SKST Hodonín z.s.
Kód ČAST: 705001
Org. pracovník: Brhel Richard
Oblast: RSST Hodonín
Los a výsledky
Web: http://www.sksthodonin.cz
Schválené hrací místnosti:
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZA
Mapa: 48°51'45.2"N, 17°06'44.7"E
lipová alej 4110/23B, Hodonín - Bažantice
Mapa: 48°51'45.2"N, 17°06'44.7"E
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany, u fotbalového stadionu
Mapa: 48°54'39.349"N, 17°5'55.047"E
Družstva (kategorie, soutěž):
SKST Stavoimpex Hodonín (MUZ, ExL M)
SKST Stavoimpex Hodonín B (MUZ, 2LMB)
SKST Stavoimpex Hodonín C (ZEN, ExL Ž)
SKST Stavoimpex Hodonín A (ZEN, ExL Ž)
SKST Stavoimpex Hodonín B (ZEN, ExL Ž)
SKST Stavoimpex Hodonín D (ZEN, 2LŽC)
SKST Stavoimpex Hodonín C (MUZ, DIVM)
SKST Hodonín D (MUZ, K1B)
SKST Hodonín E (MUZ, OL)
SKST Hodonín F (MUZ, OP)
SKST Hodonín G (MUZ, OS)
SKST Hodonín H (MUZ, OZA)
SKST Stavoimpex Hodonín (ZEN, ČP Ž II)
SKST Hodonín (DKY, MČR DORK)
SKST Hodonín (DCI, MČR DCI)
SKST Hodonín (DKY, MČR DKY)
SKST Hodonín A (SZY, MČR SZY)
SKST Hodonín (SZI, KPDRSŽI)
SKST Hodonín A (DCI, KPDRDI)
SKST Hodonín B (DCI, KPDRDI)
SKST Hodonín A (SZY, KPDRSZY)
SKST Hodonín B (SZY, KPDRSZY)
SKST Hodonín (DKY, KPDRDY)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Baldrianová Pavla 2008150.00
Benovič Robin 2011150.00
Blechová Barbora 1998300.00
Brateyko Solomiya 1999300.00
Brhel Lukáš 1991300.00
Brhel Martin 1993300.00
Brhel Richard 1965300.00
Brhel Tomáš 1988300.00
Brhelová Adéla 2013150.00
Bruckner Tomáš 2002300.00
Buček Matěj 2009150.00
Buchta Daniel 2010150.00
Bučková Eliška 2011150.00
Buriánek Patrik 1993300.00
Capita Jakub 2008150.00
Capitová Eliška 2013150.00
Dočekal Dominik 2005150.00
Dohnálková Natálie 2004150.00
Gallus Petr st. 1971300.00
Grabovský Jaroslav ml. 2008150.00
Hájek Pavel 1965300.00
Harabaszová Lenka 1985300.00
Hašlík Jakub 1996300.00
Hlobil Albert 1998300.00
Holubová Simona 2010150.00
Hromek Filip 2001300.00
Ilčíková Anežka 2000300.00
Jakubíček Matěj 2004150.00
Janovič Patrik 2006150.00
Julínková Tereza 2006150.00
Juřík Lumír 1984300.00
Kadlček Michal 1979300.00
Kavický Ondřej 2005150.00
Klempererová Anna 2003150.00
Kmeťová Veronika 1997300.00
Kočvara Vít 2002300.00
Kokeš Lukáš 1995300.00
Kolčava Alexander Ivo 2010150.00
Kosík Tomáš 1975300.00
Kovalčíková Romana 2011150.00
Kraus Jan 1995300.00
Kvapil Erik 2004150.00
Kyselák Rostislav 2011150.00
Látalová Lucie 2005150.00
Lorenc David 2002300.00
Macánek Martin 2011150.00
Maděrič Zdeněk 1959300.00
Melichar Libor 1976300.00
Mesaroš Petr 1961300.00
Mikeska Jaroslav 1990300.00
Mikulecký František 1959300.00
Mikulecký Marek 1985300.00
Mocek Jaromír 1951300.00
Mori Sakura 1996300.00
Ng Nam Wing 1992300.00
Nováková Naia 2012150.00
Novotná Eliška 2009150.00
Orel Eduard 2005150.00
Pařízek Richard 2008150.00
Partyka Natalia 1989300.00
Pešák Dominik 2009150.00
Pijáček Lukáš 2004150.00
Raisigl Pavel 2012150.00
Rozehnal Daniel 2009150.00
Růžička Filip 2000300.00
Rzeszutková Nela 2010150.00
Šebesta Štefan 1951300.00
Šerešová Timea 2009150.00
Ševčíková Klára 2000300.00
Ševčíková Markéta 1998300.00
Šíblová Sára 1999300.00
Sladký Miroslav 2013150.00
Šprtová Karolína 1999300.00
Štěrbák Lukáš 2007150.00
Svačina Roman 2002300.00
Svoboda Petr 2002300.00
Theuer Tomáš 2005150.00
Toman Šimon 2013150.00
Tymofieiev Oleksandr 1996300.00
Vacenovská Iveta 1986300.00
Vavrda Tomáš 2012150.00
Veselý Jan 1993300.00
Vlasáková Elisabet 2012150.00
Všetička Martin 1978300.00
Vyrůbalík Patrik 2009150.00
Záděrová Linda 2003150.00
Zajíc Miroslav 1984300.00
Zaťko Karel 1984300.00
Zelinková Doris 2011150.00
Žižkovská Rebeka 2003150.00
Bača Tibor 196730.00
Báťková Pavlína 201330.00
Bažík Martin 199130.00
Benda Vojtěch 200430.00
Benešová Valerie 201130.00
Běťák Miroslav 194630.00
Bílek Stanislav 193430.00
Blahová Markéta 199030.00
Blažek Bronislav 198430.00
Blažek Vladimír 196030.00
Břeský Milan 195530.00
Brhel Vladimír 193430.00
Broiakovskyi Vsevolod 199930.00
Budiš Jaromír 200730.00
Bui Libor 200630.00
Buriánková Markéta 199730.00
Búřilová Karolína 200730.00
Chižňaková Nikola 199730.00
Chocholáčková Šárka 200830.00
Chytil Lukáš 201030.00
Cui Jia Bao 198830.00
Dao Radek 199630.00
Dobrovolná Šárka 199630.00
Dobrovolný Karel 199630.00
Dušek Zbyněk 198730.00
Filípková Eliška 200830.00
Filo Kevin 200630.00
Gallus Petr ml. 199730.00
Garčic Jaromír 196630.00
Garčic Michal 199330.00
Hajduch Marek 201330.00
Haringová Monika 199630.00
Havlík Ondřej 199630.00
Henčl Radek 199330.00
Hlobilová Viktorie 200130.00
Holomčík Filip 201130.00
Holub Viktor 201130.00
Homola Roman 200530.00
Horák Čestmír 200330.00
Horák Natálie 197130.00
Hřebačka Matěj 200330.00
Hřebačka Tadeáš 200330.00
Hrnčiřík Tomáš 198830.00
Ilčík Vojtěch 199830.00
Ivanová Lucia 199730.00
Jee Hyung Min 198730.00
Ježo Filip 199030.00
Jordanov Jakub 201130.00
Juřica Petr 196130.00
Kakur Patrik 200630.00
Kolaříková Simona 197530.00
Kománková Jana 201030.00
Koneček Tomáš 199930.00
Koplíková Klára 200330.00
Kouřil Pavel 197930.00
Kováč Šimon 199830.00
Kubáňová Klára 201030.00
Kudláček Jaroslav 196630.00
Kurková Kamila 199130.00
Kyjovský Martin 199230.00
Kyseláková Eliška 200930.00
Lípová Kristýna 199730.00
Lorenc Ondřej 200530.00
Lorenc Vojtěch 201130.00
Macháček Matěj 200830.00
Macíček Libor 196130.00
Macková Nela 200730.00
Macur Štěpán 199930.00
Mikovičová Bára 201330.00
Mikulecká Kateřina 199830.00
Mlčková Klára 201130.00
Mlčková Nikola 200830.00
Mlýnková Veronika 200730.00
Mosnáková Michaela 199130.00
Možíš Karel 199630.00
Nedvídek Jindřich 200330.00
Novotná Jana 199630.00
Novotná Lucie 199730.00
Novotný Vlastislav 196730.00
Oleskevych Oleksandr 200030.00
Ondříšek František 196030.00
Ondříšek Petr 198730.00
Paličková Daniela 200730.00
Pařízek Leon 200430.00
Pařízek Richard 197430.00
Pavlínek Martin 200430.00
Pelcmanová Alexandra 199030.00
Pěnkavová Kateřina 198730.00
Pivková Kateřina 200930.00
Pivková Nina 201230.00
Pjaták Ondřej 200830.00
Podrazil Radek 199030.00
Podrazil Vítězslav 199530.00
Podrazil Zdeněk 196630.00
Poláchová Irena 196530.00
Prachař Jakub 200730.00
Prejda Prokop 201230.00
Puchovanová Nikoleta 200030.00
Ráchela Jaroslav 195630.00
Raus Tobiáš 201230.00
Rausová Daniela 200830.00
Redková Petra 200230.00
Rozehnalová Ella 200930.00
Sasín Tomáš 201030.00
Sasínová Michaela 200730.00
Šaur Ivo 198530.00
Schenelová Vendula 200730.00
Schöndorfová Ella 201130.00
Schwarzová Nikola 200730.00
Šereš Samuel 200630.00
Ševčíková Emma 201030.00
Ševčíková Viola 201030.00
Shi Dan 198530.00
Sigmund Petr 196830.00
Sigmundová Michaela 199230.00
Sivera Ludvík 197230.00
Škarpová Eva 198730.00
Skořepa Pavel 194430.00
Škrášek Zdeněk 196030.00
Škromach Zdeněk 195630.00
Slezák Dominik 200930.00
Slezák Tomáš 201130.00
Somova Kateryna 199730.00
Štáblová Karolína 200930.00
Štarhová Lenka 200830.00
Střecha Jan 200230.00
Štukavcová Adéla 200730.00
Šulová Monika 197830.00
Surman Damien 200730.00
Tesař Michal 196730.00
Tihelka Zdeněk 200930.00
Tiršel Ondrej 201130.00
Tiršel Patrik 201330.00
Toušek Viktor 200730.00
Trgo Miloš 198630.00
Trunov Mykhailo 199030.00
Vachovcová Alena 197430.00
Vajbar Petr 197930.00
Vančurová Lucie 198130.00
Vašíček Vojtěch 195630.00
Vintrlík Ladislav 195830.00
Vojáček Martin 198630.00
Yaremchuk Dmytro 199930.00
Zadražilová Šárka 200530.00
Zapala Michal 199230.00
Zapletalová Julie Zuzana 200830.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy