Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
76.SK DDM Kotlářka Praha Aneodhlášení hráče F. Kuboše z turnaje Masters U19300 Kčdo 01.07.2022KM 
75.TJ Sokol Nusle Praha Hneoprávněný start hráče - 3 hráčky v jednom utkání300 Kčdo 01.07.2022STKzaplaceno
74.TJ AVIA Čakovice Cpozdní zadání výsledku a zaslání zápisu o 8 týdnů800 Kčdo 01.07.2022STK 
73.SK Start Praha Bneoprávněný start hráče500 Kčdo 01.07.2022STKzaplaceno
72.SK Hamr Ašpatné označení přílohy zápisu - 6. případ50 Kčdo 01.07.2022STK 
71.TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT Bšpatné označení přílohy zápisu - 3. případ50 Kčdo 01.07.2022STK 
70.TJ Sokol Nusle Praha Dšpatné označení přílohy zápisu - 3. případ50 Kčdo 01.07.2022STKzaplaceno
69.TJ Pankrác Bšpatné označení přílohy zápisu - 5. případ50 Kčdo 01.07.2022STK 
68.TJ Pankrác Bšpatné označení přílohy zápisu - 4. případ50 Kčdo 01.07.2022STK 
67.SF SKK El Niňo Praha Dpozdní zaslání zápisu - 3. případ200 Kčdo 01.07.2022STK 
66.SF SKK El Niňo Praha Cpozdní zaslání zápisu - 3. případ200 Kčdo 01.07.2022STK 
65.Slovan KST Bohnice Cpozdní zaslání zápisu - 3. případ200 Kčdo 01.07.2022STK 
64.SF SKK El Niňo Praha Kpozdní zaslání zápisu - 2. případ100 Kčdo 01.07.2022STK 
63.SF SKK El Niňo Praha Jpozdní zaslání zápisu - 2. případ100 Kčdo 01.07.2022STK 
62.TJ AVIA Čakovice Epozdní zaslání zápisu - 2. případ100 Kčdo 01.07.2022STK 
61.SF SKK El Niňo Praha Fpozdní zaslání zápisu - 2. případ100 Kčdo 01.07.2022STKzaplaceno
60.TJ ABC Braník Cpozdní zadání výsledku - 2. případ50 Kčdo 01.07.2022STK 
59.SK Hamr Apozdní zadání výsledku - 2. případ50 Kčdo 01.07.2022STK 
58.TJ Sokol Praha - Podolí Apozdní zadání výsledku - 2. případ50 Kčdo 01.07.2022STKzaplaceno
57.SK OAZA Praha Apozdní zadání výsledku - 2. případ50 Kčdo 01.07.2022STK 
56.SK Hamr Ašpatné označení přílohy zápisu - 5. případ50 Kčdo 25.03.2022STK 
55.SK Hamr Ašpatné označení přílohy zápisu - 4. případ50 Kčdo 25.03.2022STK 
54.SK Hamr Ašpatné označení přílohy zápisu - 3. případ50 Kčdo 25.03.2022STK 
53.TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT Bšpatné označení přílohy zápisu - 2. případ50 Kčdo 25.03.2022STKzaplaceno
52.TJ Sokol Nusle Praha Dšpatné označení přílohy zápisu - 2. případ50 Kčdo 25.03.2022STKzaplaceno
51.TJ Pankrác Bšpatné označení přílohy zápisu - 3. případ50 Kčdo 25.03.2022STK 
50.TJ Pankrác Bšpatné označení přílohy zápisu - 2. případ50 Kčdo 25.03.2022STKzaplaceno
49.SF SKK El Niňo Praha Cpozdní zaslání zápisu - 2. případ100 Kčdo 25.03.2022STKzaplaceno
48.Slovan KST Bohnice Cpozdní zaslání zápisu - 2. případ100 Kčdo 25.03.2022STKzaplaceno
47.SF SKK El Niňo Praha Mpozdní zaslání zápisu - 2. případ100 Kčdo 25.03.2022STKzaplaceno
46.TJ Pankrác Bpozdní zaslání zápisu - 2. případ100 Kčdo 25.03.2022STKzaplaceno
45.TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT Dpozdní zadání výsledku - 3. případ100 Kčdo 25.03.2022STKzaplaceno
44.TJ Sokol Běchovice II Dpozdní zadání výsledku - 2. případ50 Kčdo 25.03.2022STKzaplaceno
43.TJ ABC Braník Bpozdní zadání výsledku - 4. případ150 Kčdo 25.03.2022STKzaplaceno
42.TJ ABC Braník Bpozdní zadání výsledku - 3. případ100 Kčdo 25.03.2022STKzaplaceno
41.TJ ABC Braník Bpozdní zadání výsledku - 2. případ50 Kčdo 25.03.2022STKzaplaceno
40.PSK Olymp Praha Bpozdní zadání výsledku - 2. případ50 Kčdo 25.03.2022STK 
39.KST OBO Praha APozdní nahlášení změny termínu utkání100 Kčdo 11.02.2022STKzaplaceno
38.SF SKK El Niňo Praha Lpozdní zaslání zápisu - 2. případ100 Kčdo 11.02.2022STKzaplaceno
37.SF SKK El Niňo Praha Ipozdní zadání výsledku - 2. případ50 Kčdo 11.02.2022STKzaplaceno
36.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita Cneoprávněný start hráče1500 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
35.TJ Pankrác Cneoprávněný start hráče3000 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
34.TJ Sokol Stodůlky Gneoprávněný start hráče300 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
33.SF SKK El Niňo Praha Lneoprávněný start hráče500 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
32.SF SKK El Niňo Praha Mneoprávněný start hráče500 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
31.TJ Sokol Žižkov Cneoprávněné zařazení hráče na soupisku100 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
30.TJ Sokol Nusle Praha Aneoprávněné zařazení hráče na soupisku100 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
29.SF SKK El Niňo Praha Nneoprávněné zařazení hráče na soupisku100 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
28.KK Konstruktiva Praha Aneoprávněné zařazení hráče na soupisku100 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
27.TJ Střížkov Anesplnění podmínky mít trenéra s platnou licencí700 Kčdo 17.01.2022VVzaplaceno
26.VSK MFF UK Praha Anesplnění podmínky mít trenéra s platnou licencí700 Kčdo 17.01.2022VVzaplaceno
25.TJ Sokol Praha - Podolí Cšpatné označení přílohy zápisu - 2. případ50 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
24.TTC Rebel Cšpatné označení přílohy zápisu - 2. případ50 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
23.Slovan KST Bohnice Ešpatné označení přílohy zápisu - 3. případ50 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
22.SF SKK El Niňo Praha Dpozdní zaslání zápisu - 2. případ100 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
21.SF SKK El Niňo Praha Npozdní zaslání zápisu - 3. případ200 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
20.SF SKK El Niňo Praha Npozdní zaslání zápisu - 2. případ100 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
19.Sokol Nové Vysočany Apozdní zadání výsledku - 2. případ50 Kčdo 17.01.2022STKzaplaceno
18.SK Hamr Ašpatné označení přílohy zápisu - 2. případ50 Kčdo 31.12.2021STKzaplaceno
17.TTC Rebel Bšpatné označení přílohy zápisu - 2. případ50 Kčdo 31.12.2021STKzaplaceno
16.Slovan KST Bohnice Ešpatné označení přílohy zápisu - 2. případ50 Kčdo 31.12.2021STKzaplaceno
15.Slovan KST Bohnice Fšpatné označení přílohy zápisu - 2. případ50 Kčdo 31.12.2021STKzaplaceno
14.TJ Lokomotiva Vršovice Cšpatné označení přílohy zápisu - 2. případ50 Kčdo 31.12.2021STKzaplaceno
13.KST OBO Praha Apozdní zadání výsledku - 2. případ50 Kčdo 31.12.2021STKzaplaceno
12.TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT Dpozdní zadání výsledku - 2. případ50 Kčdo 31.12.2021STKzaplaceno
11.TJ Pankrác Dpozdní zadání výsledku - 2. případ50 Kčdo 31.12.2021STKzaplaceno
10.Sokol Nové Vysočany Anesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích300 Kčdo 31.12.2021VVzaplaceno
9.SK SANK Běchovice Anesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích300 Kčdo 31.12.2021VVzaplaceno
8.SK Hamr Anesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích300 Kčdo 31.12.2021VVzaplaceno
7.KK Konstruktiva Praha Anesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích300 Kčdo 31.12.2021VVzaplaceno
6.TJ Střížkov Anesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích500 Kčdo 31.12.2021VVzaplaceno
5.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita Anesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích500 Kčdo 31.12.2021VVzaplaceno
4.TJ Sokol Suchdol - Sedlec Anesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích600 Kčdo 31.12.2021VVzaplaceno
3.TJ Sokol Běchovice II Anesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích600 Kčdo 31.12.2021VVzaplaceno
2.TTC Rebel Anesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích900 Kčdo 31.12.2021VVzaplaceno
1.TJ Sokol Praha - Břevnov Anesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích1000 Kčdo 31.12.2021VVzaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy