Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Play Off/Out

Divize mužů - Play Off
TTC Bělá p.B.
TTC Bělá p.B.
TTC Bělá p.B.
10:0wo, 10:0wo
Sokol Hořovice
10:4, 9:4
Sokol Hudlice
Sokol Hudlice
10:6, 8:10, 9:7
FK Kolín

Divize mužů - Play Out
Sokol Kutná Hora
Sokol Kutná Hora
Sokol Kutná Hora
10:6, 4:10, 5:9
Sokol Králův Dvůr "C"
0:10, 9:9
Sokol Sadská
TJ Neratovice
9:9, 10:7
Sokol Sadská

Sokol Hudlice "B"
Sokol Hudlice "B"
TTC Kladno "B"
1:10, 1:10
Sokol Hudlice "B"
10:5, 10:0wo
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"
TTC Příbram
10:6, 7:10, 7:9
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"

Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"
SKST Sokol Veltrusy
Sokol Lány
10:4, 7:10, 9:2
SKST Sokol Veltrusy
10:3, 9:6
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"
Sokol Hořovice "B"
10:7, 9:5
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"

Sokol Líbeznice
Sokol Líbeznice
Sokol Líbeznice
10:0wo, 10:0wo
Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT
10:3, 10:6
FK Kolín "B"
TTC Říčany "B"
1:10, 10:4, 8:9
FK Kolín "B"

Sokol Kutná Hora "B"
Sokol Kutná Hora "B"
Sokol Kutná Hora "B"
2:10, 2:10
Sokol Kostelec n.Č.l.
3:10, 2:9
Sokol Mnichovo Hradiště "B"
Sokol Libice n.C.
10:5, 8:10, 9:6
Sokol Mnichovo Hradiště "B"

ST-Šanov
ST-Šanov
ST-Šanov
10:0wo, 10:0wo
STC Slaný
4:10, 10:8, 9:6
TTC Kladno "C"
TTC Kladno "C"
10:3, 9:1
Sokol Stochov Honice "A"

Sokol Nové Strašecí
Start Mlékojedy
TTC Slovan Kladno
10:5, 9:9
Start Mlékojedy
10:7, 9:7
Sokol Nové Strašecí
Sokol Nové Strašecí
10:3, 10:2
Sokol Ořech

AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work
Sokol Krchleby
Sokol Krchleby
10:7, 10:6
TTC Bělá p.B. "C"
10:8, 8:10, 6:9
AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work
Sokol Kosmonosy
6:10, 3:9
AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work

TTC STEER Mladá Boleslav
TTC STEER Mladá Boleslav
Sokol Lysá n.L.
10:8, 10:6
TTC STEER Mladá Boleslav
8:10, 5:9
Sokol Mnichovo Hradiště "C"
Sokol Mnichovo Hradiště "C"
10:8, 9:5
TTC Josefův Důl

Sokol Příbram
Sokol Příbram
Sokol Příbram
10:4, 10:2
Sokol Hudlice "C"
10:2, 9:6
KST Týnec n.S.
KST Týnec n.S.
10:3, 3:10, 9:3
Sokol Králův Dvůr "D"

SK Suchodol
SK Suchodol
Tatran Sedlčany "B"
10:0wo, 10:0wo
SK Suchodol
0:10wo, 0:10wo
TTC Příbram "B"
Sokol Hořovice "C"
9:9, 8:10
TTC Příbram "B"

Sokol Velké Popovice
SKP Olympia Kutná Hora "A"
SKP Olympia Kutná Hora "A"
10:0wo, 10:0wo
TTC Říčany "C"
9:9, 8:10
Sokol Velké Popovice
Sokol Velké Popovice
9:9, 10:7
Sokol Týnec n.L.

SKP Olympia Kutná Hora "B"
TJ Klučov
TJ Klučov
5:10, 5:10
SKST Vlašim "B"
10:2, 10:0wo
SKP Olympia Kutná Hora "B"
SKP Olympia Kutná Hora "B"
10:3, 9:7
SDH Petroupim

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy