Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
SK Slavia Orlová , z.s.
Kód ČAST: 803008
Org. pracovník: Zářický Petr
GPS herny: 49°52'40.684"N, 18°26'18.967"E
Oblast: RSST Karviná
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514
Mapa: 49°52\'40.686\"N, 18°26\'18.967\"E
ZŠ Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514
Mapa: 49°52'41.8"N, 18°26'18.8"E
Sokolovna Dětmarovice, U hřiště 832
Mapa: 18°47'08.818"N, 49°89'38.547"E
Družstva (kategorie, soutěž):
SK Slavia Orlová A (MUZ, DIMU)
SK Slavia Orlová B (MUZ, KS II B)
SK Slavia Orlová C (MUZ, RP)
SK Slavia Orlová D (MUZ, RSI)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Balica Lukáš 1979300.00
Brodová Tereza 2007150.00
Fusek Jan 1973300.00
Gembala Jan 1991300.00
Heuman Ivan 1980300.00
Jaglař Zdeněk 1947300.00
Jarkovský Tomáš 1994300.00
Kleprlík Kamil 1979300.00
Kupec Ladislav 1998300.00
Kupec Rostislav 1997300.00
Lukášová Lenka 2008150.00
Miškolci Ivo 1962300.00
Pelikán Antonín 1968300.00
Sikora Michal 1976300.00
Škerko Milan 1974300.00
Swaczyna Bruno 1958300.00
Swaczyna Radek 1988300.00
Valčák Petr 1985300.00
Zářický Petr 1978300.00
Adamec Petr 198330.00
Bolek Petr 200430.00
Bursa Fabian 200530.00
Cieslar Adrian 200730.00
Dombrowski Ondřej 199730.00
Galík Stanislav 196430.00
Golis Roman 200330.00
Grandič Jan 198930.00
Heczko Robert 198330.00
Ištván Jakub 200030.00
Káňa Lukáš 200030.00
Kozik Patrik 199830.00
Krmášek Adam 200130.00
Krmášek Marek 200430.00
Krmášek Roman 198130.00
Lukášová Petra 199530.00
Mulka Josef 199330.00
Namyslo Tomáš 200030.00
Pawlita Jindřich 200330.00
Posker Jan 195830.00
Šenkýř Matyáš 200430.00
Sikora Jakub 200030.00
Skoumal Martin 199130.00
Skoumal Radek 198430.00
Steiger Radek 197930.00
Štěrba Libor 200130.00
Stočes Jan 198630.00
Sychra Martin 199330.00
Sychrová Nikola 200730.00
Szarowská Natálie 200830.00
Szefler Sebastian 200730.00
Vítek Matyáš 200730.00
Zářický Aleš 197330.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy