TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Kód ČAST: 602008
Org. pracovník: Lebeda Michal ml.
Oblast: RSST Hradec Králové
Los a výsledky
Web: http://www.sokolhk2.cz/
Schválené hrací místnosti:
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovny
Mapa: 50°12'52.438"N, 15°48'59.612"E
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovny
Mapa: 50°21'44.703"N, 15°81'66.033"E
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužů
Mapa: 50°12'52.438"N, 15°48'59.612"E
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužů
Mapa: 50°21'44.703"N, 15°81'66.033"E
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkem
Mapa: 50°17'1.378"N, 16°3'0.703"E
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkem, pro 2 družstva
Mapa: 50°17'1.378"N, 16°3'0.703"E
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál pro Extraligu mužů
Mapa: 50°12'52.438"N, 15°48'59.612"E
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovny
Mapa: 50°12'52.438"N, 15°48'59.612"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Sokol PP Hradec Králové (male, ExL M)
TJ Sokol PP Hradec Králové B (male, 1LM)
TJ Sokol PP Hradec Králové C (male, 2LMB)
Sokol PP Hradec Králové 2 D (male, DM)
Sokol PP Hradec Králové 2 E (male, 2MB)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 F (male, RPD HK)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (M19, M ČR M19)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (F19, M ČR F19)
Evidenční seznam (pro sezónu 2021/2022):
Bártová Adéla 2011150.00
Bártová Tereza 2005150.00
Bláha Petr 1977300.00
Brát Karel ml. 1997300.00
Buben Vlastimil 1999300.00
Čepelka Jan 1975300.00
Chaloupka Adam 2009150.00
Chaloupka David 2009150.00
Ciborová Natálie 2009150.00
Crha Jakub 1989300.00
Daněk Vojtěch 2011150.00
Dobiáš Ladislav 2004150.00
Drábek Zbyněk 1962300.00
Ducháčová Kateřina 2004150.00
Ferbasová Dorothea 2010150.00
Fidler Jakub 2010150.00
Hejduk Antonín 2011150.00
Horák Antonín 2012150.00
Hort Tomáš 1997300.00
Hrunka Jakub 1992300.00
Hušek Adam 2001300.00
Janovský Dan 2003150.00
Jirásek Martin ml. 2001300.00
Jirásková Tereza 2001300.00
Kačer Pavel 1959300.00
Kačer Radek 1997300.00
Klásek Marek 1975300.00
Kopecký Tadeáš 1991300.00
Kozáková Tereza 1999300.00
Landa Matěj 2008150.00
Lebeda Matyáš 2005150.00
Lebeda Michal ml. 1993300.00
Mokrejš Jakub 2010150.00
Mokrejš Jan 2002300.00
Mynář Marian 1988300.00
Novák Daniel 2009150.00
Novák Hynek 2009150.00
Pavlica Martin 1983300.00
Řehounek Kristian 2007150.00
Sazimová Terezie 2000300.00
Šlapák Miloš 1986300.00
Tomášková Jana 2008150.00
Truněček Martin 2004150.00
Truněčková Anežka 2008150.00
Vícha Jan 2010150.00
Zeman Daniel 1983300.00
Zoubek Šimon 2008150.00
Zoubková Adéla 2006150.00
Kulhánek Tomáš 199230.00
Pauliš František 195530.00
Truněček Martin st. 197230.00
Zajíc Jiří 196230.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy