Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
32.VSK VŠB - TU OstravaNeaktivní mládež 2018/191500 Kčdo 21.08.2019KM MSSSTzaplaceno
31.TJ Sokol Radvanice-BartoviceNeaktivní mládež 2018/192500 Kčdo 21.08.2019KM MSSSTzaplaceno
30.SSK Komorní LhotkaNeaktivní mládež 2018/192000 Kčdo 21.08.2019KM MSSSTzaplaceno
29.KST Dolní LomnáNeaktivní mládež 2018/191000 Kčdo 21.08.2019KM MSSST 
28.Stolní tenis KozloviceNeaktivní mládež 2018/191000 Kčdo 21.08.2019KM MSSST 
27.TJ TTC VendryněNeaktivní mládež 2018/191500 Kčdo 21.08.2019KM MSSST 
26.TJ Sokol RopiceNeaktivní mládež 2018/192000 Kčdo 21.08.2019KM MSSSTzaplaceno
25.SC SmiloviceNeaktivní mládež 2018/192000 Kčdo 21.08.2019KM MSSST 
24.SK Stolní tenis PstružíNeaktivní mládež 2018/192000 Kčdo 21.08.2019KM MSSSTzaplaceno
23.TJ TŽ TřinecNeaktivní mládež 2018/191000 Kčdo 21.08.2019KM MSSSTzaplaceno
22.TJ Sokol Nová BěláNeaktivní mládež 2018/192000 Kčdo 21.08.2019KM MSSSTzaplaceno
21.TJ Frenštát pod RadhoštěmPP21-nesplnění povinnosti účastníka soutěže 322.01b rozhodčí1000 Kčdo 08.05.2019STKzaplaceno
20.KLUBsten KarvináPP20-nesplnění povinnosti účastníka soutěže 322.01b rozhodčí2000 Kčdo 08.05.2019STKzaplaceno
19.T.J. Sokol ZáblatíPP19-nesplnění povinnosti účastníka soutěže 322.01ab trenér, rozhodčí4500 Kčdo 08.05.2019STKzaplaceno
18.Slavoj Český TěšínPP18-nesplnění povinnosti účastníka soutěže 322.01a trenér1000 Kčdo 08.05.2019STKzaplaceno
17.TJ TTC VendryněPP17-nesplnění povinnosti účastníka soutěže 322.01b rozhodčí500 Kčdo 08.05.2019STKzaplaceno
16.TJ TŽ TřinecPP16-nesplnění povinnosti účastníka soutěže 322.01b rozhodčí4000 Kčdo 08.05.2019STKzaplaceno
15.KST Dolní LomnáPP15-nesplnění povinnosti účastníka soutěže 322.01ab trenér, rozhodčí3000 Kčdo 08.05.2019STKzaplaceno
14.SK Stolní tenis PstružíPP14-nesplnění povinnosti účastníka soutěže 322.01b rozhodčí6000 Kčdo 08.05.2019STKzaplaceno
13.TJ Sokol RopicePP13-nesplnění povinnosti účastníka soutěže 322.01b rozhodčí4000 Kčdo 08.05.2019STKzaplaceno
12.KST Nový Jičín CPP12 - pozdní zaslání zápisu o utkání50 Kčdo 05.04.2019STKzaplaceno
11.TTC Siko Orlová CPP11 - pozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 05.04.2019STKzaplaceno
10.ASK Tatra Kopřivnice BPP05 - manipulace se soupiskami družstev300 Kčdo 31.01.2019STKzaplaceno
9.SC SmilovicePP10 - nezajištění vrch. rozhodčího nesepsaná dohoda100 Kčdo 31.03.2019STKzaplaceno
8.TJ OdryPP09 - hlášení předběžných výsledků50 Kčdo 31.03.2019STKzaplaceno
7.SK Stolní tenis PstružíPP08 - nedodržení termínu pro zaslání a zadáni zápisu200 Kčdo 31.03.2019STKzaplaceno
6.T.J. Sokol ZáblatíPP07 - kontumace utkání SŘ čl.334.011000 Kčdo 31.03.2019STKzaplaceno
5.KLUBsten KarvináPP06 - kontumace utkání1000 Kčdo 31.03.2019STKzaplaceno
4.TJ Sokol Nová BěláPP č.04/2018-19 Kontumace utkání1000 Kčdo 31.12.2018Henžel Miroslav zaplaceno
3.ASK Tatra Kopřivnice BPP č.03/2018-19 Kontumace utkání1000 Kčdo 31.12.2018Henžel Miroslav zaplaceno
2.ASK Tatra Kopřivnice BPP č.02/2018-19 Navýšení za neuhrazení PP č.01100 Kčdo 31.12.2018Henžel Miroslav zaplaceno
1.ASK Tatra Kopřivnice BPP č.01/1819 - nezajištění rozhodčího, bez dohody100 Kčdo 07.12.2018Henžel Miroslav zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy