Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
ST AMON Kunovice z.s.
Kód ČAST: 710021
Org. pracovník: Bureš Petr
GPS herny: 49°2'39.867"N, 17°28'18.234"E
Oblast: Stolní tenis Uherské Hradiště
Los a výsledky
Web: http://www.kunovicepinec.cz
Schválené hrací místnosti:
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezadu
Mapa: 49°2'39.867"N, 17°28'18.234"E
Družstva (kategorie, soutěž):
ST AMON Kunovice (MUZ, Divize)
ST AMON Kunovice B (MUZ, KS I.tř.)
ST AMON Kunovice C (MUZ, II.tř. A)
AMON Kunovice D (MUZ, RP2)
AMON Kunovice E (MUZ, RP3)
AMON Kunovice F (MUZ, RP5)
AMON Kunovice A (SZI, RPz2)
ST AMON Kunovice z.s. (MUZ, ČP II)
ST AMON Kunovice A (MUZ, Čs.pohár)
ST AMON Kunovice B (MUZ, Čs.pohár)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Autrata Vít 1974300.00
Berger Miloš 1975300.00
Bída Adrian 2008150.00
Bureš Petr 1969300.00
Chvatík Marek 2003150.00
Chvíla Pavel 1976300.00
Dubovský Aleš 2006150.00
Dupal Dominik 2006150.00
Fialík Tomáš 1997300.00
Gabriel Petr 1997300.00
Habarta Aleš 2005150.00
Hajduk Jan 1975300.00
Hanáček Filip 2005150.00
Hladík Lukáš 2003150.00
Hráček Filip 2008150.00
Jančar Aleš 1966300.00
Jančík Martin 1997300.00
Juřena Libor 1973300.00
Juřena Ondřej 1998300.00
Kopunec Štěpán 2007150.00
Kozelek Daniel 2007150.00
Lang Adam 2004150.00
Mléčka Zdeněk 1966300.00
Mořický Tomáš 1995300.00
Nožička Jiří 1965300.00
Oharek Libor 1975300.00
Pavlíček Matyáš 2004150.00
Rudinská Zita 1975300.00
Šarátek Jakub 2008150.00
Šašinka Albert 2000300.00
Šašinka Radek 1987300.00
Šimůnek Martin 2005150.00
Šimůnek Ondřej 2003150.00
Šimůnek Petr 1965300.00
Slunečko Vratislav 1975300.00
Smištík Miroslav 1962300.00
Smišťík Roman 1971300.00
Smištíková Dana 1961300.00
Šrom Dominik 2001300.00
Stodůlka Rostislav 2004150.00
Trampota Tomáš 2007150.00
Tvrdoň Michal 2005150.00
Velan Martin 1994300.00
Vlk Radim 1967300.00
Volák Marek 1994300.00
Zajíc Thomas 2005150.00
Zdráhal Lukáš 2009150.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy