Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
115.AC Sparta Praha-MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPExL Ž11. 04. 2021 10:0010. (15. 11. 2020 10:00) 
114.SVS Hradec Králové B-SKST Stavoimpex Hodonín AExL Ž11. 04. 2021 10:0010. (15. 11. 2020 08:30) 
113.SVS Hradec Králové A-SKST Stavoimpex Hodonín BExL Ž11. 04. 2021 10:0010. (15. 11. 2020 08:30) 
112.SKP Sever Ústí n/L-SK DobréExL Ž10. 04. 2021 15:0010. (14. 11. 2020 15:00) 
116.SKST Vlašim-MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPExL Ž10. 04. 2021 14:0010. (14. 11. 2020 14:00) 
108.AC Sparta Praha-TT Moravský KrumlovExL Ž10. 04. 2021 14:009. (14. 11. 2020 17:00) 
118.TJ Ostrava KST-MH - Stolní tenis OSTRAVAExL Ž10. 04. 2021 13:0010. (14. 11. 2020 13:00) 
107.SVS Hradec Králové B-SKST Stavoimpex Hodonín BExL Ž10. 04. 2021 13:009. (14. 11. 2020 13:00) 
106.SVS Hradec Králové A-SKST Stavoimpex Hodonín AExL Ž10. 04. 2021 13:009. (14. 11. 2020 13:00) 
117.SKST Stavoimpex Hodonín C-SKST HavířovExL Ž10. 04. 2021 11:0010. (14. 11. 2020 11:00) 
111.TJ Ostrava KST-SKST HavířovExL Ž09. 04. 2021 18:009. (13. 11. 2020 18:00) 
110.SKST Stavoimpex Hodonín C-MH - Stolní tenis OSTRAVAExL Ž09. 04. 2021 18:009. (13. 11. 2020 18:00) 
109.SKST Vlašim-TT Moravský KrumlovExL Ž09. 04. 2021 18:009. (13. 11. 2020 18:00) 
105.SF SKK El Niňo Praha-SK DobréExL Ž09. 04. 2021 18:009. (13. 11. 2020 18:00) 
68.MH - Stolní tenis OSTRAVA-SKST HavířovExL Ž27. 03. 2021 17:0013. (28. 11. 2020 17:00) 
66.AC Sparta Praha-SKST VlašimExL Ž27. 03. 2021 13:0013. (28. 11. 2020 17:00) 
67.SKST Stavoimpex Hodonín C-TJ Ostrava KSTExL Ž26. 03. 2021 18:0013. (27. 11. 2020 18:00) 
64.SF SKK El Niňo Praha-SKP Sever Ústí n/LExL Ž26. 03. 2021 18:0013. (27. 11. 2020 18:00) 
62.TT Moravský Krumlov-MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPExL Ž26. 03. 2021 18:0013. (27. 11. 2020 18:00) 
51.SKST Liberec-SKST ChebExL M18. 03. 2021 18:0018. (19. 03. 2021 18:00) 
98.AC Sparta Praha-TJ Ostrava KSTExL Ž14. 03. 2021 10:008. (18. 10. 2020 10:00) 
97.SVS Hradec Králové B-MH - Stolní tenis OSTRAVAExL Ž14. 03. 2021 10:008. (18. 10. 2020 08:30) 
96.SVS Hradec Králové A-SKST HavířovExL Ž14. 03. 2021 10:008. (18. 10. 2020 08:30) 
95.SKP Sever Ústí n/L-MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPExL Ž14. 03. 2021 10:008. (18. 10. 2020 10:00) 
91.AC Sparta Praha-SKST Stavoimpex Hodonín CExL Ž13. 03. 2021 17:307. (17. 10. 2020 17:00) 
88.SKP Sever Ústí n/L-TT Moravský KrumlovExL Ž13. 03. 2021 15:007. (17. 10. 2020 15:00) 
99.SKST Vlašim-TJ Ostrava KSTExL Ž13. 03. 2021 14:008. (17. 10. 2020 14:00) 
90.SVS Hradec Králové B-SKST HavířovExL Ž13. 03. 2021 13:007. (17. 10. 2020 13:00) 
89.SVS Hradec Králové A-MH - Stolní tenis OSTRAVAExL Ž13. 03. 2021 13:007. (17. 10. 2020 13:00) 
94.SF SKK El Niňo Praha-MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPExL Ž13. 03. 2021 10:008. (17. 10. 2020 10:00) 
93.SKST Stavoimpex Hodonín B-SK DobréExL Ž13. 03. 2021 10:008. (17. 10. 2020 10:00) 
92.SKST Vlašim-SKST Stavoimpex Hodonín CExL Ž12. 03. 2021 18:007. (16. 10. 2020 18:00) 
87.SF SKK El Niňo Praha-TT Moravský KrumlovExL Ž12. 03. 2021 18:007. (16. 10. 2020 18:00) 
86.SKST Stavoimpex Hodonín A-SK DobréExL Ž12. 03. 2021 18:007. (16. 10. 2020 18:00) 
49.SF SKK El Niňo Praha-SKST Stavoimpex HodonínExL M11. 03. 2021 18:0017. (12. 03. 2021 18:00) 
50.SKST Stavoimpex Hodonín-TJ Ostrava KSTExL M10. 03. 2021 18:0018. (19. 03. 2021 18:00) 
130.AC Sparta Praha-SKP Sever Ústí n/LExL Ž28. 02. 2021 09:0015. (06. 12. 2020 10:00)Odloženo, termín bude určen.
129.SVS Hradec Králové B-SK DobréExL Ž27. 02. 2021 16:0015. (06. 12. 2020 10:00)Odloženo, termín bude určen.
34.KT Praha-HB OstrovExL M27. 02. 2021 16:0011. (08. 01. 2021 18:00) 
28.SKST Stavoimpex Hodonín-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ExL M27. 02. 2021 15:0010. (18. 12. 2020 18:00) 
124.SKST Vlašim-SKP Sever Ústí n/LExL Ž27. 02. 2021 14:0014. (04. 12. 2020 18:00)Odloženo, termín bude určen.
122.SVS Hradec Králové A-SK DobréExL Ž27. 02. 2021 13:0014. (05. 12. 2020 13:00) 
123.AC Sparta Praha-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž27. 02. 2021 11:0014. (05. 12. 2020 17:00)Odloženo, termín bude určen.
131.SKST Vlašim-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž26. 02. 2021 18:0015. (05. 12. 2020 14:00) 
48.TTC ENFIREEX OSTRAVA-SKST Charvát HavířovExL M26. 02. 2021 17:0016. (26. 02. 2021 18:00) 
46.SKST Stavoimpex Hodonín-KT PrahaExL M25. 02. 2021 18:0016. (26. 02. 2021 18:00) 
135.SKST Havířov-MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPExL Ž21. 02. 2021 10:0015. (06. 12. 2020 10:00) 
134.MH - Stolní tenis OSTRAVA-TT Moravský KrumlovExL Ž21. 02. 2021 10:0015. (06. 12. 2020 10:30)NTC Havířov, Opletalova 1293/8c
127.MH - Stolní tenis OSTRAVA-MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPExL Ž20. 02. 2021 17:0014. (05. 12. 2020 17:00)NTC Havířov, Opletalova 1293/8c
33.SKST Charvát Havířov-SKST Stavoimpex HodonínExL M20. 02. 2021 17:0011. (08. 01. 2021 17:00) 
133.TJ Ostrava KST-SKST Stavoimpex Hodonín BExL Ž20. 02. 2021 16:0015. (05. 12. 2020 13:00) 
128.SKST Havířov-TT Moravský KrumlovExL Ž20. 02. 2021 14:0014. (05. 12. 2020 15:00) 
126.TJ Ostrava KST-SKST Stavoimpex Hodonín AExL Ž20. 02. 2021 10:0014. (04. 12. 2020 18:00) 
43.SKST Stavoimpex Hodonín-HB OstrovExL M19. 02. 2021 17:0015. (19. 02. 2021 18:00) 
44.SKST Charvát Havířov-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ExL M19. 02. 2021 15:0015. (19. 02. 2021 17:00) 
45.KT Praha-SKST LiberecExL M18. 02. 2021 18:0015. (19. 02. 2021 18:00) 
36.SKST Stavoimpex Hodonín-TTC ENFIREEX OSTRAVAExL M13. 02. 2021 16:0012. (15. 01. 2021 18:00) 
7.SKST Cheb-HB OstrovExL M13. 02. 2021 16:005. (15. 10. 2020 18:00) 
47.SKST Liberec-TJ Ostrava KSTExL M12. 02. 2021 18:0016. (26. 02. 2021 18:00) 
42.HB Ostrov-SKST ChebExL M12. 02. 2021 18:0014. (05. 02. 2021 18:00) 
39.TTC ENFIREEX OSTRAVA-KT PrahaExL M12. 02. 2021 17:0014. (05. 02. 2021 18:00) 
41.SF SKK El Niňo Praha-SKST Charvát HavířovExL M12. 02. 2021 16:0014. (05. 02. 2021 18:00) 
40.TJ Sokol PP Hradec Králové 2-TJ Ostrava KSTExL M11. 02. 2021 18:0014. (05. 02. 2021 18:00) 
75.SVS Hradec Králové B-AC Sparta PrahaExL Ž07. 02. 2021 10:0012. (22. 11. 2020 10:00)Odloženo, termín bude určen.
73.SKP Sever Ústí n/L-TJ Ostrava KSTExL Ž07. 02. 2021 10:0012. (22. 11. 2020 10:00)Odloženo, termín bude určen.
4.KT Praha-TTC ENFIREEX OSTRAVAExL M06. 02. 2021 16:005. (16. 10. 2020 18:00) 
3.SKST Liberec-SKST Stavoimpex HodonínExL M06. 02. 2021 16:005. (16. 10. 2020 18:00) 
6.SKST Charvát Havířov-SF SKK El Niňo PrahaExL M06. 02. 2021 15:305. (16. 10. 2020 17:00) 
80.SKP Sever Ústí n/L-SKST Stavoimpex Hodonín CExL Ž06. 02. 2021 15:0011. (21. 11. 2020 15:00)Odloženo, termín bude určen.
5.TJ Ostrava KST-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ExL M06. 02. 2021 15:005. (16. 10. 2020 18:00) 
69.MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP-SK DobréExL Ž06. 02. 2021 14:3012. (21. 11. 2020 15:00)Legionářská 1299/19, Olomouc, Sportovní hala Omega
72.SF SKK El Niňo Praha-TJ Ostrava KSTExL Ž06. 02. 2021 14:0012. (21. 11. 2020 10:00) 
74.SVS Hradec Králové A-SKST VlašimExL Ž06. 02. 2021 13:3012. (22. 11. 2020 10:00) 
81.SVS Hradec Králové A-AC Sparta PrahaExL Ž06. 02. 2021 13:0011. (21. 11. 2020 13:00)Odloženo, termín bude určen.
71.SKST Stavoimpex Hodonín B-MH - Stolní tenis OSTRAVAExL Ž06. 02. 2021 10:0012. (21. 11. 2020 10:00) 
70.SKST Stavoimpex Hodonín A-SKST HavířovExL Ž06. 02. 2021 10:0012. (21. 11. 2020 10:00) 
82.SVS Hradec Králové B-SKST VlašimExL Ž06. 02. 2021 10:0011. (21. 11. 2020 13:00) 
79.SF SKK El Niňo Praha-SKST Stavoimpex Hodonín CExL Ž05. 02. 2021 18:0011. (20. 11. 2020 18:00) 
78.SKST Stavoimpex Hodonín B-SKST HavířovExL Ž05. 02. 2021 18:0011. (20. 11. 2020 18:00) 
77.SKST Stavoimpex Hodonín A-MH - Stolní tenis OSTRAVAExL Ž05. 02. 2021 18:0011. (20. 11. 2020 18:00) 
76.TT Moravský Krumlov-SK DobréExL Ž05. 02. 2021 18:0011. (20. 11. 2020 18:00) 
12.SKST Liberec-KT PrahaExL M05. 02. 2021 18:006. (23. 10. 2020 18:00) 
11.TTC ENFIREEX OSTRAVA-TJ Ostrava KSTExL M05. 02. 2021 17:006. (23. 10. 2020 18:00) 
8.HB Ostrov-SKST Stavoimpex HodonínExL M05. 02. 2021 17:006. (23. 10. 2020 18:00) 
10.TJ Sokol PP Hradec Králové 2-SKST Charvát HavířovExL M05. 02. 2021 15:006. (22. 10. 2020 18:00) 
9.SF SKK El Niňo Praha-SKST ChebExL M04. 02. 2021 18:006. (23. 10. 2020 18:00) 
18.SKST Stavoimpex Hodonín-SF SKK El Niňo PrahaExL M30. 01. 2021 16:008. (12. 11. 2020 18:00) 
31.SKST Cheb-KT PrahaExL M30. 01. 2021 16:0010. (18. 12. 2020 18:00) 
17.HB Ostrov-SF SKK El Niňo PrahaExL M29. 01. 2021 18:007. (06. 11. 2020 18:00) 
14.TJ Ostrava KST-SKST LiberecExL M29. 01. 2021 18:007. (06. 11. 2020 18:00) 
13.KT Praha-SKST Stavoimpex HodonínExL M29. 01. 2021 18:007. (06. 11. 2020 18:00) 
15.SKST Charvát Havířov-TTC ENFIREEX OSTRAVAExL M29. 01. 2021 17:007. (05. 11. 2020 18:00) 
38.SKST Stavoimpex Hodonín-SKST LiberecExL M28. 01. 2021 18:0014. (05. 02. 2021 18:00) 
16.SKST Cheb-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ExL M28. 01. 2021 18:007. (06. 11. 2020 18:00) 
25.SKST Cheb-SKST LiberecExL M24. 01. 2021 16:009. (27. 11. 2020 18:00) 
24.SKST Charvát Havířov-KT PrahaExL M24. 01. 2021 16:009. (27. 11. 2020 17:00) 
23.TJ Ostrava KST-SKST Stavoimpex HodonínExL M24. 01. 2021 16:009. (27. 11. 2020 18:00) 
27.SF SKK El Niňo Praha-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ExL M24. 01. 2021 14:009. (26. 11. 2020 18:00) 
26.HB Ostrov-TTC ENFIREEX OSTRAVAExL M21. 01. 2021 18:009. (27. 11. 2020 18:00) 
20.TTC ENFIREEX OSTRAVA-SKST ChebExL M17. 01. 2021 16:008. (13. 11. 2020 18:00) 
22.KT Praha-TJ Ostrava KSTExL M16. 01. 2021 16:008. (12. 11. 2020 18:00) 
19.TJ Sokol PP Hradec Králové 2-HB OstrovExL M16. 01. 2021 16:008. (13. 11. 2020 18:00) 
37.TJ Sokol PP Hradec Králové 2-SKST LiberecExL M15. 01. 2021 17:0012. (15. 01. 2021 18:00) 
21.SKST Charvát Havířov-SKST LiberecExL M14. 01. 2021 18:008. (13. 11. 2020 17:00) 
32.TJ Ostrava KST-SKST Charvát HavířovExL M10. 01. 2021 16:0010. (18. 12. 2020 18:00) 
30.HB Ostrov-SKST LiberecExL M09. 01. 2021 17:0010. (18. 12. 2020 18:00) 
29.SF SKK El Niňo Praha-TTC ENFIREEX OSTRAVAExL M09. 01. 2021 15:0010. (18. 12. 2020 18:00) 
35.TTC ENFIREEX OSTRAVA-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ExL M07. 01. 2021 18:0011. (08. 01. 2021 18:00) 
54.TTC MS Brno-SKST Warmnis Liberec B1LM25. 10. 2020 10:004. (04. 10. 2020 10:00) 
53.TJ Agrotec Hustopeče-SKST Warmnis Liberec B1LM24. 10. 2020 15:003. (03. 10. 2020 15:00) 
138.TJ Sokol Děhylov-TJ Sokol Vsetín B2LŽC08. 10. 2020 19:001. (03. 10. 2020 10:00) 
60.TTC Ostrava-Poruba-TTC Bolatice3LMD 4. (04. 10. 2020 10:00)Odloženo, náhradní termín bude určen dodatečně.
146.SF SKK El Niňo Praha D-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 23LMB 4. (04. 10. 2020 10:00)Pod Juliskou 1805/4, 160 00 Praha 6 - Dejvice
142.SF SKK El Niňo Praha E-KST Klatovy3LMA 4. (04. 10. 2020 10:00)Pod Juliskou 1805/4, 160 00 Praha 6 - Dejvice
58.TJ Ostrava KST D-TTC Bolatice3LMD03. 10. 2020 17:003. (03. 10. 2020 16:00) 
55.KST Zlín-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov2.LMB03. 10. 2020 15:003. (03. 10. 2020 14:00) 
84.TJ Ostrava KST-SVS Hradec Králové AExL Ž03. 10. 2020 14:006. (03. 10. 2020 13:00) 
59.TTC Ostrava-Poruba-TJ Odry3LMD 3. (03. 10. 2020 14:00)Odloženo, náhradní termín bude určen dodatečně.
145.SF SKK El Niňo Praha D-TJ Sokol Stěžery A3LMB 3. (03. 10. 2020 14:00)Pod Juliskou 1805/4, 160 00 Praha 6 - Dejvice
143.SF SKK El Niňo Praha E-Union Plzeň B3LMA 3. (03. 10. 2020 14:00)Pod Juliskou 1805/4, 160 00 Praha 6 - Dejvice
139.TJ Sokol Děhylov-SK Přerov2LŽC 2. (03. 10. 2020 14:00)Smilovice u Třince 168
136.SKST Havířov B-TJ Sokol Vsetín1LŽB03. 10. 2020 13:302. (03. 10. 2020 14:00) 
85.SKST Havířov-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž02. 10. 2020 19:006. (04. 10. 2020 10:00) 
1.SKST Cheb-SKST Stavoimpex HodonínExL M02. 10. 2020 18:004. (01. 10. 2020 18:00) 
61.TTC Siko Orlová B-KST Dolní Němčí3LMD02. 10. 2020 17:004. (04. 10. 2020 10:00) 
83.TJ Ostrava KST-SVS Hradec Králové BExL Ž02. 10. 2020 16:005. (02. 10. 2020 18:00) 
2.HB Ostrov-SKST Charvát HavířovExL M01. 10. 2020 18:004. (02. 10. 2020 18:00) 
102.SK Dobré-TJ Ostrava KSTExL Ž26. 09. 2020 12:004. (26. 09. 2020 11:00) 
103.TT Moravský Krumlov-SVS Hradec Králové BExL Ž26. 09. 2020 11:004. (26. 09. 2020 18:00) 
137.SK Dobré C-SK Dobré B1LŽB26. 09. 2020 09:0015. (02. 10. 2020 15:00) 
157.TJ AVIA Čakovice-TJ Sokol Vodňany AČP II25. 09. 2020 18:30PO (26. 09. 2020 10:30) 
163.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.-SKST Liberec DČP II25. 09. 2020 18:30PO (26. 09. 2020 10:30) 
100.MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP-SVS Hradec Králové BExL Ž25. 09. 2020 17:003. (25. 09. 2020 18:00) 
101.SKST Stavoimpex Hodonín A-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž25. 09. 2020 10:003. (25. 09. 2020 18:00) 
104.SKST Stavoimpex Hodonín B-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž24. 09. 2020 19:304. (26. 09. 2020 10:00) 
159.TJ Tesla Pardubice-TJ Tatran KRPA Hostinné "A"ČP II24. 09. 2020 18:30PO (26. 09. 2020 10:30) 
56.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov-TJ Sokol Studená I.2.LMB19. 09. 2020 16:001. (19. 09. 2020 14:00) 
140.Slovan KST Bohnice B-Slovan KST Bohnice1LŽA19. 09. 2020 14:3012. (23. 01. 2021 10:00) 
57.SK Přerov-TJ Sokol Náklo3LMD19. 09. 2020 10:001. (19. 09. 2020 14:00) 
144.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2-TTC Elizza Praha C3LMB19. 09. 2020 10:001. (19. 09. 2020 14:00) 
155.TJ Sokol Ondratice B-KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovČP II12. 09. 2020 17:30PO (12. 09. 2020 10:30) 
160.TJ Sokol Kosmonosy-TJ Tatran KRPA Hostinné "A"ČP II12. 09. 2020 17:00PO (12. 09. 2020 10:30) 
158.KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.-TJ Sokol Vodňany AČP II12. 09. 2020 16:00PO (12. 09. 2020 10:30) 
166.TJ Sokol Jestřebí, z.s.-TJ Sokol Brušperk, z.s.ČP II PO (12. 09. 2020 14:30)Sokolovna Štíty
161.TJ Sokol Štíty, spolek-TJ Sokol Brušperk, z.s.ČP II PO (12. 09. 2020 10:30) 
156.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.-TJ Sadská AČP II11. 09. 2020 18:00PO (12. 09. 2020 10:30) 
141.TTC Litoměřice-TTC Litoměřice B2LMA10. 09. 2020 18:0015. (03. 01. 2021 15:00) 
164.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou-TJ Sokol StěžeryČP II06. 09. 2020 17:00PO (05. 09. 2020 10:30) 
52.TJ Ostrava KST B-TJ Ostrava KST C1LM06. 09. 2020 14:0015. (03. 01. 2021 10:00) 
149.SKST Děčín-TJ B. Březenecká ChomutovČP II05. 09. 2020 15:303. (12. 09. 2020 15:30) 
150.KST Rakovník A-STC SlanýČP II05. 09. 2020 15:303. (12. 09. 2020 15:30) 
120.TT Moravský Krumlov-TJ Ostrava KSTExL Ž05. 09. 2020 15:002. (05. 09. 2020 18:00) 
151.SKST Děčín-KST Rakovník AČP II05. 09. 2020 13:302. (12. 09. 2020 13:30) 
152.TJ B. Březenecká Chomutov-STC SlanýČP II05. 09. 2020 13:302. (12. 09. 2020 13:30) 
148.TTC Salamandr Hradec Králové-Sokol Mnichovo HradištěČP II05. 09. 2020 12:00PO (05. 09. 2020 10:30) 
121.MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP-SKST Stavoimpex Hodonín CExL Ž05. 09. 2020 10:002. (05. 09. 2020 15:00) 
153.KST Rakovník A-TJ B. Březenecká ChomutovČP II05. 09. 2020 10:001. (12. 09. 2020 10:00) 
154.SKST Děčín-STC SlanýČP II05. 09. 2020 10:001. (12. 09. 2020 10:00) 
119.SKST Stavoimpex Hodonín A-AC Sparta PrahaExL Ž04. 09. 2020 19:001. (04. 09. 2020 18:00) 
147.TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.-SK Štětí AČP II04. 09. 2020 17:30PO (05. 09. 2020 10:30) 
165.TJ Sokol Horažďovice-TJ Sokol Hluboká nad VltavouČP II03. 09. 2020 18:30PO (05. 09. 2020 10:30) 
162.KST DRAGON Vyškov-ST AMON Kunovice z.s.ČP II02. 09. 2020 18:00PO (05. 09. 2020 10:30) 
125.SKST Stavoimpex Hodonín C-SKST Stavoimpex Hodonín BExL Ž01. 09. 2020 17:0014. (04. 09. 2020 14:00) 
63.SKST Stavoimpex Hodonín A-SKST Stavoimpex Hodonín BExL Ž31. 08. 2020 17:0013. (04. 09. 2020 14:00) 
132.SKST Stavoimpex Hodonín C-SKST Stavoimpex Hodonín AExL Ž31. 08. 2020 10:0015. (04. 09. 2020 14:00) 
65.SVS Hradec Králové A-SVS Hradec Králové BExL Ž25. 08. 2020 17:0013. (04. 09. 2020 14:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy