Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
TJ Jiskra Strážnice z.s.
Kód ČAST: 705020
Org. pracovník: Jamný Pavel
Oblast: RSST Hodonín
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionu
Mapa: 48°54'19.751"N, 17°18'31.262"E
Bzenecká 1538 Strážnice, Na fotbalovém stadionu
Mapa: 48°54'20.598"N, 17°18'32.242"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Jiskra Strážnice A (MUZ, K1B)
TJ Jiskra Strážnice B (MUZ, K2B)
TJ Jiskra Strážnice z.s. C (MUZ, OL)
TJ Jiskra Strážnice z.s. D (MUZ, OP)
TJ Jiskra Strážnice z.s. E (MUZ, OS)
TJ Jiskra Strážnice z.s. F (MUZ, OZB)
TJ Jiskra Strážnice (DCI, MČR DORC)
TJ Jiskra Strážnice (SZI, MČR žaci)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Břeský Zdeněk 1945300.00
Brož Zbyněk 1968300.00
Bureš Martin 2004150.00
Černý Zdeněk 1968300.00
Frolek Radek 1995300.00
Grabovský Jaroslav st. 1980300.00
Grabovský Martin 2010150.00
Hoch Václav 2008150.00
Jamný Ondřej 2008150.00
Jamný Pavel 1959300.00
Jamný Petr 1976300.00
Kamenský Petr 1981300.00
Kráčal Richard 2003150.00
Kubina Jaromír 1966300.00
Lanová Renata 1969300.00
Látal Roman 2002300.00
Leták Jakub 2012150.00
Lipa Martin 2007150.00
Marek Jakub 2005150.00
Marek Jan st. 1973300.00
Martinek Tomáš 1982300.00
Molin Matěj 2008150.00
Morávek Jindřich 2007150.00
Morávek Ondřej 2011150.00
Morávek Zdeněk 1973300.00
Obrdlík Štěpán 1983300.00
Orlová Marta 2009150.00
Pukl Ondřej 2004150.00
Škoda Roman 2005150.00
Slonka David 2010150.00
Slonka Jakub 2006150.00
Sochor Alfred 2011150.00
Sukup Karel 1958300.00
Svoboda Jakub 2004150.00
Svoboda Libor 1963300.00
Teturová Barbora 1971300.00
Tomeček Karel 1965300.00
Tomeček Tomáš 1988300.00
Vaverka Lubomír 1988300.00
Žajdlík Ludvík 1964300.00
Bačíková Monika 199830.00
Borúfka Andrej 197330.00
Buček Adam 200730.00
Černý Lubomír 198730.00
Čížek David 200930.00
Helísková Eva 199530.00
Hrachovský David 200630.00
Jamná Markéta 200230.00
Jamný David nejml. 200730.00
Janský Václav 198430.00
Kalužová Hana 199530.00
Karas Lukáš 200230.00
Karasová Lenka 197030.00
Kobidová Alena 197430.00
Kostiha Libor 200330.00
Lupač Ondřej 200930.00
Malík Pavel 196030.00
Marek Jan ml. 200230.00
Masářová Tereza 200630.00
Mlýnek Tomáš 200830.00
Morávková Alena 197430.00
Petrucha Čeněk st. 197530.00
Petrucha Jan 199830.00
Potomák Filip 200830.00
Prokeš Michal 199630.00
Sadílek Jindřich 200830.00
Sláma Patrik 200330.00
Sochor Dalibor 195930.00
Stanislav Jan 197530.00
Stanislavová Sára 200130.00
Štos Radek 199530.00
Studnička Ondřej 200330.00
Svobodová Renata 197330.00
Tomeček Michal 199130.00
Tomečková Anna 196830.00
Vajčner David 200330.00
Vajčner Radim 200730.00
Vašíček Martin 200730.00
Vašíčková Adéla 199430.00
Vodica Lukáš 200030.00
Zrůna Michal 199630.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy