Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
18.SKST Třešť B-CHS Chotěboř CKP-II.tř06. 02. 2021 14:0012. (23. 01. 2021 14:00)ODLOŽENO-DOHODA
7.CHS Chotěboř A-HB Ostrov EDIVIZE06. 02. 2021 14:0012. (23. 01. 2021 14:00)ODLOŽENO-DOHODA
14.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A-SK Sokol Lhotky AKP-I.tř.06. 02. 2021 10:3012. (23. 01. 2021 10:30)ODLOŽENO-DOHODA
29.TJ Třebenice A-TJ Sokol Jemnice BKP-III.t06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
28.SKST Třešť C-TJ Sokol Brtnice AKP-III.t06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
27.Stolní tenis Velké Meziříčí B-TJ Sokol Kamenice AKP-III.t06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
26.TJ Spartak Pelhřimov C-SK Horní Ves AKP-III.t06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
25.TJ SB Světlá nad Sázavou B-TJ Sokol Přibyslav AKP-III.t06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
24.TJ Sokol Rovečné A-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
21.TJ Jiskra Humpolec B-HB Ostrov FKP-II.tř06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
20.TJ Žďár nad Sázavou C-TJ Nové Město na Moravě AKP-II.tř06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
19.TJ Slavoj Pacov A-TJ Chmelná BKP-II.tř06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
16.TJ Spartak Pelhřimov B-TJ Jiskra Humpolec AKP-I.tř.06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
15.CHS Chotěboř B-Jiskra Havlíčkův Brod AKP-I.tř.06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
13.TJ SB Světlá nad Sázavou A-Slavoj Polná BKP-I.tř.06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
12.TJ Sokol Nížkov A-SK Nové Dvory AKP-I.tř.06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
11.TJ Třebíč A-TJ Lukov AKP-I.tř.06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
8.TJ Chmelná A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
6.TJ Žďár nad Sázavou B-SK Jihlava ADIVIZE06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
5.Stolní tenis Velké Meziříčí A-Slavoj Polná ADIVIZE06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
4.SK Telč A-SKST Třešť ADIVIZE06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
3.SK Tenis Polesí A-TJ Sokol Jemnice ADIVIZE06. 02. 2021 10:0012. (23. 01. 2021 10:00)ODLOŽENO-DOHODA
17.TJ Třebíč B-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AKP-II.tř06. 02. 2021 09:0012. (23. 01. 2021 09:00)ODLOŽENO-DOHODA
22.TJ Sokol Rovečné A-TJ Sokol Přibyslav AKP-III.t03. 10. 2020 18:002. (03. 10. 2020 15:00) 
2.TJ Chmelná A-SK Jihlava ADIVIZE03. 10. 2020 15:302. (03. 10. 2020 15:00) 
10.Jiskra Havlíčkův Brod A-TJ SB Světlá nad Sázavou AKP-I.tř. 2. (03. 10. 2020 14:00)Hraje se v herně ve Světlé n/S.
1.TJ Chmelná A-TJ Žďár nad Sázavou BDIVIZE 1. (03. 10. 2020 10:00)Nový Rychnov 207, tělocvična ZŠ
9.Jiskra Havlíčkův Brod A-Slavoj Polná BKP-I.tř. 1. (03. 10. 2020 09:30)Hraje se v herně v Polné-Žejdlicova ul.
23.TJ Žďár nad Sázavou D-TJ Sokol Přibyslav AKP-III.t26. 09. 2020 17:001. (03. 10. 2020 10:00) 
32.TJ Jiskra Havlíčkův Brod-TJ VěžnicePOHÁR26. 09. 2020 09:009. (26. 09. 2020 10:00)Hraje se v herně ve Věžnici
31.TJ CHS Chotěboř-Slavoj PolnáPOHÁR23. 09. 2020 18:009. (26. 09. 2020 10:00) 
30.TJ Jiskra Havlíčkův Brod-Slavoj PolnáPOHÁR22. 09. 2020 18:0010. (26. 09. 2020 14:00)Hraje se v herně v Polné, Žejdlicova ul.
33.TJ Jiskra Havlíčkův Brod-TJ Jiskra Humpolec APOHÁR 6. (05. 09. 2020 14:00)Herna J.Humpolec-v H.Brodě probíhá rekonstrukce
34.TJ Jiskra Havlíčkův Brod-TJ Spartak Pelhřimov BPOHÁR 5. (05. 09. 2020 10:00)Herna Sp.Pelhřimov-v H.Brodě probíhá rekonstrukce
35.TJ Jiskra Havlíčkův Brod-TJ CHS ChotěbořPOHÁR28. 08. 2020 18:003. (29. 08. 2020 10:00)Herna CHS Chotěboř-v H.Brodě probíhá rekonstrukce
36.TJ Jiskra Humpolec A-TJ Jiskra Humpolec BPOHÁR08. 08. 2020 10:000. (20. 08. 2020 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy