Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
SK Přerov
Kód ČAST: 808001
Org. pracovník: Valašík Lukáš
Oblast: RSST Přerov
Los a výsledky
Web: http://www.skprerov.cz
Schválené hrací místnosti:
Petřivalského 1, 750 02 Přerov
Mapa: 49°26'58.901"N, 17°27'51.696"E
Družstva (kategorie, soutěž):
SK Přerov (MUZ, 3LMD)
SK Přerov (ZEN, 2LŽC)
SK Přerov B (MUZ, DIV)
SK Přerov C (MUZ, KS2A)
SK Přerov (ZEN, DIV-Ž)
SK Přerov D (MUZ, 2. třída)
SK Přerov E (MUZ, 3. třída)
SK Přerov F (MUZ, 5. třída)
SK Přerov (DCI, MČR DORC)
SK Přerov (SZI, MČR žaci)
SK Přerov (DCI, MČR DCI)
SK Přerov (SZI, MČR SZI)
SK Přerov B (MUZ, ČP)
SK Přerov D (MUZ, ČP)
Hráči:
Arpáš Pavel
Bereza Oldřich
Bernard Tomáš
Besta Vojta
Čada Hynek
Čada Zbyněk
Cápík Antonín
Carruzi Michal
Černošek Tomáš
Červinka Lukáš
Čevela Daniel
Chromec Tomáš
Cvilinková Radka
Dluhoš Matěj
Doušek Tomáš
Ďulák Michal
Dvořáková Eva
Dvouletý Dan
Galanda Tomáš
Gerhát Michal
Gerhát Petr
Gerhátová Eliška
Gráfová Irena
Haužvic Filip
Hejduk Pavel
Hejsková Eliška
Holub Oto
Horáček Richard
Horáčková Ela
Horák Patrik
Hořecký Tomáš
Horný Jan
Hrubý Michal
Jambor David
Jamborová Markéta
Jarolím Michal
Jarolím Tomáš
Ježek Jakub
Jochym Kurt
Jochym Marek
Kajnar Milan
Kepl Karel
Koláček Adam
Kolíbal Marek
Komárek Oldřich
Komárková Kateřina
Korejz Vojtěch
Kožuch Jan
Krudenc Martin
Kubík David
Kuchta Vojtěch
Kudlík Lukáš
Kupčík Michal
Kyrych Pavel
Lenguyen Dušan
Lutonský Jan
Macíček Ondřej
Maděrka Svatopluk
Maděrková Denisa
Markovič Jaroslav
Markovič Pavel
Mazúch Štefan
Mikeš Aleš
Ministr Antonín
Mrázková Jindřiška
Nadymáček František
Nitschová Julie
Odstrčil Filip
Olejník Jakub
Olejník Petr ml.
Otáhal Bořek
Palásek Michal
Pokluda Petr
Pospíšil Štěpán
Pospíšilová Carmen
Přikryl Filip
Rabinová Tereza
Roháč Tomáš
Severa Milan nejml.
Severová Martina
Šikl Pavel
Šikl Richard
Skála Ondřej
Skalský Ondřej
Škoda Adam
Školoudík Sedrik
Skopal Dalibor
Skopal Vít
Skřivánek Tomáš
Sléžka Štěpán
Slovák Václav
Šoc Milan
Starostík Petr
Suchomel Roman
Svrčina Adam
Svrčina Filip
Trunečka Milan
Uhlíř Daniel
Václavíček Rostislav
Valašík Lukáš
Váleček Matyáš
Végh Pavel
Véghová Viola
Vicián Tomáš
Vítoslavský Jakub
Vrťo Filip
Vychodil Daniel
Vymětal Adam
Vymětal Ondřej
Vysloužil Jarmil
Zachrla Radim
Zákostelský Jakub
Zákostelský Stanislav
Zlámal Jaromír
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy