Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
40.TTC Karlovarsko 2020-Union Plzeň2LMA14. 11. 2020 15:009. (14. 11. 2020 16:30) 
5.TTC MS Brno-SKST Warmnis Liberec B1LM25. 10. 2020 10:004. (04. 10. 2020 10:00) 
4.TJ Agrotec Hustopeče-SKST Warmnis Liberec B1LM24. 10. 2020 15:003. (03. 10. 2020 15:00) 
39.TTC Karlovarsko 2020-TJ AŠ Mladá Boleslav2LMA17. 10. 2020 15:005. (17. 10. 2020 16:30) 
6.TTC Elizza Praha-HB Ostrov B1LM17. 10. 2020 10:305. (17. 10. 2020 15:00) 
15.TJ Odry-SK - Svinov3LMD12. 10. 2020 17:006. (18. 10. 2020 10:00) 
34.TJ Sokol Děhylov-TJ Sokol Vsetín B2LŽC08. 10. 2020 19:001. (03. 10. 2020 10:00) 
13.TTC Ostrava-Poruba-TTC Bolatice3LMD 4. (04. 10. 2020 10:00)Odloženo, náhradní termín bude určen dodatečně.
46.SF SKK El Niňo Praha D-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 23LMB 4. (04. 10. 2020 10:00)Pod Juliskou 1805/4, 160 00 Praha 6 - Dejvice
42.SF SKK El Niňo Praha E-KST Klatovy3LMA 4. (04. 10. 2020 10:00)Pod Juliskou 1805/4, 160 00 Praha 6 - Dejvice
11.TJ Ostrava KST D-TTC Bolatice3LMD03. 10. 2020 17:003. (03. 10. 2020 16:00) 
8.KST Zlín-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov2.LMB03. 10. 2020 15:003. (03. 10. 2020 14:00) 
19.TJ Ostrava KST-SVS Hradec Králové AExL Ž03. 10. 2020 14:006. (03. 10. 2020 13:00) 
12.TTC Ostrava-Poruba-TJ Odry3LMD 3. (03. 10. 2020 14:00)Odloženo, náhradní termín bude určen dodatečně.
45.SF SKK El Niňo Praha D-TJ Sokol Stěžery A3LMB 3. (03. 10. 2020 14:00)Pod Juliskou 1805/4, 160 00 Praha 6 - Dejvice
43.SF SKK El Niňo Praha E-Union Plzeň B3LMA 3. (03. 10. 2020 14:00)Pod Juliskou 1805/4, 160 00 Praha 6 - Dejvice
35.TJ Sokol Děhylov-SK Přerov2LŽC 2. (03. 10. 2020 14:00)Smilovice u Třince 168
31.SKST Havířov B-TJ Sokol Vsetín1LŽB03. 10. 2020 13:302. (03. 10. 2020 14:00) 
20.SKST Havířov-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž02. 10. 2020 19:006. (04. 10. 2020 10:00) 
1.SKST Cheb-SKST Stavoimpex HodonínExL M02. 10. 2020 18:004. (01. 10. 2020 18:00) 
14.TTC Siko Orlová B-KST Dolní Němčí3LMD02. 10. 2020 17:004. (04. 10. 2020 10:00) 
18.TJ Ostrava KST-SVS Hradec Králové BExL Ž02. 10. 2020 16:005. (02. 10. 2020 18:00) 
2.HB Ostrov-SKST Charvát HavířovExL M01. 10. 2020 18:004. (02. 10. 2020 18:00) 
23.SK Dobré-TJ Ostrava KSTExL Ž26. 09. 2020 12:004. (26. 09. 2020 11:00) 
24.TT Moravský Krumlov-SVS Hradec Králové BExL Ž26. 09. 2020 11:004. (26. 09. 2020 18:00) 
33.SK Dobré C-SK Dobré B1LŽB26. 09. 2020 09:0015. (02. 10. 2020 15:00) 
57.TJ AVIA Čakovice-TJ Sokol Vodňany AČP II25. 09. 2020 18:30PO (26. 09. 2020 10:30) 
63.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.-SKST Liberec DČP II25. 09. 2020 18:30PO (26. 09. 2020 10:30) 
21.MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP-SVS Hradec Králové BExL Ž25. 09. 2020 17:003. (25. 09. 2020 18:00) 
32.SK Dobré B-SK Dobré C1LŽB25. 09. 2020 15:305. (02. 10. 2020 10:00) 
22.SKST Stavoimpex Hodonín A-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž25. 09. 2020 10:003. (25. 09. 2020 18:00) 
25.SKST Stavoimpex Hodonín B-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž24. 09. 2020 19:304. (26. 09. 2020 10:00) 
59.TJ Tesla Pardubice-TJ Tatran KRPA Hostinné "A"ČP II24. 09. 2020 18:30PO (26. 09. 2020 10:30) 
9.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov-TJ Sokol Studená I.2.LMB19. 09. 2020 16:001. (19. 09. 2020 14:00) 
37.Slovan KST Bohnice B-Slovan KST Bohnice1LŽA19. 09. 2020 14:3012. (23. 01. 2021 10:00) 
10.SK Přerov-TJ Sokol Náklo3LMD19. 09. 2020 10:001. (19. 09. 2020 14:00) 
44.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2-TTC Elizza Praha C3LMB19. 09. 2020 10:001. (19. 09. 2020 14:00) 
36.Slovan KST Bohnice-Slovan KST Bohnice B1LŽA19. 09. 2020 10:0011. (12. 12. 2020 10:00) 
7.TJ Ostrava KST C-TJ Ostrava KST B1LM16. 09. 2020 19:0030. (08. 05. 2021 14:00) 
41.TTC Litoměřice B-TTC Litoměřice2LMA15. 09. 2020 18:0030. (08. 05. 2021 15:00) 
55.TJ Sokol Ondratice B-KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovČP II12. 09. 2020 17:30PO (12. 09. 2020 10:30) 
60.TJ Sokol Kosmonosy-TJ Tatran KRPA Hostinné "A"ČP II12. 09. 2020 17:00PO (12. 09. 2020 10:30) 
58.KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.-TJ Sokol Vodňany AČP II12. 09. 2020 16:00PO (12. 09. 2020 10:30) 
66.TJ Sokol Jestřebí, z.s.-TJ Sokol Brušperk, z.s.ČP II PO (12. 09. 2020 14:30)Sokolovna Štíty
61.TJ Sokol Štíty, spolek-TJ Sokol Brušperk, z.s.ČP II PO (12. 09. 2020 10:30) 
56.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.-TJ Sadská AČP II11. 09. 2020 18:00PO (12. 09. 2020 10:30) 
38.TTC Litoměřice-TTC Litoměřice B2LMA10. 09. 2020 18:0015. (03. 01. 2021 15:00) 
64.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou-TJ Sokol StěžeryČP II06. 09. 2020 17:00PO (05. 09. 2020 10:30) 
3.TJ Ostrava KST B-TJ Ostrava KST C1LM06. 09. 2020 14:0015. (03. 01. 2021 10:00) 
49.SKST Děčín-TJ B. Březenecká ChomutovČP II05. 09. 2020 15:303. (12. 09. 2020 15:30) 
50.KST Rakovník A-STC SlanýČP II05. 09. 2020 15:303. (12. 09. 2020 15:30) 
27.TT Moravský Krumlov-TJ Ostrava KSTExL Ž05. 09. 2020 15:002. (05. 09. 2020 18:00) 
51.SKST Děčín-KST Rakovník AČP II05. 09. 2020 13:302. (12. 09. 2020 13:30) 
52.TJ B. Březenecká Chomutov-STC SlanýČP II05. 09. 2020 13:302. (12. 09. 2020 13:30) 
48.TTC Salamandr Hradec Králové-Sokol Mnichovo HradištěČP II05. 09. 2020 12:00PO (05. 09. 2020 10:30) 
28.MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP-SKST Stavoimpex Hodonín CExL Ž05. 09. 2020 10:002. (05. 09. 2020 15:00) 
53.KST Rakovník A-TJ B. Březenecká ChomutovČP II05. 09. 2020 10:001. (12. 09. 2020 10:00) 
54.SKST Děčín-STC SlanýČP II05. 09. 2020 10:001. (12. 09. 2020 10:00) 
26.SKST Stavoimpex Hodonín A-AC Sparta PrahaExL Ž04. 09. 2020 19:001. (04. 09. 2020 18:00) 
47.TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.-SK Štětí AČP II04. 09. 2020 17:30PO (05. 09. 2020 10:30) 
65.TJ Sokol Horažďovice-TJ Sokol Hluboká nad VltavouČP II03. 09. 2020 18:30PO (05. 09. 2020 10:30) 
62.KST DRAGON Vyškov-ST AMON Kunovice z.s.ČP II02. 09. 2020 18:00PO (05. 09. 2020 10:30) 
29.SKST Stavoimpex Hodonín C-SKST Stavoimpex Hodonín BExL Ž01. 09. 2020 17:0014. (04. 09. 2020 14:00) 
16.SKST Stavoimpex Hodonín A-SKST Stavoimpex Hodonín BExL Ž31. 08. 2020 17:0013. (04. 09. 2020 14:00) 
30.SKST Stavoimpex Hodonín C-SKST Stavoimpex Hodonín AExL Ž31. 08. 2020 10:0015. (04. 09. 2020 14:00) 
17.SVS Hradec Králové A-SVS Hradec Králové BExL Ž25. 08. 2020 17:0013. (04. 09. 2020 14:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy