Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
57.MSK Břeclav B-TJ Sokol Brno IDIVZ 12. (27. 02. 2021 16:30)herna ST Vojtova, Brno
56.TJ Sokol Vranovice A-TTC MS Brno CDIVZ 12. (27. 02. 2021 14:00)herna ST Vojtova, Brno
55.TT Moravský Krumlov D-MSK Břeclav BDIVZ 12. (27. 02. 2021 14:00)herna ST Vojtova, Brno
54.STP Mikulov A-TJ Sokol Vranovice ADIVZ 12. (27. 02. 2021 11:30)herna ST Vojtova, Brno
53.TJ Sokol Brno I-KST DRAGON Vyškov ADIVZ 12. (27. 02. 2021 11:30)herna ST Vojtova, Brno
52.TTC MS Brno C-STP Mikulov ADIVZ 11. (27. 02. 2021 09:00)herna ST Vojtova, Brno
51.KST DRAGON Vyškov A-TT Moravský Krumlov DDIVZ 11. (27. 02. 2021 09:00)herna ST Vojtova, Brno
50.KST DRAGON Vyškov A-STP Mikulov ADIVZ 11. (23. 01. 2021 16:30)tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
49.TT Moravský Krumlov D-TJ Sokol Vranovice ADIVZ 10. (23. 01. 2021 14:00)tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
48.TJ Sokol Brno I-TTC MS Brno CDIVZ 10. (23. 01. 2021 14:00)tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
47.MSK Břeclav B-KST DRAGON Vyškov ADIVZ 10. (23. 01. 2021 11:30)tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
46.STP Mikulov A-TJ Sokol Brno IDIVZ 10. (23. 01. 2021 11:30)tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
45.TTC MS Brno C-TT Moravský Krumlov DDIVZ 9. (23. 01. 2021 09:00)tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
44.TJ Sokol Vranovice A-MSK Břeclav BDIVZ 9. (23. 01. 2021 09:00)tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
43.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Brno IDIVZ 9. (12. 12. 2020 16:30)herna ST Vojtova, Brno
42.TT Moravský Krumlov D-STP Mikulov ADIVZ 8. (12. 12. 2020 14:00)herna ST Vojtova, Brno
41.MSK Břeclav B-TTC MS Brno CDIVZ 8. (12. 12. 2020 14:00)herna ST Vojtova, Brno
40.KST DRAGON Vyškov A-TJ Sokol Vranovice ADIVZ 8. (12. 12. 2020 11:30)herna ST Vojtova, Brno
39.TJ Sokol Brno I-TT Moravský Krumlov DDIVZ 8. (12. 12. 2020 11:30)herna ST Vojtova, Brno
38.STP Mikulov A-MSK Břeclav BDIVZ 7. (12. 12. 2020 09:00)herna ST Vojtova, Brno
37.TTC MS Brno C-KST DRAGON Vyškov ADIVZ 7. (12. 12. 2020 09:00)herna ST Vojtova, Brno
36.TJ Sokol Brno I-MSK Břeclav BDIVZ 7. (14. 11. 2020 16:30)herna ST Lesní, Břeclav
35.TTC MS Brno C-TJ Sokol Vranovice ADIVZ 6. (14. 11. 2020 14:00)herna ST Lesní, Břeclav
34.MSK Břeclav B-TT Moravský Krumlov DDIVZ 6. (14. 11. 2020 14:00)herna ST Lesní, Břeclav
33.TJ Sokol Vranovice A-STP Mikulov ADIVZ 6. (14. 11. 2020 11:30)herna ST Lesní, Břeclav
32.KST DRAGON Vyškov A-TJ Sokol Brno IDIVZ 6. (14. 11. 2020 11:30)herna ST Lesní, Břeclav
31.STP Mikulov A-TTC MS Brno CDIVZ 5. (14. 11. 2020 09:00)herna ST Lesní, Břeclav
30.TT Moravský Krumlov D-KST DRAGON Vyškov ADIVZ 5. (14. 11. 2020 09:00)herna ST Lesní, Břeclav
29.STP Mikulov A-KST DRAGON Vyškov ADIVZ 5. (31. 10. 2020 16:30)tělocvična Sochorova, Vyškov
28.TJ Sokol Vranovice A-TT Moravský Krumlov DDIVZ 4. (31. 10. 2020 14:00)tělocvična Sochorova, Vyškov
27.TTC MS Brno C-TJ Sokol Brno IDIVZ 4. (31. 10. 2020 14:00)tělocvična Sochorova, Vyškov
26.KST DRAGON Vyškov A-MSK Břeclav BDIVZ 4. (31. 10. 2020 11:30)tělocvična Sochorova, Vyškov
25.TJ Sokol Brno I-STP Mikulov ADIVZ 4. (31. 10. 2020 11:30)tělocvična Sochorova, Vyškov
24.TT Moravský Krumlov D-TTC MS Brno CDIVZ 3. (31. 10. 2020 09:00)tělocvična Sochorova, Vyškov
23.MSK Břeclav B-TJ Sokol Vranovice ADIVZ 3. (31. 10. 2020 09:00)tělocvična Sochorova, Vyškov
14.TJ Sokol Rousínovec A-SKST Rohatec AK2C17. 10. 2020 16:305. (17. 10. 2020 17:30) 
13.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E-T.J. Sokol Hodonín AK2B09. 10. 2020 19:005. (17. 10. 2020 09:00) 
1.TJ Sokol Brno I A-TJ Sokol Brno I BDIVM08. 10. 2020 18:3010. (15. 11. 2020 10:30) 
22.TJ Sokol Brno I-TJ Sokol Vranovice ADIVZ 3. (03. 10. 2020 16:30)sokolovna Vranovice
21.STP Mikulov A-TT Moravský Krumlov DDIVZ 2. (03. 10. 2020 14:00)sokolovna Vranovice
20.TTC MS Brno C-MSK Břeclav BDIVZ 2. (03. 10. 2020 14:00)sokolovna Vranovice
19.TJ Sokol Vranovice A-KST DRAGON Vyškov ADIVZ 2. (03. 10. 2020 11:30)sokolovna Vranovice
18.TT Moravský Krumlov D-TJ Sokol Brno IDIVZ 1. (03. 10. 2020 11:30)sokolovna Vranovice
6.TJ Šošůvka A-TJ Sokol Brno-Židenice AK1A03. 10. 2020 11:003. (03. 10. 2020 17:30) 
9.Triangl Rájec A-SK Kuřim BK2A03. 10. 2020 10:003. (03. 10. 2020 18:00) 
17.MSK Břeclav B-STP Mikulov ADIVZ 1. (03. 10. 2020 09:00)sokolovna Vranovice
16.KST DRAGON Vyškov A-TTC MS Brno CDIVZ 1. (03. 10. 2020 09:00)sokolovna Vranovice
10.TJ Vysočany A-TJ Mokrá-Horákov BK2A29. 09. 2020 18:003. (03. 10. 2020 17:30) 
8.TJ Holásky C-TTC Komořany AK2A28. 09. 2020 18:003. (03. 10. 2020 10:00) 
15.TJ Vlast Ježov A-TJ Vážany nad Litavou AK2C25. 09. 2020 19:002. (18. 09. 2020 19:00) 
11.TJ Lažánky A-TTC Koral Tišnov BK2A25. 09. 2020 18:304. (04. 10. 2020 10:30) 
5.TJ Mokrá-Horákov A-SK Kuřim AK1A20. 09. 2020 10:002. (20. 09. 2020 09:00) 
7.TJ Mokrá-Horákov B-TJ Holásky CK2A20. 09. 2020 10:002. (20. 09. 2020 09:00) 
12.KST Prace A-TJ Sokol Rakvice AK2B19. 09. 2020 09:001. (19. 09. 2020 17:00) 
2.TJ Brno-Bystrc A-Orel jednota Ivančice ADIVM 1. (18. 09. 2020 19:00) 
4.TJ Mokrá-Horákov A-TJ Šošůvka AK1A16. 09. 2020 18:301. (19. 09. 2020 17:00) 
3.KST Kunštát A-TJ Sokol Hlubočany BK1A16. 09. 2020 18:301. (19. 09. 2020 17:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy