Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
121.SKST PLUS Hodonín BKlempererová Anna - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 10.07.2022KR ČAST 
120.SF SKK El Niňo PrahaSommerová Helena - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 10.07.2022KR ČAST 
119.TTC Ostrava 2016Porušení Standardů ELM - Time out800 Kčdo 07.06.2022ŘSzaplaceno
118.KT PrahaPorušení Standardů ELM - Internetové vysílání1500 Kčdo 07.06.2022ŘSzaplaceno
117.SKST TESLA BATTERIES HavířovPorušení Standardů ELM - Multiall Play off1000 Kčdo 07.06.2022ŘSzaplaceno
116.TJ Ostrava KSTPorušení Standardů ELM - 2x Multiball ZČ+Play off2500 Kčdo 07.06.2022ŘSzaplaceno
115.SKST ChebNedodržení standardů, rozpisu a SŘ8000 Kčdo 10.06.2022ŘSzaplaceno
114.Slovan KST BohniceBochňák David -4ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 10.06.2022KR ČASTzaplaceno
113.SK Přerov AOtáhal Bořek -4ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 10.06.2022KR ČASTzaplaceno
112.SKST PLUS Hodonín BOrel Eduard -4ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 10.06.2022KR ČASTzaplaceno
111.SF SKK El Niňo Praha BŠíp Martin -4ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 10.06.2022KR ČASTzaplaceno
110.HB Ostrov H. Brod BKvěton Ondřej -4ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 10.06.2022KR ČASTzaplaceno
109.SF SKK El Niňo PrahaZelinka Jakub -4ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 10.06.2022KR ČASTzaplaceno
108.SKST PLUS HodonínOdstoupení z Baráže po rozlosování10000 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
107.TTC MG Odra GAS VratimovNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
106.TJ ODRYNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
105.KST VsetínNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
104.TJ Sokol Roztoky u PrahyNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
103.SK Slavia PrahaNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
102.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ANezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
101.TJ Jiskra Holice ANezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
100.STC SlanýNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
99.Lokodepo LiberecNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
98.TJ ABC BraníkNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
97.SportSpin TJ Slovan LochoviceNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
96.SKUŘ PlzeňNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
95.SK Přerov ANezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
94.TJ Sokol LheniceNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
93.TJ Sokol VsetínNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
92.AST Kamenický ŠenovNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
91.SKST PLUS Hodonín ANezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
90.TTC Frýdek-MístekNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
89.TT Moravský Krumlov BNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
88.KST Hluk ANezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
87.TTC Ostrava 2016 BNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
86.TJ Ostrava KST BNezaslané hodnocení soutěží 2021/22100 Kčdo 31.05.2022ŘSzaplaceno
85.TJ Sokol Borová-KorouhevSŘ čl. 336 g) Povinnost pořadatele – rozhodčí ke stolu 7.8.27.a 28 kolo875 Kčdo 25.04.2022ŘSzaplaceno
84.TTC Ostrava 2016 BSŘ čl. 336 g) Povinnosti pořadatele - rozhodčí ke stolu a 331.03 nejednotné dresy350 Kčdo 25.04.2022ŘSzaplaceno
83.SK Přerov ASŘ čl. 336 g) Povinnosti pořadatele - rozhodčí ke stolu 27. a 30. kolo750 Kčdo 25.04.2022ŘSzaplaceno
82.TJ Ostrava KST CSŘ čl. 334.01b) nedostavení se k utkání 1LM 23. a 24. kolo7000 Kčdo 24.05.2022STKzaplaceno
81.TJ Sokol Roztoky u PrahySŘ čl. 336 g) Povinnosti pořadatele - rozhodčí ke stolu 7. 8. 25. a 26 kolo2000 Kčdo 25.04.2022ŘSzaplaceno
80.SportSpin TJ Slovan LochoviceSŘ čl. 336 g) Povinnosti pořadatele - rozhodčí ke stolu 7. 8. 25. a 26. kolo1000 Kčdo 25.04.2022ŘSzaplaceno
79.TT Moravský Krumlov ASŘ čl. 336 g) Povinnosti pořadatele - rozhodčí ke stolu 21. a 22 kolo500 Kčdo 25.04.2022ŘSzaplaceno
78.TTC Ostrava 2016 BSŘ čl. 336 g) Povinnosti pořadatele - rozhodčí ke stolu 23. 24. 25. a 26. kolo1000 Kčdo 25.04.2022ŘSzaplaceno
77.TJ Sokol České BudějoviceStart v nejednotných dresech 25. kolo100 Kčdo 25.04.2022ŘSzaplaceno
76.TJ Sokol České BudějoviceNezajištění vrchního rozhodčího 23. kolo500 Kčdo 25.04.2022ŘSzaplaceno
75.SKST TESLA BATTERIES HavířovValenta Jan - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 14.04.2022KR ČASTzaplaceno
74.HB Ostrov H. Brod BSkála Radek - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 14.04.2022KR ČASTzaplaceno
73.TTC Elizza Praha CRemunda Alexandros - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 14.04.2022KR ČASTzaplaceno
72.TJ Sokol MichleHořejší Radim - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 14.04.2022KR ČASTzaplaceno
71.SF SKK El Niňo Praha DGhariani Sebastian - 7 ŽK v soutěžích ČAST3000 Kčdo 14.04.2022KR ČASTzaplaceno
70.TT Moravský Krumlov BRozhodčí ke stolu - nezajištění500 Kčdo 25.03.2022ŘS ČASTzaplaceno
69.KST BlanskoRozhodčí ke stolu - nezajištění750 Kčdo 25.03.2022ŘS ČASTzaplaceno
68.TJ Sokol HořoviceNezajištění vrchního rozhodčího 21. a 22.kolo500 Kčdo 25.03.2022ŘS ČASTzaplaceno
67.TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBNepotvrzení zápisu o utkání 24.kola100 Kčdo 25.03.2022ŘS ČASTzaplaceno
66.TJ Sokol BorBTM ČR - neúčast přihlášeného hráče300 Kčdo 18.03.2022KM ČASTzaplaceno
65.SKST PLUS HodonínDisciplinární řízení - David Štěpánek3000 Kčdo 13.03.2022ŘS ČAST - DKzaplaceno
64.TJ Slavoj Praha ABTM ČR - neúčast přihlášeného hráče300 Kčdo 18.03.2022KM ČASTzaplaceno
63.DTJ Hradec Králové APrůša David - 7 ŽK v soutěžích ČAST3000 Kčdo 15.03.2022KR ČASTzaplaceno
62.TJ Sokol PP Hradec Králové CLebeda Matyáš - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 15.03.2022KR ČASTzaplaceno
61.HB Ostrov H. Brod BBrhel Štěpán - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 15.03.2022KR ČASTzaplaceno
60.TT Moravský Krumlov APetrovová Nikita - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 15.03.2022KR ČASTzaplaceno
59.SKST TESLA BATTERIES HavířovBělík Šimon - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 15.03.2022KR ČASTzaplaceno
58.TTC Ostrava 2016Nesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
57.TTC KovářovNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
56.TTC Frýdek-MístekNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
55.TT Moravský Krumlov ANesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
54.TSM KladnoNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
53.TJ Sokol VsetínNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
52.TJ Sokol VodňanyNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
51.TJ Sokol ŠarovyNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
50.TJ Sokol StodůlkyNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
49.TJ Sokol Stěžery ANesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
48.TJ Sokol Roztoky u PrahyNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
47.TJ Sokol Mnichovo HradištěNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
46.TJ Sokol Borová-KorouhevNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
45.SportSpin TJ Slovan LochoviceNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
44.TJ LomniceNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
43.TJ ABC BraníkNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
42.SVS Hradec Králové ANesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
41.TJ Sokol LheniceNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
40.SKST Vlašim ANesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
39.SKST PLUS Hodonín ANesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
38.SKST TESLA BATTERIES HavířovNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
37.SK Slavia PrahaNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
36.SK SlatinaNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
35.SK Přerov ANesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
34.SF SKK El Niňo PrahaNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b1500 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
33.MSK Břeclav ANesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
32.Lokodepo LiberecNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
31.KST ZŠ Vyšší BrodNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
30.KST VsetínNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
29.KST Slezan OpavaNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
28.KST NOVÝ JIČÍN ANesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
27.KST Dolní NěmčíNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
26.DTJ Hradec Králové ANesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b6000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
25.AST Kamenický ŠenovNesplnění podmínky čl.322.01 SŘ, písmeno b3000 Kčdo 14.02.2022KR ČASTzaplaceno
24.TJ Sokol Roztoky u PrahyNedostavení se k utkání2000 Kčdo 05.01.2022STK ČASTzaplaceno
23.SKST Vlašim ARozpis soutěže bod 21.2000 Kčdo 05.01.2022STK ČASTzaplaceno
22.TT Moravský Krumlov ARozpis soutěže 13 e) a 21. SŘ 704.027000 Kčdo 05.01.2022STK ČASTzaplaceno
21.KST VsetínPP10-kvalifikovaní trenéři SŘ 322.01 a)3000 Kčdo 31.12.2021TMK ČASTzaplaceno
20.TJ Sokol ŠarovyPP08-kvalifikovaní trenéři SŘ 322.01 a)3000 Kčdo 31.12.2021TMK ČASTzaplaceno
19.TJ SadskáPP06-kvalifikovaní trenéři SŘ 322.01 a)3000 Kčdo 31.12.2021TMK ČASTzaplaceno
18.SKST Baník MostPP05-kvalifikovaní trenéři SŘ 322.01 a)3000 Kčdo 31.12.2021TMK ČASTzaplaceno
17.SKST ChebNedodržení standardů - reklamy, nedostatečně připraven hrací prostor2500 Kčdo 20.12.2021ŘSzaplaceno
16.TTC Ostrava 2016Kontumace utkání + náklady hostujícímu družstvu10000 Kčdo 20.12.2021ŘSzaplaceno
15.SF SKK El Niňo Praha DPodrazil Václav - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 05.01.2022KR ČASTzaplaceno
14.SF SKK El Niňo Praha DGhariani Sebastian - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 05.01.2022KR ČASTzaplaceno
13.DTJ Hradec Králové APrůša David - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 05.01.2022KR ČASTzaplaceno
12.SKST LiberecShouman Mohamed - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 05.01.2022KR ČASTzaplaceno
11.TJ Sokol MichlePorušení rozpisu soutěže bod 14 online výsledky500 Kčdo 06.12.2021ŘSzaplaceno
10.TJ Sokol České BudějoviceNezajištění vrchního rozhodčího 3.,4., 9. 10. kole2000 Kčdo 06.12.2021ŘSzaplaceno
9.TJ Sokol VodňanyHubáček Filip - 4ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 06.12.2021KR ČASTzaplaceno
8.TJ Sokol HořoviceNezajištění vrchního rozhodčího 5. a 7. kolo1000 Kčdo 22.11.2021ŘSzaplaceno
7.TJ Sokol Plzeň Vnehlášená změna začátku utkání s TTC Karlovarsko100 Kčdo 19.11.2021STKzaplaceno
6.SKST TESLA BATTERIES HavířovMultiball 1. a 6. kolo2000 Kčdo 17.11.2021ŘSzaplaceno
5.TTC Ostrava 2016Koldas Tomáš - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 12.11.2021KR ČASTzaplaceno
4.SKST PLUS Hodonín BMorávek Jindřich - 4 ŽK v soutěžích ČAST1500 Kčdo 12.11.2021KR ČASTzaplaceno
3.SKST Liberec Dnedostavení k utkání 3.kola ČP2000 Kčdo 10.11.2021STKzaplaceno
2.SKUŘ Plzeň Anedostavení k utkání 2.kola ČP2000 Kčdo 10.11.2021STKzaplaceno
1.AC Sparta Praha BNezadávání on-line výsledků500 Kčdo 01.11.2021ŘSzaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy