hrunka Jakub 1992300.00
Hušek Adam 2001300.00
Hyršál David 2010150.00
Hyršálová Kateřina 2010150.00
Janovský Dan 2003150.00
Ježek Tomáš 2003150.00
Jirásek Martin ml. 2001300.00
Jirásková Tereza 2001300.00
Kačer Pavel 1959300.00
Kačer Radek 1997300.00
Klásek Marek 1975300.00
Klír Jiří 1966300.00
Kopecký Tadeáš 1991300.00
Kosinka Josef 1959300.00
Kozáková Tereza 1999300.00
Landa Matěj 2008150.00
Lebeda Matyáš 2005150.00
Lebeda Michal ml. 1993300.00
Lebeda Michal st. 1966300.00
Mokrejš Jakub 2010150.00
Mokrejš Jan 2002300.00
Mynář Marian 1988300.00
Novák Daniel 2009150.00
Novák Hynek 2009150.00
Nováková Martina 2002300.00
Pavlica Martin 1983300.00
Peregrin Jaroslav 1957300.00
Polívka Martin ml. 1995300.00
Procházka Ondřej 2009150.00
Procházková Kateřina 2009150.00
Řehounek Kristian 2007150.00
Riedl Josef 1940300.00
Sazimová Terezie 2000300.00
Tměj Milan 1947300.00
Tmějová Marta 1948300.00
Tomášková Jana 2008150.00
Truněček Martin 2004150.00
Truněčková Anežka 2008150.00
Tuček Tomáš 1965300.00
Vícha Jan 2010150.00
Zajíc Jiří 1962300.00
Zeman Daniel 1983300.00
Zoubek Šimon 2008150.00
Zoubková Adéla 2006150.00
Frízel Radek 198030.00
Kulhánek Tomáš 199230.00
Pauliš František 195530.00
Truněček Martin st. 197230.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy