Sportovní klub Řeznovice, z.s.
Kód ČAST: 703046
Org. pracovník: Makovický Michal
GPS herny: 49°2'59.633"N, 16°18'34.196"E
Oblast: RSST Brno - venkov
Los a výsledky
Web: http://www.mkreznovice.cz
Schválené hrací místnosti:
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovna
Mapa: 49°2'59.632"N, 16°18'34.195"E
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovna
Mapa: 49°2'59.633"N, 16°18'34.196"E
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovna
Mapa: 49°2'59.633"N, 16°18'34.196"E
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
Mapa: 49°2'59.633"N, 16°18'34.196"E
Družstva (kategorie, soutěž):
MK Řeznovice (MUZ, 3LMC)
MK Řeznovice B (MUZ, K1A)
MK Řeznovice C (MUZ, K2B)
Řeznovice "D" (MUZ, OP1)
Řeznovice "E" (MUZ, OP1)
Řeznovice "F" (MUZ, OP2)
Řeznovice "G" (MUZ, OP3)
MK Řeznovice H (MUZ, OP3)
Řeznovice "I" (MUZ, OS)
MK Řeznovice (MUZ, ČP II)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Aubrecht Pavel 1970300.00
Bíla Jindřich 1980300.00
Bilan Libor 1974300.00
Brzkovský Pavel 1962300.00
Dohnal František 2006150.00
Doupovec Aleš 1974300.00
Filák Tomáš 1988300.00
Frühauf Michael 1990300.00
Fučík Martin 1990300.00
Hájek Marek 2002300.00
Halačka Milan 1972300.00
Horák Aleš 1985300.00
Jedlička Jindřich 1970300.00
Jelínek Stanislav 1984300.00
Kroutil Vladimír 1976300.00
Kučera Břetislav 1974300.00
Kuchařík Pavel 1964300.00
Lehocký Vojtěch 2000300.00
Lustig Adam 2003150.00
Makovický Michal 1971300.00
Makovický Tomáš 1977300.00
Maštera Martin 1984300.00
Missbach Tomáš 1982300.00
Musil David 1992300.00
Netolička Lubomír 1971300.00
Novák Aleš 1969300.00
Nunvář Jaroslav 1960300.00
Pantlík Juraj 2009150.00
Pavliš Josef 1957300.00
Pečinka Lukáš 1994300.00
Petržilka Karel 2005150.00
Pokorný Ilja 1954300.00
Pop Daniel 2006150.00
Pyrochta David 2000300.00
Pyrochta Lubomír 1968300.00
Radkovský Adam 2005150.00
Rotrekl Lukáš 1994300.00
Rotrekl Michal 1995300.00
Šafaříková Sandra 1989300.00
Semrád Marcel 1970300.00
Šimeček Radek 1995300.00
Široký Pavel 1980300.00
Škůrková Marcela 1965300.00
Staněk Milan 1958300.00
Stix Jiří 1981300.00
Štrbíková Renata 1979300.00
Striegler Tomáš 1982300.00
Švéda Bořivoj ml. 1991300.00
Tichý Jaroslav 1981300.00
Továrek Jiří 1972300.00
Uhliar Libor 1966300.00
Záviška Josef ml. 1983300.00
Antl Pavel 194730.00
Bílová Petra 198730.00
Binar Jindřich 200730.00
Binarová Kateřina 200530.00
Burdík Martin 200730.00
Caha Josef 200130.00
Černá Terezie 200430.00
Chylík Václav 200330.00
Dvořáčková Denisa 199530.00
Fiala Lukáš 200130.00
Florian Oldřich 200230.00
Frühauf Jan 200430.00
Halačka Tobiáš 200030.00
Hodečková Ludmila Zita 200630.00
Holec Jiří 200230.00
Holý Lukáš 198630.00
Hrůza Josef 194830.00
Janák Jakub 200330.00
Jandová Natálie 200730.00
Játiová Tereza 200530.00
Jiřičková Markéta 199730.00
Jordánová Valérie 200530.00
Karady Šimon 200330.00
Karpíšek Jakub 200130.00
Kasáček Jiří 200630.00
Kejda Ondřej 200830.00
Kišková Jana 198230.00
Kolouch Josef 196630.00
Konečný Karel 200330.00
Kořínek Matěj 200430.00
Košíček Adam 200730.00
Kovář Filip 200230.00
Kovářová Ema 200530.00
Krula Jakub 200430.00
Krula Miroslav 198930.00
Krula Ondřej 200130.00
Kubík Filip 200030.00
Kučerová Tereza 200430.00
Kuchaříková Pavlína 200430.00
Le Patrik 200230.00
Makovická Michaela 200730.00
Makovický Marek 197230.00
Makovický Pavel 194930.00
Makovický Petr 198330.00
Moravčík Jakub 200830.00
Mrkvička Adam 200130.00
Mühlhauser Zdeněk 198730.00
Navrátil Martin 200230.00
Neradová Eliška 200530.00
Nováčková Natálie 200430.00
Novotný Adam 200730.00
Ouška Pavel 200730.00
Oušková Sára 200230.00
Pelikánová Markéta 200530.00
Petrovská Eva 200330.00
Pitlach Ondřej 200630.00
Polák Jaromír 197130.00
Popková Natálie 200330.00
Pospíšil Adam 200430.00
Procházka Rostislav 200130.00
Ragab Karim 200430.00
Řezáč Rostislav 196630.00
Rotter Štěpán 200630.00
Rotter Vojtěch 200030.00
Roubcová Kateřina 200430.00
Roubec Tomáš 200830.00
Ryška Jan 195230.00
Široký Pavel ml. 200830.00
Slaný Jan 200630.00
Sochor Daniel 200830.00
Špaček Filip 200130.00
Špaček Jakub 200330.00
Spurný Martin 197630.00
Staňková Aneta 200030.00
Starý Marek 200630.00
Striegler Petr 200630.00
Švéda Bořivoj st. 196730.00
Šviřák Jakub 200630.00
Toifl Dominik 200730.00
Třetinová Lucie 200730.00
Turek Martin 200230.00
Turek Ondřej 200830.00
Urbanová Magdaléna 200730.00
Urbanová Markéta 200630.00
Vacek Pavel 199030.00
Válka David 200030.00
Valová Anna 200430.00
Veber Marek 197330.00
Vespalec Daniel 200430.00
Vojtěch Matěj 200230.00
Votava Marek 200230.00
Vybíral František 200730.00
Vybíralová Klára 200130.00
Wech Alfred 200430.00
Wechová Silvie 200630.00
Záviška Josef st. 195330.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy