Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
12.TJ Sokol Čechovice B-KST HlinskoKS130. 11. 2020 00:004. (03. 10. 2020 15:00) 
6.T.J. Sokol Šternberk-TJ Sokol ČechoviceDIV30. 11. 2020 00:004. (03. 10. 2020 17:00) 
20.TJ Sokol Čechovice C-T.J. Sokol Olomouc Neředín CKS2A30. 11. 2020 00:004. (03. 10. 2020 15:00) 
32.SK Kolšov B-TJ Olympia Bruntál AKS2B14. 10. 2020 18:304. (03. 10. 2020 15:00)herna TJ Postřelmov
29.SK Kolšov A-TJ Olympia Bruntál AKS2B14. 10. 2020 16:003. (03. 10. 2020 10:00)herna TJ Postřelmov
19.TJ Sokol Ondratice B-Základna Hnoyland HnojiceKS2A03. 10. 2020 16:004. (03. 10. 2020 14:00) 
31.SK Kolšov A-TJ Olympia Bruntál BKS2B 4. (03. 10. 2020 15:00)herna TJ Postřelmov
18.TJ Sokol Němčice nad Hanou-Sportklub ŠtarnovKS2A03. 10. 2020 15:004. (03. 10. 2020 14:00) 
8.TTC Šumperk A-KST Jeseník BDIV03. 10. 2020 15:003. (03. 10. 2020 10:00) 
3.TJ Sokol Jezernice-TTC MohelniceDIV 4. (03. 10. 2020 15:00)herna TJ Sigma Cidemat Hranice
30.SK Kolšov B-TJ Olympia Bruntál BKS2B03. 10. 2020 11:003. (03. 10. 2020 10:00)herna TJ Postřelmov
16.TJ Sokol Ondratice B-Sportklub ŠtarnovKS2A03. 10. 2020 10:003. (03. 10. 2020 08:00) 
15.TJ Sokol Němčice nad Hanou-Základna Hnoyland HnojiceKS2A03. 10. 2020 10:003. (03. 10. 2020 09:00) 
17.Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko-T.J. Sokol Olomouc Neředín CKS2A 3. (03. 10. 2020 10:00)sokolovna Stražisko
7.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol ŠtítyDIV 3. (03. 10. 2020 10:00)herna TJ Sigma Cidemat Hranice
28.SK Kolšov B-TJ Sokol Nový MalínKS2B 2. (19. 09. 2020 15:00)herna TJ Postřelmov
27.SK Kolšov A-SVČ RýmařovKS2B 2. (19. 09. 2020 15:00)herna TJ Postřelmov
9.TJ Sokol Jezernice-T.J. Sokol ŠternberkDIV 2. (19. 09. 2020 15:00)herna TJ Sigma Cidemat Hranice
25.SK Kolšov B-SVČ RýmařovKS2B 1. (19. 09. 2020 10:00)herna TJ Postřelmov
24.SK Kolšov A-TJ Sokol Nový MalínKS2B 1. (19. 09. 2020 10:00)herna TJ Postřelmov
11.TJ Sokol Jezernice-KST Město AlbrechticeDIV 1. (19. 09. 2020 10:00)herna TJ Sigma Cidemat Hranice
21.T.J. Sokol Olomouc Neředín D-T.J. Sokol Olomouc Neředín CKS2A17. 09. 2020 20:0030. (01. 05. 2021 08:00) 
10.TJ Sokol Buk-T.J. Sokol ŠternberkDIV17. 09. 2020 18:301. (19. 09. 2020 10:00) 
26.TTC Šumperk C-TJ Sokol Štíty BKS2B17. 09. 2020 18:001. (19. 09. 2020 08:00) 
14.TJ Sokol Čechovice C-T.J. Sokol Šternberk BKS2A16. 09. 2020 18:002. (19. 09. 2020 15:00) 
33.SK Kolšov B-SK Kolšov AKS2B16. 09. 2020 18:0030. (01. 05. 2021 10:00) 
13.Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko-T.J. Sokol Šternberk BKS2A14. 09. 2020 19:001. (19. 09. 2020 10:00) 
34.TJ Olympia Bruntál B-TJ Olympia Bruntál AKS2B13. 09. 2020 10:0030. (01. 05. 2021 11:00) 
1.KST Jeseník B-KST Jeseník ADIV12. 09. 2020 15:0019. (06. 02. 2021 17:00) 
4.KST Jeseník A-KST Jeseník BDIV12. 09. 2020 10:004. (03. 10. 2020 15:00) 
22.SK Kolšov A-SK Kolšov BKS2B11. 09. 2020 18:0015. (19. 12. 2020 10:00) 
2.TTC Šumperk B-TTC Šumperk ADIV11. 09. 2020 18:0019. (06. 02. 2021 17:00) 
5.TTC Šumperk A-TTC Šumperk BDIV09. 09. 2020 18:004. (03. 10. 2020 15:00) 
23.TJ Olympia Bruntál A-TJ Olympia Bruntál BKS2B08. 09. 2020 17:3015. (19. 12. 2020 08:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy