Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
217.SKST Třešť B-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AKP-II.tř 14. (06. 02. 2021 17:30)ZRUŠENO
146.Slavoj Polná B-CHS Chotěboř BKP-I.tř. 14. (06. 02. 2021 17:30)ZRUŠENO
218.CHS Chotěboř C-TJ Třebíč BKP-II.tř 14. (06. 02. 2021 17:00)ZRUŠENO
145.TJ SB Světlá nad Sázavou A-Jiskra Havlíčkův Brod AKP-I.tř. 14. (06. 02. 2021 16:30)ZRUŠENO
144.SK Sokol Lhotky A-TJ Spartak Pelhřimov BKP-I.tř. 14. (06. 02. 2021 15:30)ZRUŠENO
292.TJ Sokol Přibyslav A-TJ Sokol Rovečné AKP-III.t 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
291.TJ SB Světlá nad Sázavou B-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
290.SK Horní Ves A-SKST Třešť CKP-III.t 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
289.TJ Spartak Pelhřimov C-TJ Sokol Brtnice AKP-III.t 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
216.TJ Chmelná B-TJ Jiskra Humpolec BKP-II.tř 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
215.TJ Slavoj Pacov A-HB Ostrov FKP-II.tř 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
214.TJ Nové Město na Moravě A-TJ Sokol Moravské Budějovice BKP-II.tř 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
213.TJ Žďár nad Sázavou C-TJ Sokol Moravské Budějovice AKP-II.tř 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
148.SK Nové Dvory A-TJ Třebíč AKP-I.tř. 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
147.TJ Sokol Nížkov A-TJ Lukov AKP-I.tř. 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
143.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A-TJ Jiskra Humpolec AKP-I.tř. 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
70.SK Jihlava A-TJ Chmelná ADIVIZE 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
69.TJ Žďár nad Sázavou B-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE 14. (06. 02. 2021 15:00)ZRUŠENO
74.SKST Třešť A-SK Tenis Polesí ADIVIZE 14. (06. 02. 2021 14:30)ZRUŠENO
72.Slavoj Polná A-CHS Chotěboř ADIVIZE 14. (06. 02. 2021 14:30)ZRUŠENO
203.SKST Třešť B-CHS Chotěboř CKP-II.tř06. 02. 2021 14:0012. (23. 01. 2021 14:00) 
61.CHS Chotěboř A-HB Ostrov EDIVIZE06. 02. 2021 14:0012. (23. 01. 2021 14:00) 
288.TJ Sokol Kamenice A-TJ Třebenice AKP-III.t 14. (06. 02. 2021 14:00)ZRUŠENO
287.Stolní tenis Velké Meziříčí B-TJ Sokol Jemnice BKP-III.t 14. (06. 02. 2021 14:00)ZRUŠENO
71.Stolní tenis Velké Meziříčí A-HB Ostrov EDIVIZE 14. (06. 02. 2021 14:00)ZRUŠENO
73.SK Telč A-TJ Sokol Jemnice ADIVIZE 14. (06. 02. 2021 13:30)ZRUŠENO
140.TJ SB Světlá nad Sázavou A-CHS Chotěboř BKP-I.tř. 13. (06. 02. 2021 12:30)ZRUŠENO
211.CHS Chotěboř C-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AKP-II.tř 13. (06. 02. 2021 12:00)ZRUŠENO
212.SKST Třešť B-TJ Třebíč BKP-II.tř 13. (06. 02. 2021 11:30)ZRUŠENO
139.Slavoj Polná B-Jiskra Havlíčkův Brod AKP-I.tř. 13. (06. 02. 2021 11:30)ZRUŠENO
134.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A-SK Sokol Lhotky AKP-I.tř.06. 02. 2021 10:3012. (23. 01. 2021 10:30) 
138.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A-TJ Spartak Pelhřimov BKP-I.tř. 13. (06. 02. 2021 10:30)ZRUŠENO
280.TJ Třebenice A-TJ Sokol Jemnice BKP-III.t06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
279.SKST Třešť C-TJ Sokol Brtnice AKP-III.t06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
278.Stolní tenis Velké Meziříčí B-TJ Sokol Kamenice AKP-III.t06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
277.TJ Spartak Pelhřimov C-SK Horní Ves AKP-III.t06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
276.TJ SB Světlá nad Sázavou B-TJ Sokol Přibyslav AKP-III.t06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
275.TJ Sokol Rovečné A-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
206.TJ Jiskra Humpolec B-HB Ostrov FKP-II.tř06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
205.TJ Žďár nad Sázavou C-TJ Nové Město na Moravě AKP-II.tř06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
204.TJ Slavoj Pacov A-TJ Chmelná BKP-II.tř06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
136.TJ Spartak Pelhřimov B-TJ Jiskra Humpolec AKP-I.tř.06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
135.CHS Chotěboř B-Jiskra Havlíčkův Brod AKP-I.tř.06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
133.TJ SB Světlá nad Sázavou A-Slavoj Polná BKP-I.tř.06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
132.TJ Sokol Nížkov A-SK Nové Dvory AKP-I.tř.06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
131.TJ Třebíč A-TJ Lukov AKP-I.tř.06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
62.TJ Chmelná A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
60.TJ Žďár nad Sázavou B-SK Jihlava ADIVIZE06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
59.Stolní tenis Velké Meziříčí A-Slavoj Polná ADIVIZE06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
58.SK Telč A-SKST Třešť ADIVIZE06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
57.SK Tenis Polesí A-TJ Sokol Jemnice ADIVIZE06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00) 
286.TJ SB Světlá nad Sázavou B-TJ Sokol Rovečné AKP-III.t 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
285.TJ Sokol Přibyslav A-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
284.TJ Spartak Pelhřimov C-SKST Třešť CKP-III.t 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
283.SK Horní Ves A-TJ Sokol Brtnice AKP-III.t 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
210.TJ Slavoj Pacov A-TJ Jiskra Humpolec BKP-II.tř 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
209.TJ Chmelná B-HB Ostrov FKP-II.tř 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
208.TJ Žďár nad Sázavou C-TJ Sokol Moravské Budějovice BKP-II.tř 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
207.TJ Nové Město na Moravě A-TJ Sokol Moravské Budějovice AKP-II.tř 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
142.TJ Sokol Nížkov A-TJ Třebíč AKP-I.tř. 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
141.SK Nové Dvory A-TJ Lukov AKP-I.tř. 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
137.SK Sokol Lhotky A-TJ Jiskra Humpolec AKP-I.tř. 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
64.TJ Žďár nad Sázavou B-TJ Chmelná ADIVIZE 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
63.SK Jihlava A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE 13. (06. 02. 2021 10:00)ZRUŠENO
68.SK Telč A-SK Tenis Polesí ADIVIZE 13. (06. 02. 2021 09:30)ZRUŠENO
202.TJ Třebíč B-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AKP-II.tř06. 02. 2021 09:0012. (23. 01. 2021 09:00) 
282.Stolní tenis Velké Meziříčí B-TJ Třebenice AKP-III.t 13. (06. 02. 2021 09:00)ZRUŠENO
281.TJ Sokol Kamenice A-TJ Sokol Jemnice BKP-III.t 13. (06. 02. 2021 09:00)ZRUŠENO
66.Stolní tenis Velké Meziříčí A-CHS Chotěboř ADIVIZE 13. (06. 02. 2021 09:00)ZRUŠENO
67.SKST Třešť A-TJ Sokol Jemnice ADIVIZE 13. (06. 02. 2021 08:30)ZRUŠENO
65.Slavoj Polná A-HB Ostrov EDIVIZE 13. (06. 02. 2021 08:30)ZRUŠENO
248.TJ Sokol Jemnice B-TJ Třebenice AKP-III.t 11. (12. 12. 2020 14:00)ZRUŠENO
77.Slavoj Polná B-TJ SB Světlá nad Sázavou AKP-I.tř. 11. (12. 12. 2020 14:00)ZRUŠENO
247.TJ Sokol Brtnice A-SKST Třešť CKP-III.t 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
246.TJ Sokol Kamenice A-Stolní tenis Velké Meziříčí BKP-III.t 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
245.SK Horní Ves A-TJ Spartak Pelhřimov CKP-III.t 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
244.TJ Sokol Přibyslav A-TJ SB Světlá nad Sázavou BKP-III.t 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
243.TJ Žďár nad Sázavou D-TJ Sokol Rovečné AKP-III.t 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
153.HB Ostrov F-TJ Jiskra Humpolec BKP-II.tř 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
152.TJ Nové Město na Moravě A-TJ Žďár nad Sázavou CKP-II.tř 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
151.TJ Chmelná B-TJ Slavoj Pacov AKP-II.tř 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
150.CHS Chotěboř C-SKST Třešť BKP-II.tř 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
80.TJ Jiskra Humpolec A-TJ Spartak Pelhřimov BKP-I.tř. 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
79.Jiskra Havlíčkův Brod A-CHS Chotěboř BKP-I.tř. 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
78.SK Sokol Lhotky A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AKP-I.tř. 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
76.SK Nové Dvory A-TJ Sokol Nížkov AKP-I.tř. 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
75.TJ Lukov A-TJ Třebíč AKP-I.tř. 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
36.TJ Spartak Pelhřimov A-TJ Chmelná ADIVIZE 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
35.HB Ostrov E-CHS Chotěboř ADIVIZE 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
40.SK Jihlava A-TJ Žďár nad Sázavou BDIVIZE 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
39.Slavoj Polná A-Stolní tenis Velké Meziříčí ADIVIZE 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
38.SKST Třešť A-SK Telč ADIVIZE 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
41.TJ Sokol Jemnice A-SK Tenis Polesí ADIVIZE 11. (12. 12. 2020 10:00)ZRUŠENO
149.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Třebíč BKP-II.tř 11. (12. 12. 2020 09:00)ZRUŠENO
163.SKST Třešť B-HB Ostrov FKP-II.tř 10. (28. 11. 2020 17:30)ZRUŠENO
91.Slavoj Polná B-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AKP-I.tř. 10. (28. 11. 2020 17:30)ZRUŠENO
162.CHS Chotěboř C-TJ Jiskra Humpolec BKP-II.tř 10. (28. 11. 2020 17:00)ZRUŠENO
92.TJ SB Světlá nad Sázavou A-SK Sokol Lhotky AKP-I.tř. 10. (28. 11. 2020 16:30)ZRUŠENO
260.TJ Spartak Pelhřimov C-TJ Sokol Kamenice AKP-III.t 10. (28. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
259.SK Horní Ves A-Stolní tenis Velké Meziříčí BKP-III.t 10. (28. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
258.TJ SB Světlá nad Sázavou B-TJ Sokol Brtnice AKP-III.t 10. (28. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
257.TJ Sokol Přibyslav A-SKST Třešť CKP-III.t 10. (28. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
256.TJ Sokol Rovečné A-TJ Sokol Jemnice BKP-III.t 10. (28. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
255.TJ Žďár nad Sázavou D-TJ Třebenice AKP-III.t 10. (28. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
165.TJ Slavoj Pacov A-TJ Nové Město na Moravě AKP-II.tř 10. (28. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
164.TJ Chmelná B-TJ Žďár nad Sázavou CKP-II.tř 10. (28. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
90.TJ Sokol Nížkov A-Jiskra Havlíčkův Brod AKP-I.tř. 10. (28. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
89.SK Nové Dvory A-CHS Chotěboř BKP-I.tř. 10. (28. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
13.Slavoj Polná A-TJ Žďár nad Sázavou BDIVIZE 10. (28. 11. 2020 14:30)ZRUŠENO
27.SKST Třešť A-CHS Chotěboř ADIVIZE 10. (28. 11. 2020 14:30)ZRUŠENO
29.TJ Sokol Jemnice A-TJ Chmelná ADIVIZE 10. (28. 11. 2020 14:30)ZRUŠENO
161.TJ Třebíč B-TJ Sokol Moravské Budějovice AKP-II.tř 10. (28. 11. 2020 14:00)ZRUŠENO
160.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Sokol Moravské Budějovice BKP-II.tř 10. (28. 11. 2020 14:00)ZRUŠENO
88.TJ Třebíč A-TJ Jiskra Humpolec AKP-I.tř. 10. (28. 11. 2020 14:00)ZRUŠENO
87.TJ Lukov A-TJ Spartak Pelhřimov BKP-I.tř. 10. (28. 11. 2020 14:00)ZRUŠENO
1.Stolní tenis Velké Meziříčí A-SK Jihlava ADIVIZE 10. (28. 11. 2020 14:00)ZRUŠENO
28.SK Tenis Polesí A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE 10. (28. 11. 2020 14:00)ZRUŠENO
14.SK Telč A-HB Ostrov EDIVIZE 10. (28. 11. 2020 13:30)ZRUŠENO
86.TJ SB Světlá nad Sázavou A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AKP-I.tř. 9. (28. 11. 2020 12:30)ZRUŠENO
156.CHS Chotěboř C-HB Ostrov FKP-II.tř 9. (28. 11. 2020 12:00)ZRUŠENO
157.SKST Třešť B-TJ Jiskra Humpolec BKP-II.tř 9. (28. 11. 2020 11:30)ZRUŠENO
85.Slavoj Polná B-SK Sokol Lhotky AKP-I.tř. 9. (28. 11. 2020 11:30)ZRUŠENO
254.TJ Spartak Pelhřimov C-Stolní tenis Velké Meziříčí BKP-III.t 9. (28. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
253.SK Horní Ves A-TJ Sokol Kamenice AKP-III.t 9. (28. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
252.TJ SB Světlá nad Sázavou B-SKST Třešť CKP-III.t 9. (28. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
251.TJ Sokol Přibyslav A-TJ Sokol Brtnice AKP-III.t 9. (28. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
250.TJ Sokol Rovečné A-TJ Třebenice AKP-III.t 9. (28. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
249.TJ Žďár nad Sázavou D-TJ Sokol Jemnice BKP-III.t 9. (28. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
159.TJ Slavoj Pacov A-TJ Žďár nad Sázavou CKP-II.tř 9. (28. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
158.TJ Chmelná B-TJ Nové Město na Moravě AKP-II.tř 9. (28. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
84.TJ Sokol Nížkov A-CHS Chotěboř BKP-I.tř. 9. (28. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
83.SK Nové Dvory A-Jiskra Havlíčkův Brod AKP-I.tř. 9. (28. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
32.SK Telč A-CHS Chotěboř ADIVIZE 9. (28. 11. 2020 09:30)ZRUŠENO
155.TJ Třebíč B-TJ Sokol Moravské Budějovice BKP-II.tř 9. (28. 11. 2020 09:00)ZRUŠENO
154.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Sokol Moravské Budějovice AKP-II.tř 9. (28. 11. 2020 09:00)ZRUŠENO
82.TJ Třebíč A-TJ Spartak Pelhřimov BKP-I.tř. 9. (28. 11. 2020 09:00)ZRUŠENO
81.TJ Lukov A-TJ Jiskra Humpolec AKP-I.tř. 9. (28. 11. 2020 09:00)ZRUŠENO
30.Stolní tenis Velké Meziříčí A-TJ Žďár nad Sázavou BDIVIZE 9. (28. 11. 2020 09:00)ZRUŠENO
34.SK Tenis Polesí A-TJ Chmelná ADIVIZE 9. (28. 11. 2020 09:00)ZRUŠENO
31.Slavoj Polná A-SK Jihlava ADIVIZE 9. (28. 11. 2020 08:30)ZRUŠENO
33.SKST Třešť A-HB Ostrov EDIVIZE 9. (28. 11. 2020 08:30)ZRUŠENO
37.TJ Sokol Jemnice A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE 9. (28. 11. 2020 08:30)ZRUŠENO
125.Slavoj Polná B-TJ Spartak Pelhřimov BKP-I.tř. 8. (14. 11. 2020 17:30)ZRUŠENO
56.CHS Chotěboř A-TJ Sokol Jemnice ADIVIZE 8. (14. 11. 2020 17:30)ZRUŠENO
200.HB Ostrov F-TJ Třebíč BKP-II.tř 8. (14. 11. 2020 17:00)ZRUŠENO
55.HB Ostrov E-SK Tenis Polesí ADIVIZE 8. (14. 11. 2020 17:00)ZRUŠENO
126.TJ SB Světlá nad Sázavou A-TJ Jiskra Humpolec AKP-I.tř. 8. (14. 11. 2020 16:30)ZRUŠENO
127.SK Sokol Lhotky A-TJ Sokol Nížkov AKP-I.tř. 8. (14. 11. 2020 15:30)ZRUŠENO
274.SKST Třešť C-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t 8. (14. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
273.TJ Sokol Brtnice A-TJ Sokol Rovečné AKP-III.t 8. (14. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
270.TJ Spartak Pelhřimov C-TJ Sokol Jemnice BKP-III.t 8. (14. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
269.SK Horní Ves A-TJ Třebenice AKP-III.t 8. (14. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
201.TJ Jiskra Humpolec B-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AKP-II.tř 8. (14. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
199.TJ Žďár nad Sázavou C-CHS Chotěboř CKP-II.tř 8. (14. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
198.TJ Nové Město na Moravě A-SKST Třešť BKP-II.tř 8. (14. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
197.TJ Slavoj Pacov A-TJ Sokol Moravské Budějovice AKP-II.tř 8. (14. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
196.TJ Chmelná B-TJ Sokol Moravské Budějovice BKP-II.tř 8. (14. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
128.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A-SK Nové Dvory AKP-I.tř. 8. (14. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
54.TJ Žďár nad Sázavou B-SKST Třešť ADIVIZE 8. (14. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
53.SK Jihlava A-SK Telč ADIVIZE 8. (14. 11. 2020 15:00)ZRUŠENO
130.CHS Chotěboř B-TJ Lukov AKP-I.tř. 8. (14. 11. 2020 14:30)ZRUŠENO
51.Slavoj Polná A-TJ Chmelná ADIVIZE 8. (14. 11. 2020 14:30)ZRUŠENO
272.Stolní tenis Velké Meziříčí B-TJ Sokol Přibyslav AKP-III.t 8. (14. 11. 2020 14:00)ZRUŠENO
271.TJ Sokol Kamenice A-TJ SB Světlá nad Sázavou BKP-III.t 8. (14. 11. 2020 14:00)ZRUŠENO
129.Jiskra Havlíčkův Brod A-TJ Třebíč AKP-I.tř. 8. (14. 11. 2020 14:00)ZRUŠENO
52.Stolní tenis Velké Meziříčí A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE 8. (14. 11. 2020 14:00)ZRUŠENO
120.TJ SB Světlá nad Sázavou A-TJ Spartak Pelhřimov BKP-I.tř. 7. (14. 11. 2020 12:30)ZRUŠENO
119.Slavoj Polná B-TJ Jiskra Humpolec AKP-I.tř. 7. (14. 11. 2020 11:30)ZRUŠENO
50.CHS Chotěboř A-SK Tenis Polesí ADIVIZE 7. (14. 11. 2020 11:30)ZRUŠENO
195.TJ Jiskra Humpolec B-TJ Třebíč BKP-II.tř 7. (14. 11. 2020 11:00)ZRUŠENO
122.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A-TJ Sokol Nížkov AKP-I.tř. 7. (14. 11. 2020 10:30)ZRUŠENO
268.SKST Třešť C-TJ Sokol Rovečné AKP-III.t 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
267.TJ Sokol Brtnice A-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
264.TJ Spartak Pelhřimov C-TJ Třebenice AKP-III.t 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
263.SK Horní Ves A-TJ Sokol Jemnice BKP-III.t 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
194.HB Ostrov F-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AKP-II.tř 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
193.TJ Žďár nad Sázavou C-SKST Třešť BKP-II.tř 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
192.TJ Nové Město na Moravě A-CHS Chotěboř CKP-II.tř 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
191.TJ Slavoj Pacov A-TJ Sokol Moravské Budějovice BKP-II.tř 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
190.TJ Chmelná B-TJ Sokol Moravské Budějovice AKP-II.tř 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
121.SK Sokol Lhotky A-SK Nové Dvory AKP-I.tř. 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
49.HB Ostrov E-TJ Sokol Jemnice ADIVIZE 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
48.TJ Žďár nad Sázavou B-SK Telč ADIVIZE 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
47.SK Jihlava A-SKST Třešť ADIVIZE 7. (14. 11. 2020 10:00)ZRUŠENO
123.Jiskra Havlíčkův Brod A-TJ Lukov AKP-I.tř. 7. (14. 11. 2020 09:30)ZRUŠENO
266.Stolní tenis Velké Meziříčí B-TJ SB Světlá nad Sázavou BKP-III.t 7. (14. 11. 2020 09:00)ZRUŠENO
265.TJ Sokol Kamenice A-TJ Sokol Přibyslav AKP-III.t 7. (14. 11. 2020 09:00)ZRUŠENO
46.Stolní tenis Velké Meziříčí A-TJ Chmelná ADIVIZE 7. (14. 11. 2020 09:00)ZRUŠENO
124.CHS Chotěboř B-TJ Třebíč AKP-I.tř. 7. (14. 11. 2020 08:30)ZRUŠENO
45.Slavoj Polná A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE 7. (14. 11. 2020 08:30)ZRUŠENO
184.TJ Sokol Moravské Budějovice A-TJ Jiskra Humpolec BKP-II.tř 6. (31. 10. 2020 17:45)ZRUŠENO
222.TJ Sokol Jemnice B-SKST Třešť CKP-III.t 6. (31. 10. 2020 17:30)ZRUŠENO
189.SKST Třešť B-TJ Chmelná BKP-II.tř 6. (31. 10. 2020 17:30)ZRUŠENO
188.CHS Chotěboř C-TJ Slavoj Pacov AKP-II.tř 6. (31. 10. 2020 17:00)ZRUŠENO
221.TJ Třebenice A-TJ Sokol Brtnice AKP-III.t 6. (31. 10. 2020 16:30)ZRUŠENO
261.TJ SB Světlá nad Sázavou B-SK Horní Ves AKP-III.t 6. (31. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
262.TJ Sokol Přibyslav A-TJ Spartak Pelhřimov CKP-III.t 6. (31. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
219.TJ Sokol Rovečné A-TJ Sokol Kamenice AKP-III.t 6. (31. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
220.TJ Žďár nad Sázavou D-Stolní tenis Velké Meziříčí BKP-III.t 6. (31. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
118.TJ Sokol Nížkov A-Slavoj Polná BKP-I.tř. 6. (31. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
117.SK Nové Dvory A-TJ SB Světlá nad Sázavou AKP-I.tř. 6. (31. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
114.TJ Spartak Pelhřimov B-Jiskra Havlíčkův Brod AKP-I.tř. 6. (31. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
113.TJ Jiskra Humpolec A-CHS Chotěboř BKP-I.tř. 6. (31. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
25.TJ Chmelná A-HB Ostrov EDIVIZE 6. (31. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
24.TJ Spartak Pelhřimov A-CHS Chotěboř ADIVIZE 6. (31. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
179.TJ Sokol Moravské Budějovice B-TJ Jiskra Humpolec BKP-II.tř 5. (31. 10. 2020 14:30)ZRUŠENO
43.SKST Třešť A-Stolní tenis Velké Meziříčí ADIVIZE 6. (31. 10. 2020 14:30)ZRUŠENO
26.TJ Sokol Jemnice A-TJ Žďár nad Sázavou BDIVIZE 6. (31. 10. 2020 14:30)ZRUŠENO
187.TJ Třebíč B-TJ Nové Město na Moravě AKP-II.tř 6. (31. 10. 2020 14:00)ZRUŠENO
186.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Žďár nad Sázavou CKP-II.tř 6. (31. 10. 2020 14:00)ZRUŠENO
116.TJ Třebíč A-SK Sokol Lhotky AKP-I.tř. 6. (31. 10. 2020 14:00)ZRUŠENO
115.TJ Lukov A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AKP-I.tř. 6. (31. 10. 2020 14:00)ZRUŠENO
42.SK Tenis Polesí A-SK Jihlava ADIVIZE 6. (31. 10. 2020 14:00)ZRUŠENO
44.SK Telč A-Slavoj Polná ADIVIZE 6. (31. 10. 2020 13:30)ZRUŠENO
227.TJ Třebenice A-SKST Třešť CKP-III.t 5. (31. 10. 2020 12:30)ZRUŠENO
182.CHS Chotěboř C-TJ Chmelná BKP-II.tř 5. (31. 10. 2020 12:00)ZRUŠENO
228.TJ Sokol Jemnice B-TJ Sokol Brtnice AKP-III.t 5. (31. 10. 2020 11:30)ZRUŠENO
183.SKST Třešť B-TJ Slavoj Pacov AKP-II.tř 5. (31. 10. 2020 11:30)ZRUŠENO
178.TJ Sokol Moravské Budějovice A-HB Ostrov FKP-II.tř 5. (31. 10. 2020 11:30)ZRUŠENO
223.TJ SB Světlá nad Sázavou B-TJ Spartak Pelhřimov CKP-III.t 5. (31. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
224.TJ Sokol Přibyslav A-SK Horní Ves AKP-III.t 5. (31. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
225.TJ Sokol Rovečné A-Stolní tenis Velké Meziříčí BKP-III.t 5. (31. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
226.TJ Žďár nad Sázavou D-TJ Sokol Kamenice AKP-III.t 5. (31. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
112.TJ Sokol Nížkov A-TJ SB Světlá nad Sázavou AKP-I.tř. 5. (31. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
111.SK Nové Dvory A-Slavoj Polná BKP-I.tř. 5. (31. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
108.TJ Spartak Pelhřimov B-CHS Chotěboř BKP-I.tř. 5. (31. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
107.TJ Jiskra Humpolec A-Jiskra Havlíčkův Brod AKP-I.tř. 5. (31. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
19.TJ Chmelná A-CHS Chotěboř ADIVIZE 5. (31. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
18.TJ Spartak Pelhřimov A-HB Ostrov EDIVIZE 5. (31. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
23.SK Telč A-Stolní tenis Velké Meziříčí ADIVIZE 5. (31. 10. 2020 09:30)ZRUŠENO
181.TJ Třebíč B-TJ Žďár nad Sázavou CKP-II.tř 5. (31. 10. 2020 09:00)ZRUŠENO
180.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Nové Město na Moravě AKP-II.tř 5. (31. 10. 2020 09:00)ZRUŠENO
110.TJ Třebíč A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AKP-I.tř. 5. (31. 10. 2020 09:00)ZRUŠENO
109.TJ Lukov A-SK Sokol Lhotky AKP-I.tř. 5. (31. 10. 2020 09:00)ZRUŠENO
21.SK Tenis Polesí A-TJ Žďár nad Sázavou BDIVIZE 5. (31. 10. 2020 09:00)ZRUŠENO
22.SKST Třešť A-Slavoj Polná ADIVIZE 5. (31. 10. 2020 08:30)ZRUŠENO
20.TJ Sokol Jemnice A-SK Jihlava ADIVIZE 5. (31. 10. 2020 08:30)ZRUŠENO
185.TJ Sokol Moravské Budějovice B-HB Ostrov FKP-II.tř 6. (31. 10. 2020 08:15)ZRUŠENO
173.SKST Třešť B-TJ Sokol Moravské Budějovice AKP-II.tř 4. (17. 10. 2020 17:30)ZRUŠENO
103.Slavoj Polná B-TJ Třebíč AKP-I.tř. 4. (17. 10. 2020 17:30)ZRUŠENO
172.CHS Chotěboř C-TJ Sokol Moravské Budějovice BKP-II.tř 4. (17. 10. 2020 17:00)ZRUŠENO
17.TJ Žďár nad Sázavou B-HB Ostrov EDIVIZE 4. (17. 10. 2020 17:00)ZRUŠENO
104.TJ SB Světlá nad Sázavou A-TJ Lukov AKP-I.tř. 4. (17. 10. 2020 16:30)ZRUŠENO
105.SK Sokol Lhotky A-CHS Chotěboř BKP-I.tř. 4. (17. 10. 2020 15:30)ZRUŠENO
231.TJ Spartak Pelhřimov C-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t 4. (17. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
232.SK Horní Ves A-TJ Sokol Rovečné AKP-III.t 4. (17. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
233.TJ SB Světlá nad Sázavou B-TJ Sokol Jemnice BKP-III.t 4. (17. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
234.TJ Sokol Přibyslav A-TJ Třebenice AKP-III.t 4. (17. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
177.TJ Žďár nad Sázavou C-HB Ostrov FKP-II.tř 4. (17. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
176.TJ Nové Město na Moravě A-TJ Jiskra Humpolec BKP-II.tř 4. (17. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
175.TJ Slavoj Pacov A-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AKP-II.tř 4. (17. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
174.TJ Chmelná B-TJ Třebíč BKP-II.tř 4. (17. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
106.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A-Jiskra Havlíčkův Brod AKP-I.tř. 4. (17. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
102.TJ Sokol Nížkov A-TJ Jiskra Humpolec AKP-I.tř. 4. (17. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
101.SK Nové Dvory A-TJ Spartak Pelhřimov BKP-I.tř. 4. (17. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
16.SK Jihlava A-CHS Chotěboř ADIVIZE 4. (17. 10. 2020 15:00)ZRUŠENO
12.Slavoj Polná A-SK Tenis Polesí ADIVIZE 4. (17. 10. 2020 14:30)ZRUŠENO
10.SKST Třešť A-TJ Chmelná ADIVIZE 4. (17. 10. 2020 14:30)ZRUŠENO
229.Stolní tenis Velké Meziříčí B-TJ Sokol Brtnice AKP-III.t 4. (17. 10. 2020 14:00)ZRUŠENO
230.TJ Sokol Kamenice A-SKST Třešť CKP-III.t 4. (17. 10. 2020 14:00)ZRUŠENO
15.Stolní tenis Velké Meziříčí A-TJ Sokol Jemnice ADIVIZE 4. (17. 10. 2020 14:00)ZRUŠENO
11.SK Telč A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE 4. (17. 10. 2020 13:30)ZRUŠENO
98.TJ SB Světlá nad Sázavou A-TJ Třebíč AKP-I.tř. 3. (17. 10. 2020 12:30)ZRUŠENO
166.CHS Chotěboř C-TJ Sokol Moravské Budějovice AKP-II.tř 3. (17. 10. 2020 12:00)ZRUŠENO
167.SKST Třešť B-TJ Sokol Moravské Budějovice BKP-II.tř 3. (17. 10. 2020 11:30)ZRUŠENO
97.Slavoj Polná B-TJ Lukov AKP-I.tř. 3. (17. 10. 2020 11:30)ZRUŠENO
100.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A-CHS Chotěboř BKP-I.tř. 3. (17. 10. 2020 10:30)ZRUŠENO
237.TJ Spartak Pelhřimov C-TJ Sokol Rovečné AKP-III.t 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
238.SK Horní Ves A-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
239.TJ SB Světlá nad Sázavou B-TJ Třebenice AKP-III.t 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
240.TJ Sokol Přibyslav A-TJ Sokol Jemnice BKP-III.t 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
171.TJ Žďár nad Sázavou C-TJ Jiskra Humpolec BKP-II.tř 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
170.TJ Nové Město na Moravě A-HB Ostrov FKP-II.tř 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
169.TJ Slavoj Pacov A-TJ Třebíč BKP-II.tř 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
168.TJ Chmelná B-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AKP-II.tř 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
99.SK Sokol Lhotky A-Jiskra Havlíčkův Brod AKP-I.tř. 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
96.TJ Sokol Nížkov A-TJ Spartak Pelhřimov BKP-I.tř. 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
95.SK Nové Dvory A-TJ Jiskra Humpolec AKP-I.tř. 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
9.TJ Žďár nad Sázavou B-CHS Chotěboř ADIVIZE 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
8.SK Jihlava A-HB Ostrov EDIVIZE 3. (17. 10. 2020 10:00)ZRUŠENO
5.SK Telč A-TJ Chmelná ADIVIZE 3. (17. 10. 2020 09:30)ZRUŠENO
235.Stolní tenis Velké Meziříčí B-SKST Třešť CKP-III.t 3. (17. 10. 2020 09:00)ZRUŠENO
236.TJ Sokol Kamenice A-TJ Sokol Brtnice AKP-III.t 3. (17. 10. 2020 09:00)ZRUŠENO
7.Stolní tenis Velké Meziříčí A-SK Tenis Polesí ADIVIZE 3. (17. 10. 2020 09:00)ZRUŠENO
6.Slavoj Polná A-TJ Sokol Jemnice ADIVIZE 3. (17. 10. 2020 08:30)ZRUŠENO
4.SKST Třešť A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE 3. (17. 10. 2020 08:30)ZRUŠENO
241.TJ Sokol Rovečné A-TJ Sokol Přibyslav AKP-III.t03. 10. 2020 18:002. (03. 10. 2020 15:00) 
3.TJ Chmelná A-SK Jihlava ADIVIZE03. 10. 2020 15:302. (03. 10. 2020 15:00) 
94.Jiskra Havlíčkův Brod A-TJ SB Světlá nad Sázavou AKP-I.tř. 2. (03. 10. 2020 14:00)Hraje se v herně ve Světlé n/S.
2.TJ Chmelná A-TJ Žďár nad Sázavou BDIVIZE 1. (03. 10. 2020 10:00)Nový Rychnov 207, tělocvična ZŠ
93.Jiskra Havlíčkův Brod A-Slavoj Polná BKP-I.tř. 1. (03. 10. 2020 09:30)Hraje se v herně v Polné-Žejdlicova ul.
242.TJ Žďár nad Sázavou D-TJ Sokol Přibyslav AKP-III.t26. 09. 2020 17:001. (03. 10. 2020 10:00) 
295.TJ Jiskra Havlíčkův Brod-TJ VěžnicePOHÁR26. 09. 2020 09:009. (26. 09. 2020 10:00)Hraje se v herně ve Věžnici
294.TJ CHS Chotěboř-Slavoj PolnáPOHÁR23. 09. 2020 18:009. (26. 09. 2020 10:00) 
293.TJ Jiskra Havlíčkův Brod-Slavoj PolnáPOHÁR22. 09. 2020 18:0010. (26. 09. 2020 14:00)Hraje se v herně v Polné, Žejdlicova ul.
296.TJ Jiskra Havlíčkův Brod-TJ Jiskra Humpolec APOHÁR 6. (05. 09. 2020 14:00)Herna J.Humpolec-v H.Brodě probíhá rekonstrukce
297.TJ Jiskra Havlíčkův Brod-TJ Spartak Pelhřimov BPOHÁR 5. (05. 09. 2020 10:00)Herna Sp.Pelhřimov-v H.Brodě probíhá rekonstrukce
298.TJ Jiskra Havlíčkův Brod-TJ CHS ChotěbořPOHÁR28. 08. 2020 18:003. (29. 08. 2020 10:00)Herna CHS Chotěboř-v H.Brodě probíhá rekonstrukce
299.TJ Jiskra Humpolec A-TJ Jiskra Humpolec BPOHÁR08. 08. 2020 10:000. (20. 08. 2020 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy