Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
44.TJ Sokol DubickoNesplnění podmínek soutěže - mládež2000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
43.SVČ RýmařovNesplnění podmínek soutěže - mládež2000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
42.TJ Sokol JestřebíNesplnění podmínek soutěže - mládež1000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
41.TJ Sokol Němčice nad HanouNesplnění podmínek soutěže - mládež1000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
40.Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoNesplnění podmínek soutěže - mládež2000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
39.Sportklub ŠtarnovNesplnění podmínek soutěže - mládež1000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
38.TJ OP ProstějovNesplnění podmínek soutěže - mládež2000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
37.TJ Sokol Nový MalínNesplnění podmínek soutěže - mládež1000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
36.TJ Sigma LutínNesplnění podmínek soutěže - mládež2000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
35.TJ PostřelmovNesplnění podmínek soutěže - mládež2000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
34.TJ Sokol TovačovNesplnění podmínek soutěže - mládež2000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
33.TJ Sokol BludovNesplnění podmínek soutěže - mládež1000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
32.KST Město AlbrechticeNesplnění podmínek soutěže - mládež1000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
31.TJ Sokol BukNesplnění podmínek soutěže - mládež2000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
30.TJ Sokol JezerniceNesplnění podmínek soutěže - mládež2000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
29.TTC Šumperk ANesplnění podmínek soutěže - mládež3000 Kčdo 15.05.2022Beneš Janzaplaceno
28.Základna Hnoyland HnojiceKontumační výsledek schválený STK KSST Olomouc1000 Kčdo 25.04.2022Beneš Janzaplaceno
27.TTC Šumperk CPozdní nahlášení výsledků 27.+28. kolo100 Kčdo 25.04.2022Beneš Janzaplaceno
26.TJ Sokol TovačovPozdní nahlášení výsledků 27.+28. kolo100 Kčdo 25.04.2022Beneš Janzaplaceno
25.KST Jeseník ABTM ČR - neúčast přihlášeného hráče600 Kčdo 18.03.2022KM ČASTzaplaceno
24.TJ Sokol Velké LosinyChyby při vyplnění zápisu - dvojí střídání - 17. kolo300 Kčdo 14.03.2022Beneš Janzaplaceno
23.SK Přerov CNezajištění vrchního rozhodčího - 21. a 22. kolo200 Kčdo 14.03.2022Beneš Janzaplaceno
22.TJ Olympia BruntálNesplnění podmínek soutěže - rozhodčí, trenér2000 Kčdo 28.02.2022Beneš Janzaplaceno
21.SVČ RýmařovNesplnění podmínek soutěže - rozhodčí, trenér3000 Kčdo 28.02.2022Beneš Janzaplaceno
20.TJ Sokol DubickoNesplnění podmínek soutěže - trenér1000 Kčdo 28.02.2022Beneš Janzaplaceno
19.Sportklub ŠtarnovNesplnění podmínek soutěže - rozhodčí, trenér2000 Kčdo 28.02.2022Beneš Janzaplaceno
18.TJ Sokol Němčice nad HanouNesplnění podmínek soutěže - trenér1000 Kčdo 28.02.2022Beneš Janzaplaceno
17.TJ Sigma LutínNesplnění podmínek soutěže - trenér1000 Kčdo 28.02.2022Beneš Janzaplaceno
16.TJ Sokol JezerniceNesplnění podmínek soutěže - trenér1000 Kčdo 28.02.2022Beneš Janzaplaceno
15.T.J. Sokol Olomouc NeředínNesplnění podmínek soutěže - rozhodčí1000 Kčdo 28.02.2022Beneš Janzaplaceno
14.TJ Sokol ČechoviceNepořízení fotografií - 15. kolo - hosté250 Kčdo 15.02.2022Benešzaplaceno
13.T.J. Sokol ŠternberkNepořízení fotografií - 15. kolo500 Kčdo 15.02.2022Benešzaplaceno
12.Základna Hnoyland HnojiceNezaslání fotografií - 10. kolo500 Kčdo 30.11.2021Beneš Janzaplaceno
11.TJ Sokol Němčice nad HanouNepořízení fotografií 10. kolo - hosté250 Kčdo 30.11.2021Beneš Janzaplaceno
10.SK Přerov DNepořízení fotografií 10. kolo500 Kčdo 30.11.2021Beneš Janzaplaceno
9.TJ Sokol DubickoNenahlášení předehrávky utkání - 5. kolo: TJ Sokol Dubicko - Základna Hnoyland Hnojice250 Kčdo 08.11.2021Beneš Janzaplaceno
8.Základna Hnoyland HnojiceNenahlášení předehrávky utkání - 5. kolo: TJ Sokol Dubicko - Základna Hnoyland Hnojice250 Kčdo 08.11.2021Beneš Janzaplaceno
7.TJ Sokol Tovačov BNezajištění vrchního rozhodčího - 3. a 4. kolo200 Kčdo 25.10.2021Beneš Janzaplaceno
6.KST Jeseník BNezajištění vrchního rozhodčího - 3. kolo100 Kčdo 25.10.2021Beneš Janzaplaceno
5.TJ Sokol Nový MalínNepořízení fotografií 1. kolo - hosté250 Kčdo 09.10.2021Beneš Janzaplaceno
4.TTC Mohelnice BNepořízení fotografií 2. kolo - hosté250 Kčdo 09.10.2021Beneš Janzaplaceno
3.T.J. Sokol Olomouc Neředín BNepořízení fotografií 1. a 2. kolo1000 Kčdo 09.10.2021Beneš Janzaplaceno
2.TJ Olympia BruntálNezajištění vrchního rozhodčího - 1. kolo100 Kčdo 09.10.2021Beneš Janzaplaceno
1.SK Přerov Bodstoupení ze soutěže (divize žen)2000 Kčdo 30.09.2021Beneš Janzaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy