Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
37.TJ Lokomotiva Vršovice H-TTC Praha G7TMB23. 03. 2021 18:3019. (19. 03. 2021 18:45) 
34.TJ Lokomotiva Vršovice H-AC Sparta Praha N7TMB21. 01. 2021 18:3013. (22. 01. 2021 18:45) 
17.TJ Střížkov C-SK Start Praha B3TMA30. 10. 2020 19:153. (09. 10. 2020 19:15) 
28.SK SANK Běchovice B-TJ Sokol Stodůlky G6TMA30. 10. 2020 18:303. (09. 10. 2020 18:30) 
20.TTC Rebel C-TJ AVIA Čakovice F4TMB30. 10. 2020 18:003. (09. 10. 2020 18:00) 
12.TJ ABC Braník A-TJ AVIA Čakovice C1TMB27. 10. 2020 19:303. (29. 09. 2020 19:30) 
25.TJ Slavoj Praha D-TJ Sokol Petrovice E5TMB27. 10. 2020 19:001. (23. 09. 2020 19:00) 
24.TJ Sokol Kbely B-Slovan KST Bohnice I5TMA27. 10. 2020 18:303. (06. 10. 2020 18:30) 
39.TJ ABC Braník B-VSK MFF UK Praha ADZ26. 10. 2020 19:004. (12. 10. 2020 19:00) 
30.SK Slivenec C-TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C6TMB26. 10. 2020 19:003. (05. 10. 2020 19:30) 
9.TJ Sokol Nusle Praha C-SK Start Praha A1TMA26. 10. 2020 18:454. (05. 10. 2020 18:45) 
31.Slovan KST Bohnice J-SF SKK El Niňo Praha M7TMA23. 10. 2020 19:153. (09. 10. 2020 19:15) 
5.SF SKK El Niňo Praha F-TJ Lokomotiva Vršovice ADM16. 10. 2020 19:154. (07. 10. 2020 19:15) 
35.Slovan KST Bohnice K-KST OBO Praha A7TMB16. 10. 2020 19:153. (09. 10. 2020 19:15) 
29.TJ ABC Braník D-TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C6TMB15. 10. 2020 19:001. (24. 09. 2020 19:00) 
21.TTC Klánovice D-Slovan KST Bohnice H4TMB14. 10. 2020 19:003. (07. 10. 2020 19:00) 
23.SK SANK Běchovice A-TJ Sokol Stodůlky F5TMA11. 10. 2020 17:302. (02. 10. 2020 18:30)K Vidouli 710,Praha 5
36.SF SKK El Niňo Praha N-KK Konstruktiva Praha C7TMB 1. (07. 10. 2020 19:15) 
4.TTC Elizza Praha F-AC Sparta Praha CDM06. 10. 2020 18:453. (28. 09. 2020 18:30) 
13.TJ Slavoj Praha A-TJ Slavoj Praha C1TMB06. 10. 2020 18:0013. (16. 12. 2020 19:00) 
26.TTC Rebel D-TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D5TMB05. 10. 2020 18:002. (28. 09. 2020 18:00) 
6.SF SKK El Niňo Praha F-SF SKK El Niňo Praha GDM01. 10. 2020 19:1514. (04. 01. 2021 00:00) 
22.AC Sparta Praha K-SK Start Praha C5TMA01. 10. 2020 18:452. (28. 09. 2020 18:45) 
27.TJ Sokol Suchdol - Sedlec B-TTC Rebel E6TMA01. 10. 2020 18:302. (29. 09. 2020 18:30) 
16.SK Dolní Měcholupy A-TJ Pankrác B2TMB30. 09. 2020 19:302. (28. 09. 2020 19:15) 
19.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C-TTC Klánovice D4TMB30. 09. 2020 19:302. (28. 09. 2020 19:00) 
38.TJ ABC Braník B-TJ AVIA Čakovice BDZ30. 09. 2020 19:002. (28. 09. 2020 19:00) 
42.FC Přední Kopanina A-TTC Praha A2Z30. 09. 2020 19:002. (28. 09. 2020 19:00) 
18.TTC Klánovice C-Sokol Nové Vysočany A3TMB30. 09. 2020 19:002. (28. 09. 2020 19:00) 
3.AC Sparta Praha D-SF SKK El Niňo Praha FDM30. 09. 2020 18:453. (28. 09. 2020 18:45) 
15.TJ Sokol Nusle Praha D-TJ Střížkov B2TMB29. 09. 2020 18:452. (28. 09. 2020 18:45) 
14.TJ Slavoj Praha C-TJ Slavoj Praha A1TMB29. 09. 2020 18:0026. (14. 04. 2021 19:00) 
11.TTC Rebel A-TJ Sokol Žižkov A1TMB23. 09. 2020 19:002. (23. 09. 2020 18:00) 
33.TTC Praha I-TTC Praha H7TMA23. 09. 2020 18:3018. (10. 03. 2021 18:30) 
1.SF SKK El Niňo Praha G-SF SKK El Niňo Praha FDM18. 09. 2020 19:151. (14. 09. 2020 00:00) 
10.TJ ABC Braník A-TJ Malešice A1TMB17. 09. 2020 19:301. (15. 09. 2020 19:30) 
32.TTC Praha H-TTC Praha I7TMA17. 09. 2020 18:307. (12. 11. 2020 18:30) 
41.TJ Lokomotiva Vršovice A-TJ Lokomotiva Vršovice B1Z16. 09. 2020 19:009. (26. 11. 2020 19:00) 
7.AC Sparta Praha C-AC Sparta Praha DDM10. 09. 2020 18:4514. (07. 01. 2021 18:45) 
40.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ Lokomotiva Vršovice A1Z08. 09. 2020 19:306. (03. 11. 2020 19:00) 
8.TTC Elizza Praha F-TTC Elizza Praha EDM08. 09. 2020 19:1515. (11. 01. 2021 18:30) 
2.TTC Elizza Praha E-TTC Elizza Praha FDM01. 09. 2020 19:152. (21. 09. 2020 19:15) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy