Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
32.Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"-Sokol Hudlice "B"KS 1A23. 04. 2008 18:30PO (09. 12. 2000 22:20) 
95.Sokol Velké Popovice-Sokol Týnec n.L.KS 2D01. 04. 2008 19:00PO (00. 00. 0000 00:00) 
42.Sokol Kostelec n.Č.l.-Lokomotiva NymburkKS 1B23. 03. 2008 10:3022. (00. 00. 0000 00:00) 
93.TJ Klučov-SKST Vlašim "B"KS 2D22. 03. 2008 17:0021. (06. 12. 2000 20:16)Herna FK Kolín
64.TTC Josefův Důl-TTC Brandýs n.L. "C"KS 2B22. 03. 2008 17:0021. (06. 12. 2000 20:16)Herna AŠ Mladá Boleslav
92.SKST Vlašim "B"-FK Kolín "C"KS 2D09. 03. 2008 09:0020. (05. 12. 2000 05:50) 
63.TTC Brandýs n.L. "C"-Sokol KosmonosyKS 2B09. 03. 2008 09:0020. (05. 12. 2000 05:50) 
40.Sokol Kostelec n.Č.l.-TTC Bělá p.B. "B"KS 1B08. 03. 2008 17:0019. (00. 00. 0000 00:00) 
30.Sokol Hudlice "B"-Spartak RožmitálKS 1A08. 03. 2008 13:3020. (00. 00. 0000 00:00) 
7.TJ Neratovice-TTC Bělá p.B.Divize08. 03. 2008 10:3019. (00. 00. 0000 00:00) 
41.Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT-Sokol Kutná Hora "B"KS 1B07. 03. 2008 19:0019. (00. 00. 0000 00:00) 
29.Slovan Lochovice-Sokol LányKS 1A06. 03. 2008 19:0019. (00. 00. 0000 00:00) 
91.Sokol Týnec n.L.-Sokol Velké PopoviceKS 2D06. 03. 2008 18:0020. (05. 12. 2000 05:50) 
28.Sokol Hudlice "B"-TTC PříbramKS 1A05. 03. 2008 19:0019. (00. 00. 0000 00:00) 
90.Sokol Kostelec n.Č.l. "B"-TTC Říčany "C"KS 2D04. 03. 2008 19:0020. (05. 12. 2000 05:50) 
50.ST-Šanov-STC SlanýKS 2A04. 03. 2008 18:3020. (05. 12. 2000 06:22) 
31.Sokol Hořovice "B"-Sokol LányKS 1A03. 03. 2008 18:3020. (00. 00. 0000 00:00) 
62.Sokol Lysá n.L.-Sokol Sadská "B"KS 2B29. 02. 2008 18:3020. (05. 12. 2000 05:50)(nehlášeno Sokol Lysá n.L.)
27.Sokol Žebrák-Sokol LányKS 1A24. 02. 2008 10:3018. (00. 00. 0000 00:00) 
60.Sokol Kosmonosy-TTC Bělá p.B. "C"KS 2B23. 02. 2008 14:0017. (00. 00. 0000 00:00) 
49.TTC Kladno "C"-TJ Neratovice "B"KS 2A23. 02. 2008 10:0017. (00. 00. 0000 00:00) 
5.TTC Bělá p.B.-KST Rakovník "B"-EDISONDivize23. 02. 2008 09:3017. (00. 00. 0000 00:00) 
6.TTC Bělá p.B.-Sokol HudliceDivize22. 02. 2008 18:3018. (00. 00. 0000 00:00) 
61.Sokol Mnichovo Hradiště "C"-TTC Bělá p.B. "C"KS 2B22. 02. 2008 17:0018. (00. 00. 0000 00:00) 
77.Sokol Karlštejn-SK BřezniceKS 2C21. 02. 2008 18:0018. (00. 00. 0000 00:00) 
39.FK Kolín "B"-Sokol LíbezniceKS 1B19. 02. 2008 18:3018. (00. 00. 0000 00:00) 
58.Sokol Přezletice-TTC STEER Mladá BoleslavKS 2B10. 02. 2008 10:3016. (00. 00. 0000 00:00)Herna Sokola Velké Popovice
75.Sokol Příbram-KST Týnec n.S.KS 2C09. 02. 2008 19:0016. (00. 00. 0000 00:00)(nepotvrzeno KST Týnec n.S.)
56.Sokol Přezletice-AŠ Mladá Boleslav "C"-VD WorkKS 2B09. 02. 2008 17:0015. (00. 00. 0000 00:00)Herna Sokola Velké Popovice
74.SK Březnice-TJ KlínecKS 2C09. 02. 2008 11:3016. (00. 00. 0000 00:00) 
48.TJ Neratovice "B"-ST-ŠanovKS 2A09. 02. 2008 08:3015. (00. 00. 0000 00:00) 
76.Sokol Hudlice "C"-Sokol Hořovice "C"KS 2C08. 02. 2008 18:3016. (00. 00. 0000 00:00) 
25.Sokol Lány-TTC PříbramKS 1A08. 02. 2008 18:3015. (00. 00. 0000 00:00) 
59.Sokol Mnichovo Hradiště "C"-Sokol Sadská "B"KS 2B03. 02. 2008 10:3016. (00. 00. 0000 00:00) 
57.Sokol Mnichovo Hradiště "C"-Sokol Sadská "C"KS 2B02. 02. 2008 17:0015. (00. 00. 0000 00:00) 
26.Sokol Lány-Spartak RožmitálKS 1A01. 02. 2008 19:0016. (00. 00. 0000 00:00) 
4.TJ Neratovice-KST Rakovník "B"-EDISONDivize31. 01. 2008 19:0015. (00. 00. 0000 00:00) 
3.AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work-FK KolínDivize26. 01. 2008 16:0013. (00. 00. 0000 00:00) 
71.SK Suchodol-TTC Příbram "B"KS 2C26. 01. 2008 15:0013. (00. 00. 0000 00:00) 
89.SDH Petroupim-TTC Říčany "C"KS 2D25. 01. 2008 19:0014. (00. 00. 0000 00:00) 
73.SK Suchodol-Sokol PříbramKS 2C25. 01. 2008 18:0014. (00. 00. 0000 00:00) 
55.Sokol Sadská "B"-TTC Josefův DůlKS 2B24. 01. 2008 18:3014. (00. 00. 0000 00:00) 
24.Sokol Hudlice "B"-Sokol Hořovice "B"KS 1A23. 01. 2008 19:0014. (00. 00. 0000 00:00) 
38.TTC Brandýs n.L. "B"-Sokol LíbezniceKS 1B23. 01. 2008 18:3014. (00. 00. 0000 00:00) 
72.Sokol Hořovice "C"-SK BřezniceKS 2C23. 01. 2008 18:0014. (00. 00. 0000 00:00) 
2.Sokol Sadská-TJ NeratoviceDivize20. 01. 2008 11:3013. (00. 00. 0000 00:00) 
88.Kavalier Sázava "B"-FK Kolín "C"KS 2D20. 01. 2008 10:3013. (00. 00. 0000 00:00) 
87.SDH Petroupim-TJ KlučovKS 2D20. 01. 2008 10:0013. (00. 00. 0000 00:00) 
22.TTC Příbram-Spartak RožmitálKS 1A19. 01. 2008 14:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
23.TTC Kladno "B"-Sokol Hořovice "B"KS 1A19. 01. 2008 09:0013. (00. 00. 0000 00:00) 
47.Sokol Ořech-Sport KladnoKS 2A18. 01. 2008 19:3012. (00. 00. 0000 00:00)(nepotvrzeno Sport Kladno)
20.Slovan Lochovice-Sokol Hořovice "B"KS 1A17. 01. 2008 19:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
86.TJ Klučov-TTC Říčany "C"KS 2D16. 01. 2008 20:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
36.Lokomotiva Nymburk-Sokol Kostelec n.Č.l.KS 1B09. 12. 2007 10:3011. (00. 00. 0000 00:00) 
19.Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"-TTC PříbramKS 1A08. 12. 2007 11:0011. (00. 00. 0000 00:00) 
17.Sokol Hudlice "B"-Sokol LányKS 1A07. 12. 2007 20:0010. (00. 00. 0000 00:00) 
84.SKST Vlašim "B"-TTC Říčany "C"KS 2D07. 12. 2007 19:1511. (00. 00. 0000 00:00) 
70.Sokol Příbram-SK BřezniceKS 2C07. 12. 2007 19:0011. (00. 00. 0000 00:00) 
18.Sokol Hořovice "B"-SKST Sokol VeltrusyKS 1A03. 12. 2007 18:0011. (00. 00. 0000 00:00) 
83.Sokol Kostelec n.Č.l. "B"-SDH PetroupimKS 2D01. 12. 2007 14:0010. (00. 00. 0000 00:00) 
46.Sport Kladno-SKP ARLT Kladno "B"KS 2A30. 11. 2007 19:0010. (00. 00. 0000 00:00) 
35.Sokol Kostelec n.Č.l.-TTC Brandýs n.L. "B"KS 1B30. 11. 2007 19:0010. (00. 00. 0000 00:00) 
45.STC Slaný-ST-ŠanovKS 2A25. 11. 2007 09:009. (00. 00. 0000 00:00) 
33.TTC Bělá p.B. "B"-Sokol Kostelec n.Č.l.KS 1B24. 11. 2007 13:308. (00. 00. 0000 00:00) 
34.Sokol Kutná Hora "B"-Sokol Trhový Štěpánov-RABBITKS 1B24. 11. 2007 13:008. (00. 00. 0000 00:00) 
15.TTC Příbram-Sokol Hudlice "B"KS 1A24. 11. 2007 10:008. (00. 00. 0000 00:00) 
82.TTC Říčany "C"-Sokol Kostelec n.Č.l. "B"KS 2D23. 11. 2007 19:009. (00. 00. 0000 00:00) 
16.Sokol Lány-Sokol Hořovice "B"KS 1A23. 11. 2007 19:009. (00. 00. 0000 00:00) 
81.Sokol Kostelec n.Č.l. "B"-TJ KlučovKS 2D22. 11. 2007 19:008. (00. 00. 0000 00:00) 
13.Sokol Lány-Sokol ŽebrákKS 1A11. 11. 2007 10:307. (00. 00. 0000 00:00) 
67.TTC Příbram "B"-Sokol Hořovice "C"KS 2C10. 11. 2007 10:007. (00. 00. 0000 00:00) 
69.SK Suchodol-Tatran Sedlčany "B"KS 2C09. 11. 2007 18:007. (00. 00. 0000 00:00) 
14.Slovan Lochovice-Spartak RožmitálKS 1A09. 11. 2007 18:007. (00. 00. 0000 00:00) 
66.Sokol Příbram-Sokol Hořovice "C"KS 2C09. 11. 2007 18:006. (00. 00. 0000 00:00) 
11.Sokol Žebrák-KST Rakovník "C"-EDISONKS 1A03. 11. 2007 17:006. (00. 00. 0000 00:00) 
12.Slovan Lochovice-TTC PříbramKS 1A02. 11. 2007 18:006. (00. 00. 0000 00:00) 
68.Sokol Příbram-Sokol Králův Dvůr "D"KS 2C02. 11. 2007 18:007. (00. 00. 0000 00:00) 
10.TTC Příbram-KST Rakovník "C"-EDISONKS 1A27. 10. 2007 10:005. (00. 00. 0000 00:00) 
44.ST-Šanov-TJ Neratovice "B"KS 2A27. 10. 2007 10:004. (00. 00. 0000 00:00) 
80.Sokol Týnec n.L.-TTC Říčany "C"KS 2D25. 10. 2007 19:155. (00. 00. 0000 00:00) 
53.AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work-Sokol PřezleticeKS 2B22. 10. 2007 18:304. (00. 00. 0000 00:00) 
1.TTC Bělá p.B.-Sokol HořoviceDivize21. 10. 2007 17:005. (00. 00. 0000 00:00) 
79.SKST Vlašim "B"-SKP Olympia Kutná Hora "A"KS 2D14. 10. 2007 12:003. (00. 00. 0000 00:00) 
52.TTC Josefův Důl-Sokol Sadská "C"KS 2B13. 10. 2007 17:002. (00. 00. 0000 00:00)Herna Sokola Sadská (domácí TTC Josefův Důl)
78.Sokol Benešov-SKP Olympia Kutná Hora "A"KS 2D13. 10. 2007 16:002. (00. 00. 0000 00:00) 
65.Sokol Krásná Hora n.Vlt.-Sokol Hořovice "C"KS 2C09. 10. 2007 18:002. (00. 00. 0000 00:00) 
8.Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"-Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"KS 1A29. 09. 2007 17:001. (00. 00. 0000 00:00)ZŠ Třebízského, Kralupy n.Vlt.
9.Spartak Rožmitál-TTC PříbramKS 1A29. 09. 2007 14:001. (00. 00. 0000 00:00) 
37.Sokol Mnichovo Hradiště "A"-Sokol Mnichovo Hradiště "B"KS 1B29. 09. 2007 10:3012. (00. 00. 0000 00:00) 
21.Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"-Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"KS 1A28. 09. 2007 18:3012. (00. 00. 0000 00:00) 
54.Sokol Sadská "C"-Sokol Sadská "B"KS 2B27. 09. 2007 18:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
51.Sokol Sadská "B"-Sokol Sadská "C"KS 2B25. 09. 2007 19:001. (00. 00. 0000 00:00) 
94.SKP Olympia Kutná Hora "B"-SKP Olympia Kutná Hora "A"KS 2D25. 09. 2007 18:0022. (00. 00. 0000 00:00) 
43.Sokol Stochov Honice "B"-Sokol Stochov Honice "A"KS 2A25. 09. 2007 18:001. (00. 00. 0000 00:00) 
85.SKP Olympia Kutná Hora "A"-SKP Olympia Kutná Hora "B"KS 2D18. 09. 2007 18:0011. (00. 00. 0000 00:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy