Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
14.TJ Slavoj Protivín A-TJ Slovan Černý Dub AKP28. 02. 2021 17:002. (03. 10. 2020 15:00)sehrát do uvedeného data
12.SKST Týn nad Vltavou A-TJ Slovan Černý Dub AKP28. 02. 2021 14:003. (04. 10. 2020 14:00)sehrát do uvedeného termínu
29.SKP Prachatice-TJ Sokol České Budějovice BKSA01. 11. 2020 10:306. (31. 10. 2020 15:00) 
31.SKP Prachatice-TJ Spartak Kaplice CKSA31. 10. 2020 15:007. (01. 11. 2020 10:30) 
26.TJ Sokol České Budějovice B-TJ Sokol Křemže - Holubov AKSA19. 10. 2020 18:305. (18. 10. 2020 10:00) 
10.TJ Calofrig Borovany A-KST Orel ČB CKP17. 10. 2020 09:004. (17. 10. 2020 14:00) 
25.TJ Slávia Prachatice A-SK MARTYNA Malovice AKSA15. 10. 2020 18:305. (18. 10. 2020 14:00) 
28.TJ Sokol Křemže - Holubov B-KST Orel ČB DKSA15. 10. 2020 18:005. (18. 10. 2020 10:30) 
42.TJ Sokol Milevsko A-TJ Sokol Strakonice AKSB13. 10. 2020 19:455. (18. 10. 2020 10:30) 
24.TJ Sokol Křemže - Holubov B-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKSA13. 10. 2020 18:004. (17. 10. 2020 15:00) 
41.TJ Osek A-TJ Třebohostice AKSB12. 10. 2020 18:304. (17. 10. 2020 15:00)Radomyšl
22.TJ Slávia Prachatice A-TJ Sokol Lhenice AKSA12. 10. 2020 18:304. (17. 10. 2020 10:00) 
39.TJ Slavoj Protivín B-TJ Sokol Písek AKSB11. 10. 2020 10:303. (04. 10. 2020 10:30) 
1.TJ Sokol Vodňany B-Sokol Kardašova Řečice ADIV09. 10. 2020 19:005. (16. 10. 2020 19:00) 
45.TJ SDH Nové Dvory A-TJ VS Tábor BKSC09. 10. 2020 19:004. (16. 10. 2020 19:00) 
2.TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A-TJ Spartak Kaplice ADIV09. 10. 2020 18:304. (16. 10. 2020 19:00) 
9.KST Orel ČB B-TJ Spartak Kaplice BKP08. 10. 2020 18:305. (18. 10. 2020 10:30) 
40.TJ Sokol Písek A-TJ Sokol Strakonice AKSB07. 10. 2020 19:004. (17. 10. 2020 10:30) 
11.KST Orel ČB B-Velešín - Přídolí BKP06. 10. 2020 19:004. (17. 10. 2020 15:00) 
27.SK Pedagog ČB B-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKSA06. 10. 2020 18:005. (18. 10. 2020 10:30) 
23.TJ Sokol České Budějovice B-SKST Týn nad Vltavou BKSA05. 10. 2020 18:304. (17. 10. 2020 14:00) 
37.ST Svatá Maří A-TJ Osek AKSB05. 10. 2020 18:303. (04. 10. 2020 10:30)Radomyšl
4.Velešín - Přídolí A-TJ Sokol Vodňany BDIV04. 10. 2020 14:003. (04. 10. 2020 11:00) 
3.RUFA Bechyně A-KST Orel ČB ADIV 3. (04. 10. 2020 10:30) 
48.Tělocvičná jednota Sokol Lhenice-KST ZŠ Vyšší Brod BDIVZ04. 10. 2020 10:002. (03. 10. 2020 10:00) 
35.TJ Slavoj Protivín B-TJ Sokol Milevsko AKSB03. 10. 2020 14:002. (03. 10. 2020 15:00)Milevsko
6.TJ Spartak Kaplice A-TJ Sokol Vodňany BDIV03. 10. 2020 10:002. (03. 10. 2020 14:00) 
13.TJ Slavoj Protivín A-KST Orel ČB BKP02. 10. 2020 18:303. (04. 10. 2020 10:30)Orel ČB
21.SKST Týn nad Vltavou B-TJ Slávia Prachatice AKSA02. 10. 2020 18:003. (04. 10. 2020 10:30) 
33.ČZ Strakonice Elektrostav C-TJ Sokol Vodňany CKSB02. 10. 2020 18:002. (03. 10. 2020 15:00) 
34.TJ Sokol Mirotice B-ST Svatá Maří AKSB02. 10. 2020 18:002. (03. 10. 2020 15:00)Mirotice
16.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-TJ Sokol České Budějovice BKSA01. 10. 2020 18:302. (03. 10. 2020 10:30) 
44.Staving Studená C-TJ SDH Nové Dvory AKSC01. 10. 2020 18:003. (02. 10. 2020 18:00) 
19.SK MARTYNA Malovice A-SK Pedagog ČB BKSA30. 09. 2020 19:003. (04. 10. 2020 10:30) 
20.KST Orel ČB D-TJ Sokol České Budějovice BKSA30. 09. 2020 19:003. (04. 10. 2020 10:30) 
18.TJ Sokol Lhenice A-TJ Sokol Křemže - Holubov BKSA30. 09. 2020 18:303. (04. 10. 2020 10:30) 
36.TJ Sokol Strakonice A-TJ Sokol Vodňany CKSB30. 09. 2020 18:003. (04. 10. 2020 10:30) 
47.TJ Jiskra Třeboň B-TJ Jiskra Třeboň AKSC29. 09. 2020 18:3022. (24. 01. 2021 13:00) 
17.TJ Sokol Křemže - Holubov A-TJ Slávia Prachatice AKSA28. 09. 2020 19:002. (03. 10. 2020 15:00) 
5.SK ZD Pojbuky A-KST Orel ČB ADIV25. 09. 2020 19:002. (03. 10. 2020 15:00) 
38.TJ Slovan Černý Dub B-TJ Sokol Mirotice BKSB25. 09. 2020 18:303. (04. 10. 2020 10:30) 
43.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-TJ SDH Nové Dvory AKSC25. 09. 2020 18:002. (03. 10. 2020 15:00) 
46.TJ Jiskra Třeboň A-TJ Jiskra Třeboň BKSC24. 09. 2020 18:0011. (29. 11. 2020 13:00) 
15.TJ Sokol Lhenice A-SK Pedagog ČB BKSA22. 09. 2020 19:002. (03. 10. 2020 15:00) 
32.TJ Sokol Křemže - Holubov B-TJ Sokol Křemže - Holubov AKSA18. 09. 2020 19:0018. (14. 03. 2021 10:30) 
30.TJ Sokol Křemže - Holubov A-TJ Sokol Křemže - Holubov BKSA15. 09. 2020 19:007. (01. 11. 2020 10:30) 
7.KST Orel ČB C-KST Orel ČB BKP15. 09. 2020 18:0022. (24. 01. 2021 10:30) 
8.KST Orel ČB B-KST Orel ČB CKP08. 09. 2020 18:0011. (29. 11. 2020 10:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy