Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
Kód ČAST: 802045
Org. pracovník: Ševcová Eva
Oblast: OSST Frýdek-Místek
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřiště
Mapa: 49°35\'6.882\"N, 18°21\'51.022\"E
Volgogradská 2631/1, 700 30 Ostrava - Zábřeh, Sportovní gymnázium u nákupního centra KOTVA
Mapa: 49°79'42.186"N, 18°22'82.922"E
Družstva (kategorie, soutěž):
SK Frýdlant (MUZ, OP)
SK Frýdlant B (MUZ, OS 2)
SK Frýdlant C (MUZ, OS 5)
SK Frýdlant D (MUZ, OS 5)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Adámek Václav 2007150.00
Babiak Ondřej 2005150.00
Bakota Adam 2006150.00
Bezecný TOMÁŠ 2001300.00
Blahuta Petr 2006150.00
Blahuta Tomáš 1961300.00
Čarnoky Jan 2009150.00
Černá Anna 2003150.00
Chlebcová Lucie 1986300.00
Chovanec Matěj 2003150.00
Cunneen Ariana 2012150.00
Daňová Andrea 1997300.00
Daňová Barbora 1999300.00
Dvořák Vít 2007150.00
Dvořák Vojtěch 2004150.00
Esterka Alex 2009150.00
Filip Matouš 2010150.00
Fizia Beatrice Ketrin 2008150.00
Fizia Michaela 2005150.00
Franek Ondřej 2005150.00
Fuchsík Šimon 2008150.00
Fuchsíková Hana 2011150.00
Gavel Lukáš 2007150.00
Gistingerová Jana 2003150.00
Gistingerová Radka 2000300.00
Hlístová Eliška 2009150.00
Hofman Adrian 2001300.00
Horák Dominik 2007150.00
Jahoda Jan 2008150.00
Jahoda Kamil 2006150.00
Jandačka Jakub 2007150.00
Jandačka Kryštof 2005150.00
Jemelíková Alice 1998300.00
Jílková Tereza 2008150.00
Kaiser František 2005150.00
Kiša Oliver 2011150.00
Klement Daniel 2008150.00
Kodytková Klára 2010150.00
Konečný Adam 2011150.00
Kopecký Vojtěch 2006150.00
Kopl Gabriel 2010150.00
Kotková Daniela 2000300.00
Křiva Filip 2011150.00
Kurajská Tereza 2001300.00
Kutálek Antonín 2008150.00
Libosvárová Zuzana 2008150.00
Lisníková Kristýna 2008150.00
Májová Markéta 1979300.00
Mališová Ludmila 2009150.00
Matějová Hanka 2004150.00
Matusík Ondřej 2008150.00
Matusík Petr 2010150.00
Mazal Jan 2013150.00
Mazalová Dita 2010150.00
Mccormick Klára 2012150.00
Mccormick Hugo Kryštof 2010150.00
Menšík Martin 2010150.00
Michnová Marika 2008150.00
Mucha Alex 2009150.00
Novotný Michael 2008150.00
Olejník Jiří 2008150.00
Ondračka Adam 2007150.00
Ondračka Pavel 1950300.00
Ondračka Richard 1974300.00
Ondračková Zuzana 2011150.00
Pánek Jakub 2005150.00
Pánková Tereza 2007150.00
Papíková Irena Elizabeth 2006150.00
Polachová Adriana 2006150.00
Přibylová Eva 2010150.00
Přívarová Karolína 2014150.00
Řeřábek Jakub 2008150.00
Rozkydalová Eliška 2002300.00
Rybák Jiří 1975300.00
Rybák Tomáš 2006150.00
Sebera Daniel 2004150.00
Ševcová Eva 1977300.00
Šindlerová Tereza 2010150.00
Šlachta Antonín Prokop 2006150.00
Somr Daniel 2007150.00
Somrová Barbora 2012150.00
Somrová Gabriela 1981300.00
Štalzer Bedřich 1948300.00
Štefek Adam 2011150.00
Štefek Dominik 2002300.00
Štěrba Bruno 2009150.00
Štěrbová Barbora 2005150.00
Stodůlková Tereza 2008150.00
Stramová Eliška 2007150.00
Stužka Josef 1956300.00
Teper Matěj 2002300.00
Terlecký Rostislav 2007150.00
Tkáč Adam 2010150.00
Tobolová Aneta 2007150.00
Tomančák Jakub 2012150.00
Tomančák Martin 2011150.00
Tomančáková Tereza 2008150.00
Vach Nicolas 2010150.00
Vacula Jakub 2000300.00
Vacula Lubomír 1972300.00
Vacula Petr 1970300.00
Vacula Petr ml. 1993300.00
Žáčiková Petra 1975300.00
Záškodný Ondřej 1992300.00
Bačák Filip 199030.00
Bačáková Miroslava 195430.00
Basák Hynek 200630.00
Beluská Tereza 199930.00
Boruta Matěj 199130.00
Brunclík Simon 201030.00
Buzková Anna 200930.00
Čech Vladimír 196830.00
Daňa Hynek 197430.00
Dobešová Martina 197630.00
Drabinová Abigail 201030.00
Dudek Jan 200830.00
Fajkus Filip 199930.00
Fedorčík André 200530.00
Fiedor Patrik 200030.00
Foltera Jan 200130.00
Gajdoš František 199830.00
Gola Ondřej 200030.00
Goldman Martin 199330.00
Gromann Marie 197930.00
Grossman Petr 199130.00
Hájková Laura 200930.00
Hoffman Milan 197130.00
Hoffmanová Lucie 197030.00
Hoffmanová Nela 199930.00
Honková Anežka 200830.00
Honková Karolína 201130.00
Hrachový Milan 195430.00
Hrudová Eliška 199630.00
Humpolíčová Petra 199430.00
Hustá Karolína 199930.00
Hyšplerová Michaela 201030.00
Ivánek David 199230.00
Janošec Jakub 199530.00
Jelínek Tomáš 200430.00
Jemelík Ondřej 200330.00
Jurková Anna 200730.00
Kaňák Marek 200930.00
Kantorová Eliška 200030.00
Klimunda Jakub 199430.00
Klučka Lukáš 199630.00
Kotek Patrik 197530.00
Kotková Petra 197630.00
Kříž Jindřich 199630.00
Kubáček Dominik 200130.00
Ledník Selma 201030.00
Mališ Adam 201030.00
Mališ Daniel 198730.00
Maršálková Denisa 199630.00
Maršálková Karolína 200130.00
Maršálková Markéta 200730.00
Matějka Jan 200730.00
Mccormick Anastázia 200730.00
Menšík Jiří 199930.00
Merany Rick 200330.00
Minarčík Jiří 199930.00
Muroň Petr 200130.00
Němec Michal 199930.00
Němec Tomáš 199230.00
Netal Jan 194230.00
Novotná Marta 194630.00
Ondráčková Alice 195330.00
Páleník Adam 200930.00
Pečinka Ondřej 199830.00
Pečinka Vavřinec 197330.00
Polášek Dominik 199930.00
Pospíšilová Veronika 200930.00
Rajnoha Hynek 199430.00
Rek Lukáš 200430.00
Satinský Jiří 200830.00
Schwarz Erik Teodor 201130.00
Sedlář Jan 200130.00
Sigmunt Matěj 199530.00
Skácel Tomáš 197830.00
Skotnica Zbyněk 196930.00
Somr Ivoš 197530.00
Šrámková Daniela 200530.00
Šrámková Tereza 200630.00
Šrubařová Marie 201030.00
Štalzerová Aneta 200330.00
Stephens Alexandr 201130.00
Stephens Gabriel 201130.00
Stuchlík Matěj 199430.00
Šubčíková Eva 198930.00
Sýkora Robert 199330.00
Tomanovská Kateřina 199530.00
Uhlář Radek 199630.00
Urbančík Flip 200930.00
Vachalová Nikola 200630.00
Vaculová Kristýna 199830.00
Valový Robin 199530.00
Vaněk Daniel 199830.00
Vaňková Viktorie 200930.00
Velička Martin 199930.00
Vidová Laura 200930.00
Volný Jiří 199430.00
Xiao Zhou 198630.00
Zádrata Jakub 199930.00
Žák Adam 199530.00
Závodný Vojtěch 200730.00
Žídek Jiří 199430.00
Žídek Quido 200730.00
Žídková Matylda 200930.00
Zubek Stanislav 196530.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy