TTC Siko Orlová z.s.
Kód ČAST: 803020
Org. pracovník: Sikora Ladislav
Oblast: RSST Karviná
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - Lutyně
Mapa: 49°52'26.209"N, 18°25'34.626"E
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - Lutyně
Mapa: 49°52'26.209"N, 18°25'34.626"E
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - Lutyně
Mapa: 49°52'26.209"N, 18°25'34.626"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TTC Siko Orlová (MUZ, 1LM)
TTC Siko Orlová B (MUZ, 3LMD)
TTC Siko Orlová C (MUZ, DIMU)
TTC Siko Orlová D (MUZ, KS II B)
TTC Siko Orlová E (MUZ, RP)
TTC Siko Orlová F (MUZ, RSI)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Adamczyk Jiří 2002300.00
Bezdíček Milan 1966300.00
Blucha Tomáš 2001300.00
Branný Tomáš 2002300.00
Cabák Josef 1949300.00
Czolko Daniel 2002300.00
Czolková Adela 1999300.00
Florková Adela 2001300.00
Klus Pavel 2006150.00
Kubíček Pavel 2003150.00
Kubíček Pavel st. 1967300.00
Ligus Martin 2004150.00
Lišák Dominik 2002300.00
Musil Milan 1960300.00
Novotný Jiří 1976300.00
Pisarczyk Tomek 1982300.00
Revay Radomír 1970300.00
Sargánek David 1996300.00
Šebesta Jan 2004150.00
Sikora Filip 1997300.00
Sikora Jakub 2003150.00
Sikora Ladislav 1962300.00
Sikora Radek 1979300.00
Sikora Robert 2000300.00
Sionkala Eduard 1952300.00
Sitková Valentina 2008150.00
Skácelík František 1965300.00
Teichmann Zdeněk 1966300.00
Valenta Milan 1962300.00
Valigura Jan 2002300.00
Valošek Pavel 1974300.00
Valošková Jana 2009150.00
Wasilewski Damian 1987300.00
Wawrosz Pavel 1970300.00
Wawrosz Roman 1973300.00
Wilk Adam 2005150.00
Adamčík Damián 200230.00
Adamčik Dobiáš 200230.00
Adamczyková Lucie 199630.00
Dohnal Jakub 200630.00
Duda Adam 200830.00
Duda Filip 200530.00
Fabian Michal 200030.00
Frejvolt Dominik 199530.00
Frejvolt Vladimír 197230.00
Galganák Adam 200230.00
Hanák Vojtěch 200030.00
Hanzlová Lucie 200530.00
Hataš Ondřej 200130.00
Hrochová Helena 200130.00
Jakubec Jan 200130.00
Javůrek Jiří 196930.00
Jevčič Michal 199430.00
Kania Vojtěch 200030.00
Křistek Petr 200430.00
Kuzmová Aneta 199630.00
Lukaszczyk Petr 200430.00
Lukosz Richard 200230.00
Mareček Ondřej 199630.00
Markus Adam 199730.00
Mojžíšek Martin 200330.00
Musiolek Matouš 200530.00
Nedoba Jakub 200930.00
Nepokojová Tereza 199730.00
Niedoba Marek 199930.00
Nytra Petr 199730.00
Očadly Vojtěch 201030.00
Ožanová Kristýna 200530.00
Pajak Michal 199730.00
Pánková Natálie 200430.00
Peterek Nikolas 200530.00
Peterek Samuel 200530.00
Schenk Miroslav 195730.00
Smyček Lukáš 198030.00
Smyček Martin 200430.00
Sokol Mikuláš 200630.00
Štastný Tomáš 200730.00
Stolarczyk Kryštof 200630.00
Švajda Jakub 200630.00
Švedová Nikola 199630.00
Sýkorová Tereza 199730.00
Troják Oliver 200830.00
Václavík Viktor 201030.00
Vanková Aneta 200530.00
Vantuchová Martina 200630.00
Varcholek Daniel 200630.00
Zázvorková Jana 199730.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy