Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
TTC FRÝDLANT
Kód ČAST: 802027
Org. pracovník: Tobola Petr
Oblast: OSST Frýdek-Místek
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.
Mapa: 49°35'7.247"N, 18°21'51.274"E
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.
Mapa: 49°35'7.247"N, 18°21'51.274"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TTC FRÝDLANT (MUZ, 3LMD)
TTC Frýdlant B (MUZ, DIMU)
TTC Frýdlant C (MUZ, KS II A)
TTC Frýdlant D (MUZ, OS 2)
TTC Frýdlant E (MUZ, OS 4)
TTC Frýdlant F (MUZ, OS 5)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Chovanečková Soňa 2009150.00
Cigler Vojtěch 1987300.00
Dudková Jana 2007150.00
Geldner Gabriel 2011150.00
Herec Lukáš 2000300.00
Herec Lumír 1966300.00
Horáková Libuše 1976300.00
Hrabec Michal 1979300.00
Kahánek Petr 1960300.00
Kaloč Jan 1978300.00
Kaloč Svatopluk 1953300.00
Kociánová Natálie 2009150.00
Kotek Dominik 1999300.00
Liberda Roman 1969300.00
Maršálek Patrik 1994300.00
Maršálek Vladimír 1970300.00
Novák Lukáš 1999300.00
Papřok Martin 1963300.00
Pěnkava Pavel 1974300.00
Šimeček Draženko 1968300.00
Šimeček Marija Jindřich 2006150.00
Šimeček Petr 2007150.00
Šimeček Samuel 2010150.00
Stávek Jan 2003150.00
Tkáč Richard 1970300.00
Tobola Petr 1972300.00
Vaňous Jiří 1981300.00
Vantuch Ivo 1967300.00
Vévoda Ondřej 1999300.00
Zahrádka Jiří 1966300.00
Židek Jiří 1988300.00
Židek Miloslav 1962300.00
Begieneman Dominik 200830.00
Blahut Daniel 199430.00
Blahut Vojtěch 199730.00
Cecava Patrick 201230.00
Drozd Marek 199230.00
Filip Václav 198830.00
Gattyánová Nikol 200930.00
Giža Oliver 201130.00
Giža Simon 201430.00
Hlístová Sofie 200930.00
Janošec Michael 201030.00
Kajnarová Sylva 201030.00
Karásek Kryštof 200530.00
Koval Josef 201030.00
Koval Petr 200930.00
Kozel Ladislav 200430.00
Kubát Jan 198930.00
Kubát Miroslav 196730.00
Lepík David 200930.00
Maderský Matyáš 200430.00
Michel René 196630.00
Mniszak Lukáš 200430.00
Molek Martin 200930.00
Molek Matěj 200630.00
Muroň Ondřej 200430.00
Onderek Martin 200830.00
Pánková Anna 200730.00
Pavelec Adam 201330.00
Pavlán Adam 200830.00
Porubová Michaela 198830.00
Přikryl Jan 200930.00
Přikryl Václav 200530.00
Šturma Radim 197030.00
Stýskala Filip 200530.00
Sviták Jakub 198330.00
Talavašek Tomáš 201030.00
Talavašková Terezie 201230.00
Tomalík Ondřej 200930.00
Tomáš Aleš 195430.00
Velčovská Pavla 197730.00
Vévodová Valerie 200630.00
Voneš Otmar 200630.00
Wrubel David 201030.00
Záškodný Otakar 196630.00
Žídek Matyáš 201130.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy