Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
151.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Slavoj Stod BKP1B10. 04. 2021 15:3020. (10. 04. 2021 14:00) 
150.SK Drahotín A-TJ Sokol Plzeň V. CKP1B10. 04. 2021 15:3020. (10. 04. 2021 14:00) 
128.KOC Sušice B-ST DDM Stříbro AKP1A10. 04. 2021 15:3020. (10. 04. 2021 14:00) 
127.TJ Sokol Horažďovice A-TJ Sokol Kdyně AKP1A10. 04. 2021 15:3020. (10. 04. 2021 14:00) 
234.TJ Sokol Lhůta B-TJ Sokol Těně BKP2B10. 04. 2021 15:3026. (10. 04. 2021 14:00) 
233.SK Rokycany A-TJ Spartak Strašice AKP2B10. 04. 2021 15:3026. (10. 04. 2021 14:00) 
232.TJ Sokol Horní Bělá B-TJ Sokol Blížejov AKP2B10. 04. 2021 15:3026. (10. 04. 2021 14:00) 
231.TJ Sokol Horní Bělá C-TJ Sokol Bor CKP2B10. 04. 2021 15:3026. (10. 04. 2021 14:00) 
2.TJ Sokol Lhůta A-SK Jiskra Domažlice BDM10. 04. 2021 13:0026. (10. 04. 2021 14:00) 
3.TJ Sokol Mirošov A-SK Jiskra Domažlice ADM10. 04. 2021 13:0026. (10. 04. 2021 14:00) 
4.TJ Sokol Horní Bělá A-SKUŘ Plzeň CDM10. 04. 2021 13:0026. (10. 04. 2021 14:00) 
5.TJ Sokol Břasy A-TJ Sokol Bor BDM10. 04. 2021 13:0026. (10. 04. 2021 14:00) 
6.Union Plzeň C-TJ Sokol Plzeň V. BDM10. 04. 2021 13:0026. (10. 04. 2021 14:00) 
7.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Plzeň V. ADM10. 04. 2021 13:0026. (10. 04. 2021 14:00) 
149.SK Drahotín A-TJ Slavoj Stod BKP1B10. 04. 2021 10:3019. (10. 04. 2021 09:00) 
148.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Plzeň V. CKP1B10. 04. 2021 10:3019. (10. 04. 2021 09:00) 
126.TJ Sokol Horažďovice A-ST DDM Stříbro AKP1A10. 04. 2021 10:3019. (10. 04. 2021 09:00) 
125.KOC Sušice B-TJ Sokol Kdyně AKP1A10. 04. 2021 10:3019. (10. 04. 2021 09:00) 
230.SK Rokycany A-TJ Sokol Těně BKP2B10. 04. 2021 10:3025. (10. 04. 2021 09:00) 
229.TJ Sokol Lhůta B-TJ Spartak Strašice AKP2B10. 04. 2021 10:3025. (10. 04. 2021 09:00) 
228.TJ Sokol Horní Bělá C-TJ Sokol Blížejov AKP2B10. 04. 2021 10:3025. (10. 04. 2021 09:00) 
227.TJ Sokol Horní Bělá B-TJ Sokol Bor CKP2B10. 04. 2021 10:3025. (10. 04. 2021 09:00) 
105.TJ Dobřany A-KOC Sušice ADM10. 04. 2021 08:0025. (10. 04. 2021 09:00) 
8.TJ Sokol Mirošov A-SK Jiskra Domažlice BDM10. 04. 2021 08:0025. (10. 04. 2021 09:00) 
9.TJ Sokol Lhůta A-SK Jiskra Domažlice ADM10. 04. 2021 08:0025. (10. 04. 2021 09:00) 
10.TJ Sokol Břasy A-SKUŘ Plzeň CDM10. 04. 2021 08:0025. (10. 04. 2021 09:00) 
11.TJ Sokol Horní Bělá A-TJ Sokol Bor BDM10. 04. 2021 08:0025. (10. 04. 2021 09:00) 
12.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Plzeň V. BDM10. 04. 2021 08:0025. (10. 04. 2021 09:00) 
13.Union Plzeň C-TJ Sokol Plzeň V. ADM10. 04. 2021 08:0025. (10. 04. 2021 09:00) 
185.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Sokol Horažďovice BKP2A10. 04. 2021 08:0025. (10. 04. 2021 09:00) 
124.KOC Sušice B-KST Klatovy BKP1A27. 03. 2021 15:3018. (27. 03. 2021 14:00) 
123.TJ Sokol Horažďovice A-Union Plzeň DKP1A27. 03. 2021 15:3018. (27. 03. 2021 14:00) 
14.KOC Sušice A-SKUŘ Plzeň BDM27. 03. 2021 13:0024. (27. 03. 2021 14:00) 
15.TJ Dobřany A-Union Plzeň CDM27. 03. 2021 13:0024. (27. 03. 2021 14:00) 
181.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Staňkov AKP2A27. 03. 2021 13:0024. (27. 03. 2021 14:00) 
180.TJ Sokol Pocinovice B-KST Klatovy CKP2A27. 03. 2021 13:0024. (27. 03. 2021 14:00) 
122.TJ Sokol Horažďovice A-KST Klatovy BKP1A27. 03. 2021 10:3017. (27. 03. 2021 09:00) 
121.KOC Sušice B-Union Plzeň DKP1A27. 03. 2021 10:3017. (27. 03. 2021 09:00) 
16.TJ Dobřany A-SKUŘ Plzeň BDM27. 03. 2021 08:0023. (27. 03. 2021 09:00) 
17.KOC Sušice A-Union Plzeň CDM27. 03. 2021 08:0023. (27. 03. 2021 09:00) 
179.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Sokol Staňkov AKP2A27. 03. 2021 08:0023. (27. 03. 2021 09:00) 
178.TJ Sokol Horažďovice B-KST Klatovy CKP2A27. 03. 2021 08:0023. (27. 03. 2021 09:00) 
226.TJ Sokol Lhůta B-TJ Sokol Osek u Rokycan AKP2B13. 03. 2021 15:3022. (13. 03. 2021 14:00) 
225.SK Rokycany A-TJ Sokol Klabava BKP2B13. 03. 2021 15:3022. (13. 03. 2021 14:00) 
224.TJ Sokol Horní Bělá B-SDH Hadačka AKP2B13. 03. 2021 15:3022. (13. 03. 2021 14:00) 
223.TJ Sokol Horní Bělá C-Dioss Nýřany CKP2B13. 03. 2021 15:3022. (13. 03. 2021 14:00) 
18.TJ Sokol Lhůta A-TJ Sokol Plzeň V. BDM13. 03. 2021 13:0022. (13. 03. 2021 14:00) 
19.TJ Sokol Mirošov A-TJ Sokol Plzeň V. ADM13. 03. 2021 13:0022. (13. 03. 2021 14:00) 
20.TJ Sokol Horní Bělá A-TJ Dobřany ADM13. 03. 2021 13:0022. (13. 03. 2021 14:00) 
21.TJ Sokol Břasy A-KOC Sušice ADM13. 03. 2021 13:0022. (13. 03. 2021 14:00) 
222.SK Rokycany A-TJ Sokol Osek u Rokycan AKP2B13. 03. 2021 10:3021. (13. 03. 2021 09:00) 
221.TJ Sokol Lhůta B-TJ Sokol Klabava BKP2B13. 03. 2021 10:3021. (13. 03. 2021 09:00) 
220.TJ Sokol Horní Bělá C-SDH Hadačka AKP2B13. 03. 2021 10:3021. (13. 03. 2021 09:00) 
219.TJ Sokol Horní Bělá B-Dioss Nýřany CKP2B13. 03. 2021 10:3021. (13. 03. 2021 09:00) 
101.Union Plzeň C-SKUŘ Plzeň BDM13. 03. 2021 08:0021. (13. 03. 2021 09:00) 
22.TJ Sokol Mirošov A-TJ Sokol Plzeň V. BDM13. 03. 2021 08:0021. (13. 03. 2021 09:00) 
23.TJ Sokol Lhůta A-TJ Sokol Plzeň V. ADM13. 03. 2021 08:0021. (13. 03. 2021 09:00) 
24.TJ Sokol Břasy A-TJ Dobřany ADM13. 03. 2021 08:0021. (13. 03. 2021 09:00) 
25.TJ Sokol Horní Bělá A-KOC Sušice ADM13. 03. 2021 08:0021. (13. 03. 2021 09:00) 
147.TJ Sokol Pocinovice A-Dioss Nýřany BKP1B27. 02. 2021 15:3014. (27. 02. 2021 14:00) 
146.SK Drahotín A-Dioss Nýřany AKP1B27. 02. 2021 15:3014. (27. 02. 2021 14:00) 
120.KOC Sušice B-TJ Dobřany BKP1A27. 02. 2021 15:3014. (27. 02. 2021 14:00) 
119.TJ Sokol Horažďovice A-TJ Zdemyslice AKP1A27. 02. 2021 15:3014. (27. 02. 2021 14:00) 
26.Union Plzeň C-TJ Sokol Břasy ADM27. 02. 2021 13:0020. (27. 02. 2021 14:00) 
27.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Horní Bělá ADM27. 02. 2021 13:0020. (27. 02. 2021 14:00) 
28.KOC Sušice A-TJ Sokol Mirošov ADM27. 02. 2021 13:0020. (27. 02. 2021 14:00) 
29.TJ Dobřany A-TJ Sokol Lhůta ADM27. 02. 2021 13:0020. (27. 02. 2021 14:00) 
176.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Kdyně CKP2A27. 02. 2021 13:0020. (27. 02. 2021 14:00) 
175.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Sokol Kdyně BKP2A27. 02. 2021 13:0020. (27. 02. 2021 14:00) 
145.SK Drahotín A-Dioss Nýřany BKP1B27. 02. 2021 10:3013. (27. 02. 2021 09:00) 
144.TJ Sokol Pocinovice A-Dioss Nýřany AKP1B27. 02. 2021 10:3013. (27. 02. 2021 09:00) 
118.TJ Sokol Horažďovice A-TJ Dobřany BKP1A27. 02. 2021 10:3013. (27. 02. 2021 09:00) 
117.KOC Sušice B-TJ Zdemyslice AKP1A27. 02. 2021 10:3013. (27. 02. 2021 09:00) 
30.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Břasy ADM27. 02. 2021 08:0019. (27. 02. 2021 09:00) 
31.Union Plzeň C-TJ Sokol Horní Bělá ADM27. 02. 2021 08:0019. (27. 02. 2021 09:00) 
32.TJ Dobřany A-TJ Sokol Mirošov ADM27. 02. 2021 08:0019. (27. 02. 2021 09:00) 
33.KOC Sušice A-TJ Sokol Lhůta ADM27. 02. 2021 08:0019. (27. 02. 2021 09:00) 
174.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Sokol Kdyně CKP2A27. 02. 2021 08:0019. (27. 02. 2021 09:00) 
173.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Kdyně BKP2A27. 02. 2021 08:0019. (27. 02. 2021 09:00) 
218.TJ Sokol Lhůta B-TTC Horšovský Týn AKP2B06. 02. 2021 15:3018. (06. 02. 2021 14:00) 
217.SK Rokycany A-Union Plzeň EKP2B06. 02. 2021 15:3018. (06. 02. 2021 14:00) 
34.TJ Sokol Lhůta A-SKUŘ Plzeň BDM06. 02. 2021 13:0018. (06. 02. 2021 14:00) 
35.TJ Sokol Mirošov A-Union Plzeň CDM06. 02. 2021 13:0018. (06. 02. 2021 14:00) 
116.TJ Sokol Horažďovice A-KOC Sušice BKP1A06. 02. 2021 10:3012. (06. 02. 2021 09:00) 
216.SK Rokycany A-TTC Horšovský Týn AKP2B06. 02. 2021 10:3017. (06. 02. 2021 09:00) 
215.TJ Sokol Lhůta B-Union Plzeň EKP2B06. 02. 2021 10:3017. (06. 02. 2021 09:00) 
99.TJ Sokol Horní Bělá A-TJ Sokol Břasy ADM06. 02. 2021 08:0017. (06. 02. 2021 09:00) 
36.TJ Sokol Mirošov A-SKUŘ Plzeň BDM06. 02. 2021 08:0017. (06. 02. 2021 09:00) 
37.TJ Sokol Lhůta A-Union Plzeň CDM06. 02. 2021 08:0017. (06. 02. 2021 09:00) 
214.SK Rokycany A-TJ Sokol Horní Bělá BKP2B23. 01. 2021 15:3016. (23. 01. 2021 14:00) 
213.TJ Sokol Lhůta B-TJ Sokol Horní Bělá CKP2B23. 01. 2021 15:3016. (23. 01. 2021 14:00) 
38.TJ Sokol Mirošov A-TJ Sokol Horní Bělá ADM23. 01. 2021 13:0016. (23. 01. 2021 14:00) 
39.TJ Sokol Lhůta A-TJ Sokol Břasy ADM23. 01. 2021 13:0016. (23. 01. 2021 14:00) 
40.Union Plzeň C-SK Jiskra Domažlice BDM23. 01. 2021 13:0016. (23. 01. 2021 14:00) 
41.SKUŘ Plzeň B-SK Jiskra Domažlice ADM23. 01. 2021 13:0016. (23. 01. 2021 14:00) 
42.KOC Sušice A-SKUŘ Plzeň CDM23. 01. 2021 13:0016. (23. 01. 2021 14:00) 
43.TJ Dobřany A-TJ Sokol Bor BDM23. 01. 2021 13:0016. (23. 01. 2021 14:00) 
172.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Spálené Poříčí AKP2A23. 01. 2021 13:0016. (23. 01. 2021 14:00) 
171.TJ Sokol Pocinovice B-SKUŘ Plzeň DKP2A23. 01. 2021 13:0016. (23. 01. 2021 14:00) 
212.SK Rokycany A-TJ Sokol Horní Bělá CKP2B23. 01. 2021 10:3015. (23. 01. 2021 09:00) 
211.TJ Sokol Lhůta B-TJ Sokol Horní Bělá BKP2B23. 01. 2021 10:3015. (23. 01. 2021 09:00) 
44.TJ Sokol Mirošov A-TJ Sokol Břasy ADM23. 01. 2021 08:0015. (23. 01. 2021 09:00) 
45.TJ Sokol Lhůta A-TJ Sokol Horní Bělá ADM23. 01. 2021 08:0015. (23. 01. 2021 09:00) 
46.SKUŘ Plzeň B-SK Jiskra Domažlice BDM23. 01. 2021 08:0015. (23. 01. 2021 09:00) 
47.Union Plzeň C-SK Jiskra Domažlice ADM23. 01. 2021 08:0015. (23. 01. 2021 09:00) 
48.TJ Dobřany A-SKUŘ Plzeň CDM23. 01. 2021 08:0015. (23. 01. 2021 09:00) 
49.KOC Sušice A-TJ Sokol Bor BDM23. 01. 2021 08:0015. (23. 01. 2021 09:00) 
170.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Sokol Spálené Poříčí AKP2A23. 01. 2021 08:0015. (23. 01. 2021 09:00) 
169.TJ Sokol Horažďovice B-SKUŘ Plzeň DKP2A23. 01. 2021 08:0015. (23. 01. 2021 09:00) 
50.TJ Dobřany A-TJ Sokol Plzeň V. ADM12. 12. 2020 15:3014. (12. 12. 2020 14:00) 
51.KOC Sušice A-TJ Sokol Plzeň V. BDM12. 12. 2020 15:3014. (12. 12. 2020 14:00) 
54.TJ Sokol Břasy A-SK Jiskra Domažlice ADM12. 12. 2020 15:3014. (12. 12. 2020 14:00) 
55.TJ Sokol Horní Bělá A-SK Jiskra Domažlice BDM12. 12. 2020 15:3014. (12. 12. 2020 14:00) 
168.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Slavoj Stod CKP2A12. 12. 2020 15:3014. (12. 12. 2020 14:00) 
167.TJ Sokol Horažďovice B-SK Poběžovice AKP2A12. 12. 2020 15:3014. (12. 12. 2020 14:00) 
52.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Bor BDM12. 12. 2020 13:0014. (12. 12. 2020 14:00) 
53.Union Plzeň C-SKUŘ Plzeň CDM12. 12. 2020 13:0014. (12. 12. 2020 14:00) 
142.SK Drahotín A-SK Nevid AKP1B12. 12. 2020 13:0011. (12. 12. 2020 14:00) 
141.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Hrádek AKP1B12. 12. 2020 13:0011. (12. 12. 2020 14:00) 
115.TJ Sokol Horažďovice A-TJ Sokol Kralovice AKP1A12. 12. 2020 13:0011. (12. 12. 2020 14:00) 
114.KOC Sušice B-TJ Město Zbiroh AKP1A12. 12. 2020 13:0011. (12. 12. 2020 14:00) 
210.TJ Sokol Horní Bělá C-TJ Spartak Strašice AKP2B12. 12. 2020 13:0014. (12. 12. 2020 14:00) 
209.TJ Sokol Horní Bělá B-TJ Sokol Těně BKP2B12. 12. 2020 13:0014. (12. 12. 2020 14:00) 
106.TJ Sokol Lhůta A-TJ Sokol Mirošov ADM12. 12. 2020 10:3013. (12. 12. 2020 09:00) 
56.TJ Dobřany A-TJ Sokol Plzeň V. BDM12. 12. 2020 10:3013. (12. 12. 2020 09:00) 
57.KOC Sušice A-TJ Sokol Plzeň V. ADM12. 12. 2020 10:3013. (12. 12. 2020 09:00) 
60.TJ Sokol Břasy A-SK Jiskra Domažlice BDM12. 12. 2020 10:3013. (12. 12. 2020 09:00) 
61.TJ Sokol Horní Bělá A-SK Jiskra Domažlice ADM12. 12. 2020 10:3013. (12. 12. 2020 09:00) 
166.TJ Sokol Pocinovice B-SK Poběžovice AKP2A12. 12. 2020 10:3013. (12. 12. 2020 09:00) 
165.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Slavoj Stod CKP2A12. 12. 2020 10:3013. (12. 12. 2020 09:00) 
59.Union Plzeň C-TJ Sokol Bor BDM12. 12. 2020 08:0013. (12. 12. 2020 09:00) 
140.SK Drahotín A-TJ Hrádek AKP1B12. 12. 2020 08:0010. (12. 12. 2020 09:00) 
139.TJ Sokol Pocinovice A-SK Nevid AKP1B12. 12. 2020 08:0010. (12. 12. 2020 09:00) 
113.TJ Sokol Horažďovice A-TJ Město Zbiroh AKP1A12. 12. 2020 08:0010. (12. 12. 2020 09:00) 
112.KOC Sušice B-TJ Sokol Kralovice AKP1A12. 12. 2020 08:0010. (12. 12. 2020 09:00) 
236.TJ Sokol Lhůta B-SK Rokycany AKP2B12. 12. 2020 08:0013. (12. 12. 2020 09:00) 
208.TJ Sokol Horní Bělá C-TJ Sokol Těně BKP2B12. 12. 2020 08:0013. (12. 12. 2020 09:00) 
207.TJ Sokol Horní Bělá B-TJ Spartak Strašice AKP2B12. 12. 2020 08:0013. (12. 12. 2020 09:00) 
104.KOC Sušice A-TJ Dobřany ADM28. 11. 2020 10:3011. (28. 11. 2020 09:00) 
183.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Pocinovice BKP2A28. 11. 2020 10:3011. (28. 11. 2020 09:00) 
259.TJ Sokol Plzeň V. B-SKUŘ Plzeň BČP15. 11. 2020 09:00PO (10. 11. 2020 09:00) 
258.TJ Sokol Horažďovice A-TJ Sokol Nezvěstice AČP15. 11. 2020 09:00PO (10. 11. 2020 09:00) 
257.Union Plzeň C-TJ Sokol Plzeň V. AČP15. 11. 2020 09:00PO (10. 11. 2020 09:00) 
256.TJ Sokol Domažlice A-TJ Sokol Mirošov AČP15. 11. 2020 09:00PO (10. 11. 2020 09:00) 
64.TJ Sokol Břasy A-TJ Sokol Plzeň V. ADM14. 11. 2020 15:3010. (14. 11. 2020 14:00) 
65.TJ Sokol Horní Bělá A-TJ Sokol Plzeň V. BDM14. 11. 2020 15:3010. (14. 11. 2020 14:00) 
66.TJ Sokol Mirošov A-TJ Sokol Bor BDM14. 11. 2020 15:3010. (14. 11. 2020 14:00) 
67.TJ Sokol Lhůta A-SKUŘ Plzeň CDM14. 11. 2020 15:3010. (14. 11. 2020 14:00) 
62.SKUŘ Plzeň B-KOC Sušice ADM14. 11. 2020 13:0010. (14. 11. 2020 14:00) 
63.Union Plzeň C-TJ Dobřany ADM14. 11. 2020 13:0010. (14. 11. 2020 14:00) 
138.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Skomelno AKP1B14. 11. 2020 13:007. (14. 11. 2020 14:00) 
137.SK Drahotín A-TJ Sokol Těně AKP1B14. 11. 2020 13:007. (14. 11. 2020 14:00) 
206.TJ Sokol Horní Bělá C-TJ Sokol Klabava BKP2B14. 11. 2020 13:0010. (14. 11. 2020 14:00) 
205.TJ Sokol Horní Bělá B-TJ Sokol Osek u Rokycan AKP2B14. 11. 2020 13:0010. (14. 11. 2020 14:00) 
204.SK Rokycany A-TJ Sokol Bor CKP2B14. 11. 2020 13:0010. (14. 11. 2020 14:00) 
203.TJ Sokol Lhůta B-TJ Sokol Blížejov AKP2B14. 11. 2020 13:0010. (14. 11. 2020 14:00) 
70.TJ Sokol Břasy A-TJ Sokol Plzeň V. BDM14. 11. 2020 10:309. (14. 11. 2020 09:00) 
71.TJ Sokol Horní Bělá A-TJ Sokol Plzeň V. ADM14. 11. 2020 10:309. (14. 11. 2020 09:00) 
72.TJ Sokol Mirošov A-SKUŘ Plzeň CDM14. 11. 2020 10:309. (14. 11. 2020 09:00) 
73.TJ Sokol Lhůta A-TJ Sokol Bor BDM14. 11. 2020 10:309. (14. 11. 2020 09:00) 
68.SKUŘ Plzeň B-TJ Dobřany ADM14. 11. 2020 08:009. (14. 11. 2020 09:00) 
69.Union Plzeň C-KOC Sušice ADM14. 11. 2020 08:009. (14. 11. 2020 09:00) 
136.SK Drahotín A-TJ Sokol Skomelno AKP1B14. 11. 2020 08:006. (14. 11. 2020 09:00) 
135.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Těně AKP1B14. 11. 2020 08:006. (14. 11. 2020 09:00) 
202.TJ Sokol Horní Bělá C-TJ Sokol Osek u Rokycan AKP2B14. 11. 2020 08:009. (14. 11. 2020 09:00) 
201.TJ Sokol Horní Bělá B-TJ Sokol Klabava BKP2B14. 11. 2020 08:009. (14. 11. 2020 09:00) 
200.SK Rokycany A-TJ Sokol Blížejov AKP2B14. 11. 2020 08:009. (14. 11. 2020 09:00) 
199.TJ Sokol Lhůta B-TJ Sokol Bor CKP2B14. 11. 2020 08:009. (14. 11. 2020 09:00) 
74.TJ Dobřany A-TJ Sokol Horní Bělá ADM31. 10. 2020 15:308. (31. 10. 2020 14:00) 
75.KOC Sušice A-TJ Sokol Břasy ADM31. 10. 2020 15:308. (31. 10. 2020 14:00) 
161.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Slavoj Stod DKP2A31. 10. 2020 15:308. (31. 10. 2020 14:00) 
160.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Domažlice AKP2A31. 10. 2020 15:308. (31. 10. 2020 14:00) 
134.SK Drahotín A-TJ Sokol Nezvěstice AKP1B31. 10. 2020 13:005. (31. 10. 2020 14:00) 
133.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Klabava AKP1B31. 10. 2020 13:005. (31. 10. 2020 14:00) 
111.TJ Sokol Horažďovice A-TJ Slavoj Stod AKP1A31. 10. 2020 13:005. (31. 10. 2020 14:00) 
110.KOC Sušice B-TJ Slavoj Chodová Planá AKP1A31. 10. 2020 13:005. (31. 10. 2020 14:00) 
163.TJ Sokol Spálené Poříčí A-TJ Dobřany CKP2A31. 10. 2020 13:008. (31. 10. 2020 14:00) 
162.SKUŘ Plzeň D-TJ Baník Líně AKP2A31. 10. 2020 13:008. (31. 10. 2020 14:00) 
76.TJ Dobřany A-TJ Sokol Břasy ADM31. 10. 2020 10:307. (31. 10. 2020 09:00) 
77.KOC Sušice A-TJ Sokol Horní Bělá ADM31. 10. 2020 10:307. (31. 10. 2020 09:00) 
157.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Sokol Domažlice AKP2A31. 10. 2020 10:307. (31. 10. 2020 09:00) 
156.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Slavoj Stod DKP2A31. 10. 2020 10:307. (31. 10. 2020 09:00) 
100.SKUŘ Plzeň B-Union Plzeň CDM31. 10. 2020 08:007. (31. 10. 2020 09:00) 
132.SK Drahotín A-TJ Sokol Klabava AKP1B31. 10. 2020 08:004. (31. 10. 2020 09:00) 
131.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Nezvěstice AKP1B31. 10. 2020 08:004. (31. 10. 2020 09:00) 
109.TJ Sokol Horažďovice A-TJ Slavoj Chodová Planá AKP1A31. 10. 2020 08:004. (31. 10. 2020 09:00) 
108.KOC Sušice B-TJ Slavoj Stod AKP1A31. 10. 2020 08:004. (31. 10. 2020 09:00) 
159.TJ Sokol Spálené Poříčí A-TJ Baník Líně AKP2A31. 10. 2020 08:007. (31. 10. 2020 09:00) 
158.SKUŘ Plzeň D-TJ Dobřany CKP2A31. 10. 2020 08:007. (31. 10. 2020 09:00) 
79.TJ Sokol Mirošov A-KOC Sušice ADM17. 10. 2020 15:306. (17. 10. 2020 14:00) 
80.TJ Sokol Lhůta A-TJ Dobřany ADM17. 10. 2020 15:306. (17. 10. 2020 14:00) 
78.TJ Sokol Horní Bělá A-SKUŘ Plzeň BDM 6. (17. 10. 2020 14:00)herna TJ Sokol Trnová
198.TJ Sokol Horní Bělá C-Union Plzeň EKP2B17. 10. 2020 13:006. (17. 10. 2020 14:00) 
197.TJ Sokol Horní Bělá B-TTC Horšovský Týn AKP2B17. 10. 2020 13:006. (17. 10. 2020 14:00) 
196.SK Rokycany A-Dioss Nýřany CKP2B17. 10. 2020 13:006. (17. 10. 2020 14:00) 
195.TJ Sokol Lhůta B-SDH Hadačka AKP2B17. 10. 2020 13:006. (17. 10. 2020 14:00) 
82.TJ Sokol Mirošov A-TJ Dobřany ADM17. 10. 2020 10:305. (17. 10. 2020 09:00) 
83.TJ Sokol Lhůta A-KOC Sušice ADM17. 10. 2020 10:305. (17. 10. 2020 09:00) 
84.SK Jiskra Domažlice A-TJ Sokol Plzeň V. ADM 5. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
81.TJ Sokol Horní Bělá A-Union Plzeň CDM 5. (17. 10. 2020 09:00)herna TJ Sokol Trnová
194.TJ Sokol Horní Bělá C-TTC Horšovský Týn AKP2B17. 10. 2020 08:005. (17. 10. 2020 09:00) 
193.TJ Sokol Horní Bělá B-Union Plzeň EKP2B17. 10. 2020 08:005. (17. 10. 2020 09:00) 
192.SK Rokycany A-SDH Hadačka AKP2B17. 10. 2020 08:005. (17. 10. 2020 09:00) 
191.TJ Sokol Lhůta B-Dioss Nýřany CKP2B17. 10. 2020 08:005. (17. 10. 2020 09:00) 
182.SKUŘ Plzeň D-TJ Sokol Spálené Poříčí AKP2A14. 10. 2020 18:005. (17. 10. 2020 09:00) 
253.TJ Sokol Nezvěstice A-TJ Sokol Horní Bělá AČP09. 10. 2020 18:30PO (03. 10. 2020 09:00) 
261.TJ Sokol Domažlice B-TJ Sokol Skomelno BČP08. 10. 2020 18:00PO (11. 10. 2020 09:00) 
250.TJ Dynamo Horšovský Týn A-Union Plzeň CČP07. 10. 2020 18:00PO (03. 10. 2020 09:00) 
85.TJ Dobřany A-SK Jiskra Domažlice ADM03. 10. 2020 15:304. (03. 10. 2020 14:00) 
86.KOC Sušice A-SK Jiskra Domažlice BDM03. 10. 2020 15:304. (03. 10. 2020 14:00) 
155.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Dobřany CKP2A 4. (03. 10. 2020 15:30) 
154.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Baník Líně AKP2A 4. (03. 10. 2020 15:30) 
87.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Lhůta ADM03. 10. 2020 13:004. (03. 10. 2020 14:00) 
88.Union Plzeň C-TJ Sokol Mirošov ADM03. 10. 2020 13:004. (03. 10. 2020 14:00) 
89.TJ Dobřany A-SK Jiskra Domažlice BDM03. 10. 2020 10:303. (03. 10. 2020 09:00) 
90.KOC Sušice A-SK Jiskra Domažlice ADM03. 10. 2020 10:303. (03. 10. 2020 09:00) 
153.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Baník Líně AKP2A 3. (03. 10. 2020 10:30) 
152.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Dobřany CKP2A 3. (03. 10. 2020 10:30) 
91.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Mirošov ADM03. 10. 2020 08:003. (03. 10. 2020 09:00) 
92.Union Plzeň C-TJ Sokol Lhůta ADM03. 10. 2020 08:003. (03. 10. 2020 09:00) 
130.TJ Sokol Pocinovice A-SK Drahotín AKP1B03. 10. 2020 08:001. (03. 10. 2020 09:00) 
107.KOC Sušice B-TJ Sokol Horažďovice AKP1A03. 10. 2020 08:001. (03. 10. 2020 09:00) 
143.Dioss Nýřany B-Dioss Nýřany AKP1B02. 10. 2020 23:5912. (06. 02. 2021 09:00) 
129.Dioss Nýřany A-Dioss Nýřany BKP1B02. 10. 2020 23:591. (03. 10. 2020 09:00) 
251.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Plzeň V. AČP02. 10. 2020 18:30PO (03. 10. 2020 09:00)sportovní hala Nýrsko
249.TJ Sokol Skomelno A-TJ Sokol Mirošov AČP30. 09. 2020 19:00PO (03. 10. 2020 09:00) 
248.TJ Sokol Domažlice A-KOC Sušice AČP28. 09. 2020 17:00PO (03. 10. 2020 09:00) 
260.TJ Hraničář Částkov A-TJ Sokol Kralovice AČP27. 09. 2020 14:00PO (15. 11. 2020 09:00) 
252.TJ Sokol Těně A-TJ Sokol Horažďovice AČP24. 09. 2020 17:00PO (03. 10. 2020 09:00) 
255.SK Nevid A-SKUŘ Plzeň BČP22. 09. 2020 17:00PO (03. 10. 2020 09:00) 
254.KOC Sušice B-TJ Sokol Plzeň V. BČP21. 09. 2020 19:00PO (03. 10. 2020 09:00) 
93.TJ Sokol Horní Bělá A-TJ Sokol Mirošov ADM19. 09. 2020 15:302. (19. 09. 2020 14:00) 
94.TJ Sokol Břasy A-TJ Sokol Lhůta ADM19. 09. 2020 15:302. (19. 09. 2020 14:00) 
98.TJ Sokol Plzeň V. B-TJ Sokol Plzeň V. ADM19. 09. 2020 13:0015. (23. 01. 2021 09:00) 
190.TJ Sokol Horní Bělá B-SK Rokycany AKP2B19. 09. 2020 13:002. (19. 09. 2020 14:00) 
189.TJ Sokol Horní Bělá C-TJ Sokol Lhůta BKP2B19. 09. 2020 13:002. (19. 09. 2020 14:00) 
95.TJ Sokol Břasy A-TJ Sokol Mirošov ADM19. 09. 2020 10:301. (19. 09. 2020 09:00) 
96.TJ Sokol Horní Bělá A-TJ Sokol Lhůta ADM19. 09. 2020 10:301. (19. 09. 2020 09:00) 
97.TJ Sokol Plzeň V. A-TJ Sokol Plzeň V. BDM 1. (19. 09. 2020 09:00) 
188.TJ Sokol Horní Bělá C-SK Rokycany AKP2B19. 09. 2020 08:001. (19. 09. 2020 09:00) 
187.TJ Sokol Horní Bělá B-TJ Sokol Lhůta BKP2B19. 09. 2020 08:001. (19. 09. 2020 09:00) 
103.SK Jiskra Domažlice B-SK Jiskra Domažlice ADM18. 09. 2020 23:5923. (27. 03. 2021 09:00) 
102.SK Jiskra Domažlice A-SK Jiskra Domažlice BDM18. 09. 2020 23:599. (14. 11. 2020 09:00) 
177.TJ Slavoj Stod C-TJ Slavoj Stod DKP2A18. 09. 2020 18:0023. (27. 03. 2021 09:00) 
186.TJ Sokol Kdyně C-TJ Sokol Kdyně BKP2A17. 09. 2020 19:0027. (24. 04. 2021 09:00) 
237.TJ Sokol Horní Bělá C-TJ Sokol Horní Bělá BKP2B17. 09. 2020 18:0017. (06. 02. 2021 09:00) 
1.SKUŘ Plzeň C-SKUŘ Plzeň BDM17. 09. 2020 16:3027. (24. 04. 2021 09:00) 
164.TJ Slavoj Stod D-TJ Slavoj Stod CKP2A16. 09. 2020 18:009. (14. 11. 2020 09:00) 
184.TJ Sokol Kdyně B-TJ Sokol Kdyně CKP2A15. 09. 2020 19:0013. (12. 12. 2020 09:00) 
235.TJ Sokol Horní Bělá B-TJ Sokol Horní Bělá CKP2B15. 09. 2020 18:003. (03. 10. 2020 09:00) 
58.SKUŘ Plzeň B-SKUŘ Plzeň CDM15. 09. 2020 16:3013. (12. 12. 2020 09:00) 
243.TJ Sokol Domažlice A-TJ Sokol Horní Bělá BČP11. 09. 2020 19:00PO (13. 09. 2020 09:00) 
247.TJ Slavoj Tachov A-TJ Sokol Nezvěstice AČP10. 09. 2020 19:00PO (13. 09. 2020 09:00) 
240.Lapák Třebomyslice B-TJ Dynamo Horšovský Týn AČP10. 09. 2020 18:00PO (13. 09. 2020 09:00) 
239.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Pocinovice AČP10. 09. 2020 18:00PO (13. 09. 2020 09:00) 
238.TJ Sokol Starý Plzenec A-TJ Sokol Těně AČP09. 09. 2020 18:00PO (13. 09. 2020 09:00) 
245.TJ Sokol Domažlice B-TJ Sokol Plzeň V. BČP08. 09. 2020 18:30PO (13. 09. 2020 09:00) 
244.Lapák Třebomyslice A-SK Nevid AČP08. 09. 2020 18:00PO (13. 09. 2020 09:00) 
246.TJ Sokol Skomelno B-KOC Sušice BČP08. 09. 2020 18:00PO (13. 09. 2020 09:00) 
242.TJ Hraničář Částkov A-TJ Sokol Skomelno AČP08. 09. 2020 18:00PO (13. 09. 2020 09:00) 
241.TJ Sokol Kralovice A-TJ Sokol Mirošov AČP04. 09. 2020 18:30PO (13. 09. 2020 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy