Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
Kód ČAST: 803005
Org. pracovník: Endal Nikolas
Oblast: RSST Karviná
Los a výsledky
Web: https://www.sksthavirov.cz/
Schválené hrací místnosti:
Padlých Hrdinů 401/10a, Havířov - Životice
Mapa: 49°45'53.9"N, 18°28'16.4"E
Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'42.119"N, 18°24'45.783"E
Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'42.119"N, 18°24'45.783"E
Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'42.119"N, 18°24'45.783"E
Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'42.119"N, 18°24'45.783"E
Družstva (kategorie, soutěž):
SKST Charvát Baník Havířov (MUZ, ExL M)
SKST Baník Havířov B (MUZ, 1LM)
SKST Baník Havířov C (MUZ, 2LMB)
SKST Baník Havířov (ZEN, ELŽ)
SKST Baník Havířov B (ZEN, 1LŽB)
SKST Baník Havířov (SZI, MČR-st.ž)
SKST Baník Havířov A (DCI, MČR-dci)
SKST Baník Havířov (DKY, MČR dky)
SKST Baník Havířov D (MUZ, DIMU)
SKST Baník Havířov E (MUZ, KS II B)
SKST Baník Havířov F (MUZ, RP)
SKST Baník Havířov G (MUZ, RS1)
Evidenční seznam (pro sezónu 2018/2019):
Bača Jaroslav ml. 2005150.00
Bako Radim 2001150.00
Balvar Adam 1975300.00
Balvar Oliver 2009150.00
Bednář Otakar 1962300.00
Bednářová Bronislava 1969300.00
Bednářová Helena 1993300.00
Boháč Jan 1994300.00
Buček Jaromír 1959300.00
Čihák Marek 1974300.00
Číž Rostislav 1977300.00
Endal Nikolas 1976300.00
Fígeľ Jakub 1992300.00
Fojtíková Jana 1964300.00
Gorecki Jan 1999300.00
Grigelová Natália 2000300.00
Hanáková Nela 2004150.00
Harenčák Jakub 2000300.00
Hořavka Jan 1953300.00
Horut Daniel 1981300.00
Hrabicová Klára 2003150.00
Janošec Jakub 2009150.00
Karabec Ivan 1980300.00
Karas Jiří 1969300.00
Klus Daniel 1969300.00
Kment Tomáš 2006150.00
Košťál Daniel 2005150.00
Koutný Kamil 1970300.00
Kubiesa Marek 1976300.00
Lichna Matěj 2006150.00
Lokaj Roman 1965300.00
Macurák Michal 2002150.00
Marosz Alexandr 2001150.00
Martinec Lukáš 1979300.00
Medvecký Ján 1978300.00
Mikolášík Michal 1999300.00
Mrvečka Justin st. 1961300.00
Mynář Vojtěch 2001150.00
Němčic Roman 1966300.00
Olejník Oliver 2011150.00
Petrovová Nikita 1999300.00
Rusnák Aleš 2002150.00
Ščibraniová Magdaléna 2007150.00
Sikorová Kamila 1997300.00
Siwiec Matěj 2001150.00
Slaný Martin 2008150.00
Slaný Vojtěch 2005150.00
Špánik Tibor 1999300.00
Štefcová Kristýna 1996300.00
Štěpánová Gabriela 2001150.00
Urbánek Filip 2001150.00
Varmuža Vladislav 1967300.00
Volný Karel 1990300.00
Warzyczek Jiří 1963300.00
Zavoral Roman 1980300.00
Arlouskaya Alina 199530.00
Bajer Daniel 199830.00
Barabanov Kiryl 199330.00
Bartošová Aneta 200530.00
Beneš Michal 199430.00
Bezdíčková Karolína 200930.00
Božek Michal 197930.00
Broda Miroslav 196430.00
Čechová Kateřina 199930.00
Cinner Radovan 196730.00
Cisáriková Adriána 199530.00
Costache Nikolaj 195730.00
Costache Pavel 195330.00
Czyžová Pavla 195130.00
Emrlová Jarmila 194430.00
Endal Sebastian 199930.00
Folwarczny Josef 194430.00
Folwarczny Karel 194030.00
Furmánek Drahoslav 194030.00
Górecki Vojtěch 199530.00
Grossu Richard 198230.00
Hartel Pavol 199030.00
Jurásek Bronislav 199030.00
Kapolka Lukáš 200230.00
Kašníková Denisa 199630.00
Kocourek Marek 197930.00
Košťál Šimon 200230.00
Kučera Bohuslav 194930.00
Lasák Karel 193630.00
Marosz Stanislav 197330.00
Matějka Kamil 199430.00
Meluš Ladislav 196930.00
Mikolášík Martin 199930.00
Mrkvička Radek 197430.00
Niezgoda Rostislav 197630.00
Očko Petr 198330.00
Oleksik Josef 198630.00
Pindur Adam 200530.00
Pindur Jakub 200030.00
Pokorný David 200430.00
Revay Jan 194430.00
Rezetka Roman 199530.00
Sargánek Vlastimil 196030.00
Siwiec Radomír 197330.00
Siwiec Vojtěch 199730.00
Škopec Oliver 196830.00
Škvrna Jan 198330.00
Snášel Dušan 197130.00
Štěpán René 196930.00
Štrbík Karel 195230.00
Svobodová Vlasta 194930.00
Sztula Adam 199730.00
Toman Aleš 196530.00
Tomaniec Jiří 197330.00
Turai Jiří 195130.00
Twarog Ferdinant 193330.00
Vaněk Jakub 200730.00
Varmuža David 200730.00
Vicherek Petr 198530.00
Vrkoč Vojtěch 200630.00
Zůbková Jitřenka 194330.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy