Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
6.TJ Klučov "C"-TJ Klučov "B"RP120. 09. 2008 18:0017. (00. 00. 0000 00:00) 
36.Sokol Velký Osek "A"-Sokol Kolín "C"RP227. 03. 2008 18:0019. (00. 00. 0000 00:00) 
4.Sokol Týnec n.L. "B"-Sokol Kolín "A"RP125. 03. 2008 19:0020. (00. 00. 0000 00:00) 
47.Viktoria Radim "E"-FK Kolín "F"RP319. 03. 2008 18:0021. (00. 00. 0000 00:00) 
3.Sokol Kolín "A"-Viktoria Radim "A"RP118. 03. 2008 19:0021. (00. 00. 0000 00:00) 
35.Sokol Zásmuky "A"-Sokol Kolín "C"RP207. 03. 2008 18:2018. (00. 00. 0000 00:00) 
7.Viktoria Radim "A"-TJ Klučov "C"RP102. 03. 2008 18:0016. (00. 00. 0000 00:00) 
2.Sokol Starý Kolín-SK Nová Ves "B"RP118. 02. 2008 18:3021. (05. 12. 2000 17:02) 
45.SK Nová Ves "D"-FK Kolín "F"RP317. 02. 2008 16:0015. (02. 12. 2000 05:08) 
5.Sokol Týnec n.L. "B"-Sokol Kostelec n.Č.l. "C"RP112. 02. 2008 19:0018. (00. 00. 0000 00:00) 
34.SK Nová Ves "C"-Sokol Kostelec n.Č.l. "D"RP211. 02. 2008 19:0016. (00. 00. 0000 00:00) 
33.Sokol Zásmuky "A"-Sokol VelimRP208. 02. 2008 18:0016. (00. 00. 0000 00:00) 
44.Sokol Týnec n.L. "C"-Sokol Velký Osek "B"RP308. 02. 2008 18:0015. (00. 00. 0000 00:00) 
10.SK Nová Ves "A"-TJ Klučov "B"RP101. 02. 2008 19:0013. (00. 00. 0000 00:00)Hostinec U LVA Nová Ves
48.Sokol Velký Osek "B"-FK Kolín "F"RP324. 01. 2008 18:0012. (00. 12. 2000 07:08) 
43.Pivnice Dobřichov-Sokol Týnec n.L. "C"RP320. 01. 2008 18:0014. (00. 00. 0000 00:00) 
11.Sokol Kostelec n.Č.l. "C"-Viktoria Radim "B"RP117. 01. 2008 18:3013. (00. 00. 0000 00:00) 
1.SK Nová Ves "A"-Viktoria Radim "A"RP116. 01. 2008 19:0012. (00. 12. 2000 07:44) 
38.TJ Klučov "D"-SK KřečhořRP211. 01. 2008 18:0012. (00. 12. 2000 07:08)nový termín doposud nebyl nahlášen!!!
13.Viktoria Radim "B"-SK Nová Ves "A"RP110. 12. 2007 19:0010. (00. 00. 0000 00:00) 
41.Sokol Kolín "E"-Sokol Týnec n.L. "C"RP330. 11. 2007 18:0011. (00. 00. 0000 00:00) 
40.SK Nová Ves "E"-Pivnice DobřichovRP328. 11. 2007 18:008. (00. 00. 0000 00:00) 
27.SK Nová Ves "C"-TJ Klučov "D"RP226. 11. 2007 19:009. (00. 00. 0000 00:00) 
28.FK Kolín "E"-SK KřečhořRP222. 11. 2007 19:009. (00. 00. 0000 00:00)nenahlášen nový termín utkání
14.TJ Klučov "B"-Sokol Kostelec n.Č.l. "C"RP120. 11. 2007 18:009. (00. 00. 0000 00:00)Sokolovna Klučov
16.Sokol Týnec n.L. "B"-Sokol Kolín "B"RP115. 11. 2007 19:008. (00. 00. 0000 00:00) 
15.TJ Klučov "C"-SK Nová Ves "B"RP115. 11. 2007 18:008. (00. 00. 0000 00:00) 
17.SK Nová Ves "A"-Sokol Kolín "A"RP114. 11. 2007 18:308. (00. 00. 0000 00:00) 
29.SK Křečhoř-Sokol Velký Osek "A"RP207. 11. 2007 18:306. (00. 00. 0000 00:00) 
18.Sokol Kostelec n.Č.l. "C"-Sokol Týnec n.L. "B"RP131. 10. 2007 18:307. (00. 00. 0000 00:00) 
31.Viktoria Radim "C"-ZŠ BýchoryRP229. 10. 2007 19:003. (00. 00. 0000 00:00) 
21.TJ Klučov "C"-Viktoria Radim "A"RP129. 10. 2007 18:005. (00. 00. 0000 00:00) 
30.Sokol Velim-Sokol Zásmuky "A"RP224. 10. 2007 19:005. (00. 00. 0000 00:00) 
26.SK Křečhoř-TJ Klučov "D"RP224. 10. 2007 18:301. (00. 00. 0000 00:00) 
20.SK Nová Ves "B"-Sokol Týnec n.L. "B"RP123. 10. 2007 19:005. (00. 00. 0000 00:00) 
24.TJ Klučov "B"-SK Nová Ves "A"RP112. 10. 2007 19:002. (00. 00. 0000 00:00)Sokolovna TJ Klučov
42.SK Nová Ves "D"-Pivnice DobřichovRP310. 10. 2007 18:001. (00. 00. 0000 00:00) 
32.Viktoria Radim "C"-Sokol Kostelec n.Č.l. "D"RP201. 10. 2007 19:001. (00. 00. 0000 00:00) 
46.Viktoria Radim "E"-Viktoria Radim "D"RP330. 09. 2007 17:0016. (00. 00. 0000 00:00) 
49.Sokol Kolín "E"-Sokol Kolín "D"RP329. 09. 2007 10:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
25.Sokol Velim-SK Nová Ves "C"RP226. 09. 2007 19:001. (00. 00. 0000 00:00) 
39.Viktoria Radim "D"-Viktoria Radim "E"RP326. 09. 2007 17:005. (00. 00. 0000 00:00) 
12.SK Nová Ves "B"-Sokol Kolín "B"RP125. 09. 2007 19:001. (00. 00. 0000 00:00) 
9.Viktoria Radim "B"-Viktoria Radim "A"RP123. 09. 2007 17:0014. (00. 00. 0000 00:00) 
23.Viktoria Radim "A"-Viktoria Radim "B"RP122. 09. 2007 17:003. (00. 00. 0000 00:00) 
8.SK Nová Ves "B"-SK Nová Ves "A"RP120. 09. 2007 19:0015. (00. 00. 0000 00:00) 
37.Sokol Zásmuky "A"-Sokol Zásmuky "B"RP219. 09. 2007 18:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
19.TJ Klučov "B"-TJ Klučov "C"RP118. 09. 2007 18:006. (00. 00. 0000 00:00) 
22.SK Nová Ves "A"-SK Nová Ves "B"RP116. 09. 2007 19:004. (00. 00. 0000 00:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy