Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
SK - SVINOV z.s.
Kód ČAST: 807031
Org. pracovník: Henžel Miroslav
Oblast: MěSST Ostrava
Los a výsledky
Web: http://www.sk-svinov.cz
Schválené hrací místnosti:
Ostrava Výstavište Černá louka 3235, Pavilon A - vchod z pravé strany budovy
Mapa: 49°49'59.057"N, 18°17'35.715"E
2.liga Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00, U světelného semaforu pro chodce. Vchod z levého boku školy.
Mapa: 49°49'5.019"N, 18°12'6.547"E
Varenská 3098/40a, Areál TJ Ostrava, poblíž nákupního centra Futurum
Mapa: 49°50'6.900"N, 18°16'7.960"E
Bílovecká 7/10, Ostrava - Svinov, U světelného semaforu pro chodce. Vchod z levého boku školy.KS I
Mapa: 49°49'3.743"N, 18°12'5.218"E
Černá Louka 3235, Moravská Ostrava 70200, Pavilon A - vchod od tram z pravé strany budovy
Mapa: 49°49'59.057"N, 18°17'35.715"E
Družstva (kategorie, soutěž):
SK - Svinov (MUZ, 3LMD)
SK - Svinov (ZEN, 1LŽB)
SK - Svinov B (MUZ, DIMU)
SK - Svinov C (MUZ, KS I)
SK - Svinov D (MUZ, KS II A)
SK - SVINOV E (MUZ, MěP I)
SK - SVINOV F (MUZ, MěP II)
SK - SVINOV G (MUZ, MěP III)
SK - SVINOV H (MUZ, MěP IV)
SK Svinov (MUZ, ČP II)
Evidenční seznam (pro sezónu 2020/2021):
Barták Tomáš 1973300.00
Bartoš Václav 1965300.00
Beňuš Martin 1957300.00
Bezděčíková Lenka 1978300.00
Blatný Jaroslav 1954300.00
Chovancová Marie 2002300.00
Chovanec Pavel 1970300.00
Foldyna Radek 1981300.00
Hamrský Petr 1954300.00
Henžel Michal 2002300.00
Henžel Miroslav 1968300.00
Humeňanský Jaroslav 1966300.00
Jašek Milan 1955300.00
Javůrek Martin 1970300.00
Kaštovský Petr 1960300.00
Kozar Petr 1966300.00
Kus Ondřej 2000300.00
Lysek Tomáš 2001300.00
Martinák Lukáš 1982300.00
Martinko Martin 1963300.00
Mička Jaroslav 1965300.00
Milkov Tomáš 2003150.00
Oborný Dominik 1999300.00
Palát Petr 1992300.00
Polášek Petr 1963300.00
Przybyla Michal 1983300.00
Řežáb Jiří 1956300.00
Skulina Bohumil 1961300.00
Skulina David 1991300.00
Theodor Filip 1999300.00
Turay Tomáš 1967300.00
Volný Jakub 2007150.00
Zapletal František 1987300.00
Záškodný Marek 1990300.00
Benda Tomáš 200130.00
Beran Theodor 200030.00
Bujnoch Antonín 201030.00
Bujnoch Václav 200830.00
Drexler Filip 199930.00
Foltus Petr 200430.00
Folvarčný Martin 200630.00
Gába Matěj 200430.00
Gardelka Lukáš 199830.00
Gelnar Adam 200830.00
Gelnar Matěj 200530.00
Geryk Ondřej 200630.00
Grepl Adrien 200630.00
Hlavsa Daniel Bořek 200530.00
Jahn Kryštof 200630.00
Kempny Jan 200630.00
Klusáková Beáta 200730.00
Knauer Tomáš 200630.00
Kremser Lukáš 200130.00
Macháč Kryštof 200830.00
Mazůch Kryštof 200930.00
Nečekal Josef 194730.00
Nožička Martin 200030.00
Peterková Kateřina 200130.00
Piprek Jindřich 194330.00
Pleštil Lukáš 200230.00
Prokeš Štěpán 200630.00
Šír David 200430.00
Skotnicová Tereza 200330.00
Slapnička Dalibor 200530.00
Slapnička Marek 200530.00
Tomanová Karolína 200130.00
Turták Boris 200730.00
Vallová Markéta 200630.00
Vyhlídal Ondřej 200030.00
Zavřelová Eliška 200630.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy