Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
Kód ČAST: 803005
Org. pracovník: Endal Nikolas
Oblast: RSST Karviná
Los a výsledky
Web: https://www.sksthavirov.cz/
Schválené hrací místnosti:
Padlých Hrdinů 401/10a, Havířov - Životice
Mapa: 49°45'53.9"N, 18°28'16.4"E
Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'42.119"N, 18°24'45.783"E
Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'42.119"N, 18°24'45.783"E
Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'42.119"N, 18°24'45.783"E
Družstva (kategorie, soutěž):
SKST Charvát Havířov (MUZ, ExL M)
SKST Havířov B (MUZ, 1LM)
SKST Baník Havířov C (MUZ, 2.LMB)
SKST Havířov (ZEN, ExL Ž)
SKST Havířov B (ZEN, 1LŽB)
SKST Baník Havířov D (MUZ, DIMU)
SKST Baník Havířov E (MUZ, KS II B)
SKST Baník Havířov F (MUZ, RP)
SKST Baník Havířov G (MUZ, RSI)
SKST Baník Havířov B (DCI, MČR DORC)
SKST Baník Havířov (DKY, MČR DORK)
SKST Baník Havířov A (SZI, MČR žaci)
SKST Baník Havířov B (SZI, MČR žaci)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Bača Jaroslav ml. 2005150.00
Bajger Ondřej 1994300.00
Balvar Adam 1975300.00
Balvar Oliver 2009150.00
Baroš Antonín 2005150.00
Brhel Štěpán 2006150.00
Buček Jaromír 1959300.00
Čihák Marek 1974300.00
Číž Rostislav 1977300.00
David Petr 1984300.00
Fojtíková Jana 1964300.00
Gavlas Libor 1978300.00
Gráf Jiří 1978300.00
Grimmerová Diana 2004150.00
Hanáková Nela 2004150.00
Harenčák Jakub 2000300.00
Hořavka Jan 1953300.00
Horut Daniel 1981300.00
Hrabicová Klára 2003150.00
Janošec Jakub 2009150.00
Klus Daniel 1969300.00
Kment Tomáš 2006150.00
Košťál Daniel 2005150.00
Koutný Kamil 1970300.00
Lokaj Roman 1965300.00
Macurák Michal 2002300.00
Martinec Lukáš 1979300.00
Mazůrek Matěj 1999300.00
Medvecký Ján 1978300.00
Mikolašík Michal 1999300.00
Mrvečka Justin st. 1961300.00
Mynář Vojtěch 2001300.00
Němčic Roman 1966300.00
Olejník Oliver 2011150.00
Petrovová Nikita 1999300.00
Přeček Erik 2007150.00
Rusnák Aleš 2002300.00
Ščibraniová Magdaléna 2007150.00
Slaný Martin 2008150.00
Slaný Vojtěch 2005150.00
Solanský František 1957300.00
Štefcová Kristýna 1996300.00
Štěpánová Gabriela 2001300.00
Tomaniec Jiří 1973300.00
Valenta Jan 2001300.00
Volný Karel 1990300.00
Warzyczek Jiří 1963300.00
Bajer Daniel 199830.00
Bako Radim 200130.00
Bartošová Aneta 200530.00
Bednářová Helena 199330.00
Bezdíčková Karolína 200930.00
Boháč Jan 199430.00
Božek Michal 197930.00
Čechová Kateřina 199930.00
Cinner Radovan 196730.00
Costache Nikolaj 195730.00
Costache Pavel 195330.00
Czyžová Pavla 195130.00
Emrlová Jarmila 194430.00
Endal Nikolas 197630.00
Endal Sebastián 199930.00
Folwarczny Josef 194430.00
Folwarczny Karel 194030.00
Furmánek Drahoslav 194030.00
Górecki Vojtěch 199530.00
Grigelová Natália 200030.00
Hartel Pavol 199030.00
Jurásek Bronislav 199030.00
Kapolka Lukáš 200230.00
Karabec Ivan 198030.00
Karas Jiří 196930.00
Kašníková Denisa 199630.00
Kocourek Marek 197930.00
Košťál Šimon 200230.00
Krpec Pavel 196630.00
Kubiesa Marek 197630.00
Kučera Bohuslav 194930.00
Lasák Karel 193630.00
Lichna Matěj 200630.00
Marosz Alexandr 200130.00
Marosz Stanislav 197330.00
Meluš Ladislav 196930.00
Mikolašík Martin 199930.00
Niezgoda Rostislav 197630.00
Očko Petr 198330.00
Odstrčilík Jaroslav 196730.00
Oleksik Josef 198630.00
Pindur Adam 200530.00
Pindur Jakub 200030.00
Pokorný David 200430.00
Rezetka Roman 199530.00
Sargánek Vlastimil 196030.00
Sikorová Kamila 199730.00
Siwiec Matěj 200130.00
Siwiec Radomír 197330.00
Siwiec Vojtěch 199730.00
Škopec Oliver 196830.00
Škvrna Jan 198330.00
Štěpán René 196930.00
Štrbík Karel 195230.00
Svobodová Vlasta 194930.00
Sztula Adam 199730.00
Toman Aleš 196530.00
Twarog Ferdinant 193330.00
Urbánek Filip 200130.00
Vaněk Jakub 200730.00
Varmuža David 200730.00
Varmuža Vladislav 196730.00
Vicherek Petr 198530.00
Vrkoč Vojtěch 200630.00
Weiningerová Márkéta 197230.00
Zůbková Jitřenka 194330.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy