Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
35.SKC Zruč nad Sázavou RABBIT-Sokol VšetatyDIV Ž25. 04. 2021 14:008. (07. 02. 2021 14:00) 
7.TTC Brandýs n.L B-TTC Říčany ADIV M11. 04. 2021 13:0028. (24. 01. 2021 13:00) 
72.Sokol Malín A-Sokol Velké Popovice BKS2 D 28. (11. 04. 2021 13:00) 
74.ST Benešov B-Sokol Kostelec nad Černými lesyKS2 D 28. (11. 04. 2021 13:00) 
68.Sokol Krchleby B-Sokol OtradoviceKS2 C 28. (11. 04. 2021 13:00) 
58.KST Rakovník C-Sokol Stochov Honice AKS2 B11. 04. 2021 13:0028. (24. 01. 2021 13:00) 
57.Sokol Hudlice B-Sokol Rakovník AKS2 B11. 04. 2021 13:0028. (24. 01. 2021 13:00) 
34.Sokol Příbram B-Sokol Mníšek pod Brdy BKS2 A 28. (11. 04. 2021 13:00) 
33.SLAVOJ Obecnice B-Viktoria Vestec AKS2 A 28. (11. 04. 2021 13:00) 
37.TJ Neratovice B-Sokol Libčice nad Vltavou AKS1 B 28. (11. 04. 2021 13:00) 
8.TJ Neratovice A-TTC Kladno ADIV M11. 04. 2021 10:0028. (24. 01. 2021 10:00) 
6.Spartak Čelákovice A-Sokol Lány ADIV M11. 04. 2021 10:0028. (24. 01. 2021 10:00) 
5.Sokol Hudlice A-Sokol Čáslav ADIV M11. 04. 2021 10:0028. (24. 01. 2021 10:00) 
71.KST Týnec nad Sázavou A-TTC Říčany BKS2 D 28. (11. 04. 2021 10:00) 
73.Sokol Velký Osek-SK Nová Ves I. AKS2 D 28. (11. 04. 2021 10:00) 
70.Lokomotiva Nymburk-TJ Sadská CKS2 C 28. (11. 04. 2021 10:00) 
69.Sokol Přezletice A-AŠ Mladá Boleslav CKS2 C 28. (11. 04. 2021 10:00) 
67.Sokol Mnichovo Hradiště B-Sokol Dolní BeřkoviceKS2 C 28. (11. 04. 2021 10:00) 
60.Sokol Buštěhrad-STC Slaný BKS2 B11. 04. 2021 10:0028. (24. 01. 2021 10:00) 
59.Sokol Unhošť-Sokol Dříň AKS2 B11. 04. 2021 10:0028. (24. 01. 2021 10:00) 
56.Sokol Lány B-TJ Úholičky AKS2 B11. 04. 2021 10:0028. (24. 01. 2021 10:00) 
32.TJ Chaloupky-TTC Příbram AKS2 A 28. (11. 04. 2021 10:00) 
31.Sokol Voznice A-Slovan Lochovice BKS2 A 28. (11. 04. 2021 10:00) 
30.SK Březnice B-Tatran Sedlčany CKS2 A 28. (11. 04. 2021 10:00) 
38.Sokol Kosmonosy A-AŠ Mladá Boleslav BKS1 B 28. (11. 04. 2021 10:00) 
39.Sokol Krchleby A-TTC Bělá pod Bezdězem BKS1 B 28. (11. 04. 2021 10:00) 
36.Sokol Libice nad Cidlinou-ST EUROMASTER KolínKS1 B 28. (11. 04. 2021 10:00) 
40.ST Benešov A-Aero Odolena VodaKS1 B 28. (11. 04. 2021 10:00) 
10.Sokol Příbram A-Sokol Mníšek pod Brdy AKS1 A 28. (11. 04. 2021 10:00) 
11.SLAVOJ Obecnice A-TTC Kladno BKS1 A 28. (11. 04. 2021 10:00) 
12.KK Rakovník-Sokol HředleKS1 A 28. (11. 04. 2021 10:00) 
13.Sokol Králův Dvůr A-Lokomotiva Zdice AKS1 A 28. (11. 04. 2021 10:00) 
14.Spartak Rožmitál pod Třemšínem A-Tatran Sedlčany BKS1 A 28. (11. 04. 2021 10:00) 
19.Sokol Králův Dvůr A-Tatran Sedlčany BKS1 A 27. (10. 04. 2021 18:00) 
9.TTC Slovan Kladno-STC Slaný ADIV M10. 04. 2021 17:0027. (23. 01. 2021 17:00) 
4.TJ Neratovice A-TJ Sadská BDIV M10. 04. 2021 17:0027. (23. 01. 2021 17:00) 
3.Spartak Čelákovice A-TTC Říčany ADIV M10. 04. 2021 17:0027. (23. 01. 2021 17:00) 
2.Sokol Lány A-TTC Brandýs n.L BDIV M10. 04. 2021 17:0027. (23. 01. 2021 17:00) 
1.Sokol Hudlice A-KST Rakovník ADIV M10. 04. 2021 17:0027. (23. 01. 2021 17:00) 
80.Sokol Čáslav B-TTC Žehuň AKS2 D 27. (10. 04. 2021 17:00) 
75.Sokol Uhlířské Janovice A-Sokol Močovice AKS2 D 27. (10. 04. 2021 17:00) 
77.KST Týnec nad Sázavou A-Sokol Malín AKS2 D 27. (10. 04. 2021 17:00) 
79.Sokol Kostelec nad Černými lesy-Sokol Velký OsekKS2 D 27. (10. 04. 2021 17:00) 
61.TJ Neratovice C-Sokol Kosmonosy BKS2 C 27. (10. 04. 2021 17:00) 
66.Sokol Přezletice A-TJ Sadská CKS2 C 27. (10. 04. 2021 17:00) 
65.Lokomotiva Nymburk-AŠ Mladá Boleslav CKS2 C 27. (10. 04. 2021 17:00) 
63.Sokol Všetaty A-Sokol Dolní BeřkoviceKS2 C 27. (10. 04. 2021 17:00) 
55.Sokol Buštěhrad-Dynamo Nelahozeves AKS2 B10. 04. 2021 17:0027. (23. 01. 2021 17:00) 
53.Sokol Unhošť-Sokol Stochov Honice AKS2 B10. 04. 2021 17:0027. (23. 01. 2021 17:00) 
52.Sokol Lány B-Sokol Rakovník AKS2 B10. 04. 2021 17:0027. (23. 01. 2021 17:00) 
27.TJ Chaloupky-Sokol Hořovice BKS2 A 27. (10. 04. 2021 17:00) 
26.SK Březnice B-Slovan Lochovice BKS2 A 27. (10. 04. 2021 17:00) 
25.Sokol Voznice A-Tatran Sedlčany CKS2 A 27. (10. 04. 2021 17:00) 
41.Sokol Kosmonosy A-Sokol Libčice nad Vltavou AKS1 B 27. (10. 04. 2021 17:00) 
43.Sokol Velké Popovice A-TTC Bělá pod Bezdězem BKS1 B 27. (10. 04. 2021 17:00) 
44.ST Benešov A-ST EUROMASTER KolínKS1 B 27. (10. 04. 2021 17:00) 
45.Sokol Libice nad Cidlinou-Aero Odolena VodaKS1 B 27. (10. 04. 2021 17:00) 
23.Sokol Nižbor-KST Rakovník BKS1 A 27. (10. 04. 2021 17:00) 
15.SLAVOJ Obecnice A-Sokol Mníšek pod Brdy AKS1 A 27. (10. 04. 2021 17:00) 
16.Sokol Příbram A-TTC Kladno BKS1 A 27. (10. 04. 2021 17:00) 
17.KK Rakovník-SK Březnice AKS1 A 27. (10. 04. 2021 17:00) 
18.Spartak Rožmitál pod Třemšínem A-Lokomotiva Zdice AKS1 A 27. (10. 04. 2021 17:00) 
76.Sokol Velké Popovice B-TTC Říčany BKS2 D 27. (10. 04. 2021 13:30) 
78.ST Benešov B-SK Nová Ves I. AKS2 D 27. (10. 04. 2021 13:30) 
64.Sokol Krchleby B-Sokol Malín BKS2 C 27. (10. 04. 2021 13:30) 
54.KST Rakovník C-Sokol Dříň AKS2 B10. 04. 2021 13:3027. (23. 01. 2021 13:30) 
51.Sokol Hudlice B-TJ Úholičky AKS2 B10. 04. 2021 13:3027. (23. 01. 2021 13:30) 
29.SLAVOJ Obecnice B-Sokol Mníšek pod Brdy BKS2 A 27. (10. 04. 2021 13:30) 
28.Sokol Příbram B-Viktoria Vestec AKS2 A 27. (10. 04. 2021 13:30) 
42.TJ Neratovice B-AŠ Mladá Boleslav BKS1 B 27. (10. 04. 2021 13:30) 
48.Sokol Rudná-TTC Brandýs n.L CKS1 B 27. (10. 04. 2021 10:00) 
46.TTC Bělá pod Bezdězem B-TTC Brandýs n.L CKS1 B24. 10. 2020 17:003. (03. 10. 2020 17:00) 
81.TTC Žehuň A-TTC Říčany BKS2 D 4. (04. 10. 2020 10:00)Herna S.V.Osek
20.Sokol Králův Dvůr A-TTC Kladno BKS1 A03. 10. 2020 18:003. (03. 10. 2020 17:00) 
82.TTC Žehuň A-Sokol Malín AKS2 D03. 10. 2020 16:003. (03. 10. 2020 17:00)Herna S.Malín
21.Tatran Sedlčany B-KK RakovníkKS1 A28. 09. 2020 10:004. (04. 10. 2020 10:00) 
22.KST Rakovník B-Lokomotiva Zdice AKS1 A20. 09. 2020 10:002. (20. 09. 2020 13:00) 
47.TTC Bělá pod Bezdězem B-ST Benešov AKS1 B19. 09. 2020 10:001. (19. 09. 2020 17:30) 
24.Sokol Hořovice B-Sokol Voznice AKS2 A19. 09. 2020 10:001. (19. 09. 2020 17:00) 
49.Sokol Stochov Honice A-TTC Kladno CKS2 B18. 09. 2020 18:302. (20. 09. 2020 10:00) 
62.Sokol Malín B-Sokol OtradoviceKS2 C15. 09. 2020 19:001. (19. 09. 2020 17:00) 
50.Dynamo Nelahozeves A-Sokol Hudlice BKS2 B12. 09. 2020 17:001. (19. 09. 2020 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy