Tělovýchovná jednota Ostrava
Kód ČAST: 807012
Org. pracovník: Bajger Jiří
Oblast: MěSST Ostrava
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra Futurum
Mapa: 49°50'7.742"N, 18°16'7.837"E
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská Ostrava, u nákupního centra Futurum
Mapa: 49°50'7.112"N, 18°16'7.999"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Ostrava KST (MUZ, ExL M)
TJ Ostrava KST B (MUZ, 1LM)
TJ Ostrava KST C (MUZ, 1LM)
TJ Ostrava KST D (MUZ, 3LMD)
TJ Ostrava KST (ZEN, ExL Ž)
TJ Ostrava KST E (MUZ, DIMU)
TJ Ostrava KST F (MUZ, KS II A)
TJ Ostrava KST G (MUZ, MěP III)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Bajger Jiří 1972300.00
Bajger Zbyněk 1948300.00
Bajgerová Kristýna 2003150.00
Bendl Jaroslav 1973300.00
Beránek Pavel 2002300.00
Bindač Miroslav 1962300.00
Březinová Barbora 2004150.00
Chaloupka František 1977300.00
Demek Zdeněk 1963300.00
Dzida Lukáš 2006150.00
Havrlantová Klára 2007150.00
Herman Ondřej 2008150.00
Kadlec Vít 2005150.00
Karásek Karel 1968300.00
Karczmarczyk Michal 1991300.00
Kindl Tomáš 2003150.00
Koláček Dušan 1955300.00
Křenek Tomáš 1994300.00
Krupník Jan 1980300.00
Kubas Marcel 1973300.00
Labošová Ema 2001300.00
Levický Matěj 2003150.00
Lisztwan Jan 2005150.00
Martinko Tomáš 2002300.00
Morávek Radim 2003150.00
Onderka František 2002300.00
Plachta Jakub 2000300.00
Přistál Tomáš 1982300.00
Procházka Adam 2006150.00
Rak Jonáš 2005150.00
Sadílek Tomáš 1975300.00
Slavík Lukáš 2004150.00
Štalzer Adam 2003150.00
Vašendová Jana 2003150.00
Vavřinová Petra 2004150.00
Vitásek Daniel 2006150.00
Vybíral Filip 2002300.00
Vybíralová Monika 1986300.00
Bubník Filip 201030.00
Čižmár Dominik 199930.00
Fischer Samuel Zacharias 200330.00
Friedel Ondřej 200530.00
Janásek Filip 200330.00
Karásková Tereza 199330.00
Koláček Lukáš 198330.00
Kolář Martin ml. 200230.00
Kolašín Jan 200330.00
Kolek Matyáš 200430.00
Kozubek Přemysl 200630.00
Krivý Jan 199930.00
Kyjanica Matěj 200230.00
Lapisz Štěpán 200130.00
Lesník Vladimír 194130.00
Lužný Jakub 200630.00
Masný Ondřej 200530.00
Mazůch Filip 200030.00
Mazur Jan 196930.00
Michalík Petr 199330.00
Munch Matthias 200730.00
Pardubická Nela 200830.00
Piatkovský Tomáš 200730.00
Řeha Vojtěch 200630.00
Rusňák Dominik 200230.00
Sladká Terezie 200230.00
Smetana Jiří 200930.00
Smetana Vojtěch 201130.00
Vilímek Vladimír 199930.00
Vysloužil Jan 199930.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy