Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
39.SK Nová Ves I. APodmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
38.Sokol Kostelec nad Černými lesyPodmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
37.Sokol Uhlířské Janovice APodmínky pro účast - mládež1000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
36.Sokol Močovice APodmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
35.TTC ŽehuňPodmínky pro účast - mládež1000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
34.Sokol OtradovicePodmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
33.Sokol PřezleticePodmínky pro účast - mládež500 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
32.Sokol Dolní BeřkovicePodmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
31.Sokol UnhošťPodmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
30.Sokol RakovníkPodmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
29.Sokol Dříň APodmínky pro účast - mládež1500 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
28.ÚholičkyPodmínky pro účast - mládež - pozdní zaslání100 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
27.Sokol Stochov-Honice APodmínky pro účast - mládež1500 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
26.Sokol BuštěhradPodmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
25.Sokol VoznicePodmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
24.Viktoria Vestec APodmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
23.Sokol Libice nad CidlinouPodmínky pro účast - mládež4000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
22.ST Benešov APodmínky pro účast - mládež1000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
21.Sokol Velké Popovice APodmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
20.Sokol KrchlebyPodmínky pro účast - mládež4000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
19.ST EUROMASTER KolínPodmínky pro účast - mládež - pozdní zaslání100 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
18.Sokol NižborPodmínky pro účast - mládež4000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
17.SK Březnice APodmínky pro účast - mládež4000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
16.Sokol HředlePodmínky pro účast - mládež3000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
15.Lokomotiva Zdice APodmínky pro účast - mládež1000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
14.Spartak Rožmitál pod Třemšínem APodmínky pro účast - mládež4000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
13.KK RakovníkPodmínky pro účast - mládež4000 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
12.TTC Kladno APodmínky pro účast - mládež4500 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
11.TTC Slovan KladnoPodmínky pro účast - mládež4500 Kčdo 03.06.2022Hana Valentovázaplaceno
10.Sokol Kostelec nad Černými lesyNedostavení se k utkání400 Kčdo 19.04.2022Grillzaplaceno
9.Dynamo Nelahozeves ANedostavení se k utkání800 Kčdo 29.03.2022Grillzaplaceno
8.Sokol Libčice nad Vltavou ANedostavení se k utkání800 Kčdo 29.03.2022Grillzaplaceno
7.Neratovice ANedostavení se k utkání po omluvě600 Kčdo 20.12.2021Grillzaplaceno
6.Sokol Malín BOpen - pozdní přihlášení100 Kčdo 29.10.2021Sláčalovázaplaceno
5.TJ Sokol Králův Dvůr Queens BOpen - pozdní přihlášení100 Kčdo 28.09.2021Sláčalovázaplaceno
4.Sokol Lány AOpen - pozdní přihlášení100 Kčdo 28.09.2021Sláčalovázaplaceno
3.SKST Vlašim COpen - pozdní přihlášení100 Kčdo 27.09.2021Sláčalovázaplaceno
2.Neratovice AOpen - pozdní přihlášení100 Kčdo 27.09.2021Sláčalovázaplaceno
1.Sokol RakovníkPozdní zaplacení evid.poplatků200 Kčdo 05.08.2021Grillzaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy