Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
3.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Baník Rtyně v Podkrk.DM06. 04. 2019 14:0021. (06. 04. 2019 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
4.Sokol PP Hr. Králové 2 D-Slovan BroumovDM06. 04. 2019 14:0021. (06. 04. 2019 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
53.TTC Lhoty u Potštejna-KPST Hradec Králové2MB 22. (06. 04. 2019 14:00)hraje se v herně SK Týniště n.O.
1.Sokol PP Hr. Králové 2 D-Baník Rtyně v Podkrk.DM06. 04. 2019 09:0022. (06. 04. 2019 14:00)předehrání dohodou
2.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Slovan BroumovDM06. 04. 2019 09:0022. (06. 04. 2019 14:00)předehrání dohodou
52.TTC Lhoty u Potštejna-Sokol Stěžery B2MB 21. (06. 04. 2019 09:00)hraje se v herně SK Týniště n.O.
27.Tatran Hostinné B-Sokol Nemyčeves1M05. 04. 2019 18:0021. (06. 04. 2019 09:00)předehrání dohodou
5.Jiskra Jaroměř-TJ Nová PakaDM02. 04. 2019 18:0021. (06. 04. 2019 09:00)předehrání dohodou
6.Sokol Jar.-Josefov 2 B-Sokol ValdiceDM23. 03. 2019 13:0020. (23. 03. 2019 14:00)předehrání dohodou
28.Sokol Nemyčeves-Baník Vamberk1M16. 03. 2019 14:0020. (23. 03. 2019 14:00)předehrání dohodou
29.TJ Jičín-TTC Nové Město n.M.1M16. 03. 2019 14:0020. (23. 03. 2019 14:00)předehrání dohodou
30.TJ Jičín-Baník Vamberk1M16. 03. 2019 09:0019. (23. 03. 2019 09:00)předehrání dohodou
31.Sokol Nemyčeves-TTC Nové Město n.M.1M16. 03. 2019 09:0019. (23. 03. 2019 09:00)předehrání dohodou
75.TJ Dvůr Králové n.L.-SK Dobré D 6. (09. 03. 2019 13:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
74.SK Dobré D-TJ Lanškroun 6. (09. 03. 2019 11:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
73.Tesla Pardubice-Tatran Hostinné 6. (09. 03. 2019 11:00)herna Tatranu Hostinné
7.Sokol Valdice-Slovan BroumovDM27. 02. 2019 18:3018. (02. 03. 2019 14:00)předehrání dohodou
72.Tesla Pardubice-Sokol Chrudim B 5. (23. 02. 2019 13:00)herna Sokola Chrudim
71.Tesla Pardubice-TJ Lanškroun 5. (23. 02. 2019 11:00)herna Sokola Chrudim
70.SK Dobré D-Tatran Hostinné 5. (23. 02. 2019 11:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
69.Tatran Hostinné-TJ Dvůr Králové n.L. 5. (23. 02. 2019 09:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
9.Sokol PP Hr. Králové 2 E-DTJ-Slavia Hr. Králové DDM 16. (16. 02. 2019 14:00)dohodou změna herny - hraje se na DTJ HK
10.Sokol PP Hr. Králové 2 D-DTJ-Slavia Hr. Králové DDM 15. (16. 02. 2019 09:00)dohodou změna herny - hraje se na DTJ HK
32.Tatran Hostinné B-Baník Vamberk1M15. 02. 2019 18:0016. (16. 02. 2019 14:00)předehrání dohodou
51.TTC Kostelec n.O. B-TTC Lhoty u Potštejna2MB14. 02. 2019 18:0015. (16. 02. 2019 09:00)dohoda o předehrání a dohodou se hraje v herně TTC Lhoty u P.
41.Tatran Hostinné C-TJ Jičín B2MA13. 02. 2019 17:3015. (16. 02. 2019 09:00)předehrání dohodou
8.Sokol PP Hr. Králové 2 D-TTC Kostelec n.O.DM08. 02. 2019 16:0016. (16. 02. 2019 14:00)předehrání dohodou v herně TTC Kostelec n.O.
14.Sokol Valdice-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM27. 01. 2019 14:0013. (27. 01. 2019 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
15.TTC KB Vrchlabí-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM27. 01. 2019 14:0013. (27. 01. 2019 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
67.Sokol Chrudim B-SK Dobré D 4. (27. 01. 2019 11:00)herna SK Dobré
66.Tesla Pardubice-TJ Dvůr Králové n.L. 4. (27. 01. 2019 11:00)herna SK Dobré
11.TTC KB Vrchlabí-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM27. 01. 2019 09:0014. (27. 01. 2019 14:00)předehrání dohodou
12.Sokol Valdice-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM27. 01. 2019 09:0014. (27. 01. 2019 14:00)předehrání dohodou
65.TJ Dvůr Králové n.L.-Sokol Chrudim B 4. (27. 01. 2019 09:00)herna SK Dobré
50.TTC Lhoty u Potštejna-Sparta Úpice B2MB26. 01. 2019 14:4014. (26. 01. 2019 14:00)posunutí začátku utkání dohodou se souhlasem STK
48.Sokol Libchyně-Sparta Úpice B2MB26. 01. 2019 10:0013. (26. 01. 2019 09:00)posunutí začátku dohodou se souhlasem STK
33.Tatran Hostinné B-DTJ-Slavia Hr. Králové E1M25. 01. 2019 18:0014. (26. 01. 2019 14:00)předehrání dohodou
13.Sokol Jar.-Josefov 2 B-TTC Kostelec n.O.DM25. 01. 2019 17:0014. (26. 01. 2019 14:00)předehrání dohodou
49.TTC Kostelec n.O. B-Sokol Stěžery B2MB15. 01. 2019 17:4513. (26. 01. 2019 09:00)předehrání dohodou
40.Jiskra Hořice-TJ Lázně Bělohrad2MA12. 01. 2019 17:0012. (12. 01. 2019 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
47.KPST Hradec Králové-Sokol Stěžery B2MB08. 01. 2019 18:0012. (13. 01. 2019 10:00)předehrání dohodou
17.TTC Kostelec n.O.-DTJ-Slavia Hr. Králové DDM04. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 09:00)předehrání dohodou
60.TJ Lanškroun-Tatran Hostinné09. 12. 2018 10:302. (04. 11. 2018 13:00)herna Tatranu Hostinné, odložení utkání se souhlasem STK
68.Tatran Hostinné-TJ Lanškroun09. 12. 2018 09:004. (27. 01. 2019 13:00)herna Hostinné, předehrání dohodou
64.TJ Lanškroun-SK Dobré D 3. (02. 12. 2018 13:00)herna SK Dobré
63.TJ Lanškroun-TJ Dvůr Králové n.L. 3. (02. 12. 2018 11:00)herna SK Dobré
62.Tatran Hostinné-Tesla Pardubice 3. (02. 12. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice
61.Sokol Chrudim B-Tatran Hostinné 3. (02. 12. 2018 09:00)herna Tesly Pardubice
18.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol StěžeryDM24. 11. 2018 15:009. (01. 12. 2018 14:00)předehární dohodou
19.Sokol PP Hr. Králové 2 D-TJ Nová PakaDM24. 11. 2018 15:009. (01. 12. 2018 14:00)předehární dohodou
20.Sokol PP Hr. Králové 2 E-TJ Nová PakaDM24. 11. 2018 08:008. (01. 12. 2018 09:00)předehární dohodou
21.Sokol PP Hr. Králové 2 D-Sokol StěžeryDM24. 11. 2018 08:008. (01. 12. 2018 09:00)předehární dohodou
39.Sparta Úpice A-TTC KB Vrchlabí B2MA23. 11. 2018 18:0011. (15. 12. 2018 14:00)předehrání dohodou
46.Baník Rtyně v Podkrk. B-Sokol České Meziříčí B2MB03. 11. 2018 13:007. (03. 11. 2018 14:00)předehrání dohodou
59.TJ Dvůr Králové n.L.-Tesla Pardubice 2. (03. 11. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice
58.SK Dobré D-Sokol Chrudim B 2. (03. 11. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice
57.Sokol Chrudim B-TJ Dvůr Králové n.L. 2. (03. 11. 2018 09:00)herna Tesly Pardubice
36.Sokol Chlumec n.C.-TJ Jičín1M20. 10. 2018 14:004. (20. 10. 2018 09:00)změna začátku utkání dohodou
37.Sokol Jar.-Josefov 2 C-Sokol Nemyčeves1M20. 10. 2018 14:004. (20. 10. 2018 09:00)změna začátku utkání dohodou
34.Sokol Chlumec n.C.-Sokol Nemyčeves1M20. 10. 2018 09:005. (20. 10. 2018 14:00)změna začátku utkání dohodou
35.Sokol Jar.-Josefov 2 C-TJ Jičín1M20. 10. 2018 09:005. (20. 10. 2018 14:00)změna začátku utkání dohodou
44.TTC Lhoty u Potštejna-TTC Kostelec n.O. B2MB 4. (20. 10. 2018 09:00)dohodou se hraje v herně TTC Kostelec n.O.
25.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM18. 10. 2018 18:304. (20. 10. 2018 09:00)předehrání dohodou a změna herny - hraje se na Sokole PP
24.TTC Kostelec n.O.-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM18. 10. 2018 18:304. (20. 10. 2018 09:00)předehrání dohodou
45.TTC Lhoty u Potštejna-Baník Rtyně v Podkrk. B2MB17. 10. 2018 18:305. (20. 10. 2018 14:00)předehrání dohodou
22.TTC Kostelec n.O.-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM12. 10. 2018 18:005. (20. 10. 2018 14:00)předehrání dohodou
23.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM11. 10. 2018 18:305. (20. 10. 2018 14:00)předehrání dohodou a změna herny - hraje se na Sokole PP
42.Sokol Stěžery B-KPST Hradec Králové2MB07. 10. 2018 16:003. (07. 10. 2018 10:00)STK souhlasí s dohodou o posunutí začátku utkání
56.TJ Lanškroun-Tesla Pardubice 1. (06. 10. 2018 13:00)herna TJ Lanškroun
55.Sokol Chrudim B-Tesla Pardubice 1. (06. 10. 2018 11:00)herna TJ Lanškroun
54.Tatran Hostinné-SK Dobré D 1. (06. 10. 2018 11:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
43.TTC Lhoty u Potštejna-Sokol Libchyně2MB04. 10. 2018 18:303. (06. 10. 2018 09:00)předehrání dohodou
38.Jiskra Hořice-TTC KB Vrchlabí B2MA13. 09. 2018 18:301. (22. 09. 2018 09:00)předehrání dohodou
16.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM28. 08. 2018 12:4512. (12. 01. 2019 09:00)povinná předehrávka, termín dohodou
26.Sokol PP Hr. Králové 2 D-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM28. 08. 2018 08:003. (06. 10. 2018 09:00)povinná předehrávka, termín dohodou
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy