SK Dobré, z.s.
Kód ČAST: 607014
Org. pracovník: Rozínek Jan
GPS herny: 50°16'9.293"N, 16°15'37.125"E
Oblast: RSST Rychnov nad Kněžnou
Los a výsledky
Web: http://www.skdobre.cz
Schválené hrací místnosti:
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna ST
Mapa: 50°16'9.293"N, 16°15'37.125"E
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, hlavní sál
Mapa: 50°16'9.293"N, 16°15'37.125"E
Družstva (kategorie, soutěž):
SK Dobré (ZEN, ExL Ž)
SK Dobré B (ZEN, 1LŽB)
SK Dobré C (ZEN, 1LŽB)
SK Dobré D (ZEN, 2LŽB)
SK Dobré (DKY, MČR DORK)
SK Dobré (SZI, MČR žaci)
SK Dobré A (SZY, MČR žčk)
SK Dobré B (SZY, MČR žčk)
SK Dobré (DKY, MČR DKY)
SK Dobré B (DKY, MČR DKY)
SK Dobré (SZY, MČR SZY)
SK Dobré B (SZY, MČR SZY)
SK Dobré (ZEN, ČPŽ B)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Bačinová Lucie 2004150.00
Bačinová Pavla 2002300.00
Biedermann Matěj 2010150.00
Blašková Zdena 2001300.00
Čermák Filip 2011150.00
Čermáková Eliška 2008150.00
Doucková Aneta 1997300.00
Dušek Jakub 2009150.00
Dušek Rostislav 2007150.00
Holanec Jakub 2008150.00
Ilievová Dagmar 1993300.00
Koďousková Eliška 2003150.00
Kolář Marek 2008150.00
Kovaříček Matěj 2006150.00
Kovaříčková Tereza 2009150.00
Kuchařová Elena 2009150.00
Macháček Denis 2010150.00
Macurová Andrea 1978300.00
Macurová Denisa 2003150.00
Michl Jakub 2003150.00
Palán Jan 2012150.00
Paridi Konstantina 1996300.00
Petr Tomáš 2005150.00
Píčová Karolína 2010150.00
Rozínková Kateřina 1996300.00
Rozínková Monika 1998300.00
Sazimová Adéla 2006150.00
Šichanová Vendula 2007150.00
Šimánek Vojtěch 2009150.00
Širučková Aneta 1991300.00
Škalda Jan 2009150.00
Vítovcová Daniela 1993300.00
Vymetálek Vojtěch 2006150.00
Vyskočilová Ester 2011150.00
Zemanová Michaela 1990300.00
Andrš Pavel 196430.00
Bačina Jaroslav 196930.00
Čejpa Marek 200030.00
Čermáková Radka 198230.00
Grimmerová Lída 200030.00
Hejzlar Michal 200130.00
Hejzlar Vojtěch 200230.00
Holanec Tomáš 195230.00
Hušková Lucie 200630.00
Jasanská Nikol 200630.00
Jech Daniel 200930.00
Koďousek František 196430.00
Kovaříčková Monika 198530.00
Křepelová Adéla 200130.00
Kuchař Daniel 197930.00
Kuchařová Ilona 198130.00
Kuchařová Karolína 200630.00
Macháček Benjamin 201430.00
Matoušková Zoe 201430.00
Němeček Petr 200830.00
Pleskot Lukáš 200330.00
Rašek Patrik 200130.00
Rozínek Jan 196430.00
Rozínková Lenka 200130.00
Samková Šárka 200330.00
Sazimová Dagmar 197630.00
Sedloň Josef 195630.00
Sedloňová Lucie 200230.00
Ševc Zdeněk 195730.00
Šplíchalová Karolína 200630.00
Židík Jiří 194930.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy