Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
191.TJ Slovan Karlovy Vary C-TJ Luby BKP2 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
190.SK Děravý pálky Jenišov-TJ Baník Vintířov BKP2 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
154.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B-TJ Slavoj Kynšperk AKP1 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
153.TTC Sokolov B-TJ Baník Bukovany AKP1 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
152.TJ Sokol Velká Hleďsebe B-TJ Spartak Horní Slavkov AKP1 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
151.Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.-SKST Chodov CKP1 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
92.TJ Slovan Karlovy Vary A-SKST Cheb CDivize 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
91.TJ Slovan Karlovy Vary B-SKST Cheb BDivize 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
90.TJ Sokol Velká Hleďsebe A-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ADivize 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
89.SK Toužim-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BDivize 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
88.SKST Chodov B-TTC Sokolov ADivize 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
87.TJ Loket nad Ohří-TJ Jiskra Březová, z. s.Divize 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
189.TJ Slovan Karlovy Vary C-TJ Luby AKP2 17. (13. 03. 2021 09:00)odloženo
188.SK Děravý pálky Jenišov-NK BFB BochovKP2 17. (13. 03. 2021 09:00)odloženo
150.TTC Sokolov B-TJ Slavoj Kynšperk AKP1 17. (13. 03. 2021 09:00)odloženo
149.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B-TJ Baník Bukovany AKP1 17. (13. 03. 2021 09:00)odloženo
148.Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.-TJ Spartak Horní Slavkov AKP1 17. (13. 03. 2021 09:00)odloženo
147.TJ Sokol Velká Hleďsebe B-SKST Chodov CKP1 17. (13. 03. 2021 09:00)odloženo
86.TJ Slovan Karlovy Vary B-SKST Cheb CDivize 17. (13. 03. 2021 09:00)odloženo
85.TJ Slovan Karlovy Vary A-SKST Cheb BDivize 17. (13. 03. 2021 09:00)odloženo
84.SK Toužim-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ADivize 17. (13. 03. 2021 09:00)odloženo
83.TJ Sokol Velká Hleďsebe A-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BDivize 17. (13. 03. 2021 09:00)odloženo
82.TJ Loket nad Ohří-TTC Sokolov ADivize 17. (13. 03. 2021 09:00)odloženo
81.SKST Chodov B-TJ Jiskra Březová, z. s.Divize 17. (13. 03. 2021 09:00)odloženo
187.Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"-TJ Slovan Karlovy Vary CKP2 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
186.TJ Luby B-SK Děravý pálky JenišovKP2 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
146.TJ Lomnice A-Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.KP1 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
145.TJ Baník Vintířov A-TJ Sokol Velká Hleďsebe BKP1 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
144.SKST Chodov C-TTC Sokolov BKP1 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
143.TJ Spartak Horní Slavkov A-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BKP1 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
80.TJ Jiskra Březová, z. s.-SK ToužimDivize 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
79.TTC Sokolov A-TJ Sokol Velká Hleďsebe ADivize 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
78.Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B-TJ Slovan Karlovy Vary BDivize 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
77.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A-TJ Slovan Karlovy Vary ADivize 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
76.SKST Cheb B-TJ Loket nad OhříDivize 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
75.SKST Cheb C-SKST Chodov BDivize 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
185.SKST Chodov D-TJ Slovan Karlovy Vary CKP2 15. (27. 02. 2021 09:00)odloženo
184.TJ Luby A-SK Děravý pálky JenišovKP2 15. (27. 02. 2021 09:00)odloženo
142.TJ Baník Vintířov A-Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.KP1 15. (27. 02. 2021 09:00)odloženo
141.TJ Lomnice A-TJ Sokol Velká Hleďsebe BKP1 15. (27. 02. 2021 09:00)odloženo
140.TJ Spartak Horní Slavkov A-TTC Sokolov BKP1 15. (27. 02. 2021 09:00)odloženo
139.SKST Chodov C-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BKP1 15. (27. 02. 2021 09:00)odloženo
74.TTC Sokolov A-SK ToužimDivize 15. (27. 02. 2021 09:00)odloženo
73.TJ Jiskra Březová, z. s.-TJ Sokol Velká Hleďsebe ADivize 15. (27. 02. 2021 09:00)odloženo
72.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A-TJ Slovan Karlovy Vary BDivize 15. (27. 02. 2021 09:00)odloženo
71.Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B-TJ Slovan Karlovy Vary ADivize 15. (27. 02. 2021 09:00)odloženo
70.SKST Cheb C-TJ Loket nad OhříDivize 15. (27. 02. 2021 09:00)odloženo
69.SKST Cheb B-SKST Chodov BDivize 15. (27. 02. 2021 09:00)odloženo
183.TJ Luby A-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"KP2 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
182.TJ Luby B-SKST Chodov DKP2 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
181.TJ Slovan Karlovy Vary C-TJ Baník Vintířov BKP2 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
138.TJ Baník Bukovany A-TJ Spartak Horní Slavkov AKP1 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
137.TJ Slavoj Kynšperk A-SKST Chodov CKP1 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
136.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B-TJ Baník Vintířov AKP1 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
135.TTC Sokolov B-TJ Lomnice AKP1 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
68.SKST Cheb B-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ADivize 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
67.SKST Cheb C-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BDivize 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
66.TJ Slovan Karlovy Vary A-TTC Sokolov ADivize 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
65.TJ Slovan Karlovy Vary B-TJ Jiskra Březová, z. s.Divize 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
64.SKST Chodov B-SK ToužimDivize 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
63.TJ Loket nad Ohří-TJ Sokol Velká Hleďsebe ADivize 14. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
180.TJ Luby B-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"KP2 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
179.TJ Luby A-SKST Chodov DKP2 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
178.TJ Slovan Karlovy Vary C-NK BFB BochovKP2 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
134.TJ Slavoj Kynšperk A-TJ Spartak Horní Slavkov AKP1 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
133.TJ Baník Bukovany A-SKST Chodov CKP1 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
132.TTC Sokolov B-TJ Baník Vintířov AKP1 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
131.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B-TJ Lomnice AKP1 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
62.SKST Cheb C-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ADivize 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
61.SKST Cheb B-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BDivize 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
60.TJ Slovan Karlovy Vary B-TTC Sokolov ADivize 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
59.TJ Slovan Karlovy Vary A-TJ Jiskra Březová, z. s.Divize 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
58.TJ Loket nad Ohří-SK ToužimDivize 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
57.SKST Chodov B-TJ Sokol Velká Hleďsebe ADivize 13. (06. 02. 2021 09:00)odloženo
177.TJ Luby B-TJ Luby AKP2 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
176.Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"-SKST Chodov DKP2 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
175.TJ Baník Vintířov B-NK BFB BochovKP2 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
130.TTC Sokolov B-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BKP1 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
129.TJ Slavoj Kynšperk A-TJ Baník Bukovany AKP1 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
128.TJ Spartak Horní Slavkov A-SKST Chodov CKP1 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
127.TJ Baník Vintířov A-TJ Lomnice AKP1 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
126.Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.-TJ Sokol Velká Hleďsebe BKP1 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
56.TJ Loket nad Ohří-SKST Chodov BDivize 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
55.TJ Slovan Karlovy Vary B-TJ Slovan Karlovy Vary ADivize 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
54.SKST Cheb C-SKST Cheb BDivize 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
53.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BDivize 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
52.TTC Sokolov A-TJ Jiskra Březová, z. s.Divize 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
51.SK Toužim-TJ Sokol Velká Hleďsebe ADivize 12. (23. 01. 2021 09:00)odloženo
174.NK BFB Bochov-TJ Luby BKP2 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
173.TJ Baník Vintířov B-TJ Luby AKP2 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
172.Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"-SK Děravý pálky JenišovKP2 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
125.TJ Sokol Velká Hleďsebe B-TTC Sokolov BKP1 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
124.Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BKP1 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
123.TJ Slavoj Kynšperk A-TJ Lomnice AKP1 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
122.TJ Baník Bukovany A-TJ Baník Vintířov AKP1 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
50.TJ Sokol Velká Hleďsebe A-TJ Slovan Karlovy Vary BDivize 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
49.SK Toužim-TJ Slovan Karlovy Vary ADivize 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
48.SKST Cheb C-TJ Jiskra Březová, z. s.Divize 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
47.SKST Cheb B-TTC Sokolov ADivize 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
46.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A-SKST Chodov BDivize 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
45.Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B-TJ Loket nad OhříDivize 11. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
171.TJ Baník Vintířov B-TJ Luby BKP2 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
170.NK BFB Bochov-TJ Luby AKP2 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
169.SKST Chodov D-SK Děravý pálky JenišovKP2 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
121.Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.-TTC Sokolov BKP1 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
120.TJ Sokol Velká Hleďsebe B-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BKP1 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
119.TJ Slavoj Kynšperk A-TJ Baník Vintířov AKP1 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
118.TJ Baník Bukovany A-TJ Lomnice AKP1 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
44.SK Toužim-TJ Slovan Karlovy Vary BDivize 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
43.TJ Sokol Velká Hleďsebe A-TJ Slovan Karlovy Vary ADivize 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
42.SKST Cheb C-TTC Sokolov ADivize 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
41.SKST Cheb B-TJ Jiskra Březová, z. s.Divize 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
40.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A-TJ Loket nad OhříDivize 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
39.Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B-SKST Chodov BDivize 10. (28. 11. 2020 09:00)odloženo
168.TJ Baník Vintířov B-SKST Chodov DKP2 9. (14. 11. 2020 14:00)odloženo
167.NK BFB Bochov-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"KP2 9. (14. 11. 2020 14:00)odloženo
117.TJ Baník Vintířov A-SKST Chodov CKP1 9. (14. 11. 2020 14:00)odloženo
116.TJ Lomnice A-TJ Spartak Horní Slavkov AKP1 9. (14. 11. 2020 14:00)odloženo
115.Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.-TJ Baník Bukovany AKP1 9. (14. 11. 2020 14:00)odloženo
114.TJ Sokol Velká Hleďsebe B-TJ Slavoj Kynšperk AKP1 9. (14. 11. 2020 14:00)odloženo
38.TTC Sokolov A-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BDivize 9. (14. 11. 2020 14:00)odloženo
37.TJ Jiskra Březová, z. s.-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ADivize 9. (14. 11. 2020 14:00)odloženo
36.SK Toužim-SKST Cheb BDivize 9. (14. 11. 2020 14:00)odloženo
35.TJ Sokol Velká Hleďsebe A-SKST Cheb CDivize 9. (14. 11. 2020 14:00)odloženo
34.TJ Loket nad Ohří-TJ Slovan Karlovy Vary ADivize 9. (14. 11. 2020 14:00)odloženo
33.SKST Chodov B-TJ Slovan Karlovy Vary BDivize 9. (14. 11. 2020 14:00)odloženo
166.TJ Baník Vintířov B-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"KP2 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
165.NK BFB Bochov-SKST Chodov DKP2 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
164.SK Děravý pálky Jenišov-TJ Slovan Karlovy Vary CKP2 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
113.TJ Baník Vintířov A-TJ Spartak Horní Slavkov AKP1 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
112.TJ Lomnice A-SKST Chodov CKP1 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
111.Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.-TJ Slavoj Kynšperk AKP1 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
110.TJ Sokol Velká Hleďsebe B-TJ Baník Bukovany AKP1 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
32.TTC Sokolov A-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ADivize 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
31.TJ Jiskra Březová, z. s.-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BDivize 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
30.SK Toužim-SKST Cheb CDivize 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
29.TJ Sokol Velká Hleďsebe A-SKST Cheb BDivize 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
28.TJ Loket nad Ohří-TJ Slovan Karlovy Vary BDivize 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
27.SKST Chodov B-TJ Slovan Karlovy Vary ADivize 8. (14. 11. 2020 09:00)odloženo
163.TJ Luby B-TJ Slovan Karlovy Vary CKP2 7. (31. 10. 2020 14:00)odloženo
162.TJ Baník Vintířov B-SK Děravý pálky JenišovKP2 7. (31. 10. 2020 14:00)odloženo
109.TJ Slavoj Kynšperk A-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BKP1 7. (31. 10. 2020 14:00)odloženo
108.TJ Baník Bukovany A-TTC Sokolov BKP1 7. (31. 10. 2020 14:00)odloženo
107.TJ Spartak Horní Slavkov A-TJ Sokol Velká Hleďsebe BKP1 7. (31. 10. 2020 14:00)odloženo
106.SKST Chodov C-Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.KP1 7. (31. 10. 2020 14:00)odloženo
26.SKST Cheb C-TJ Slovan Karlovy Vary ADivize 7. (31. 10. 2020 14:00)odloženo
25.SKST Cheb B-TJ Slovan Karlovy Vary BDivize 7. (31. 10. 2020 14:00)odloženo
24.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A-TJ Sokol Velká Hleďsebe ADivize 7. (31. 10. 2020 14:00)odloženo
23.Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B-SK ToužimDivize 7. (31. 10. 2020 14:00)odloženo
22.TTC Sokolov A-SKST Chodov BDivize 7. (31. 10. 2020 14:00)odloženo
21.TJ Jiskra Březová, z. s.-TJ Loket nad OhříDivize 7. (31. 10. 2020 14:00)odloženo
161.TJ Luby A-TJ Slovan Karlovy Vary CKP2 6. (31. 10. 2020 09:00)odloženo
160.NK BFB Bochov-SK Děravý pálky JenišovKP2 6. (31. 10. 2020 09:00)odloženo
105.TJ Slavoj Kynšperk A-TTC Sokolov BKP1 6. (31. 10. 2020 09:00)odloženo
104.TJ Baník Bukovany A-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BKP1 6. (31. 10. 2020 09:00)odloženo
103.TJ Spartak Horní Slavkov A-Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.KP1 6. (31. 10. 2020 09:00)odloženo
102.SKST Chodov C-TJ Sokol Velká Hleďsebe BKP1 6. (31. 10. 2020 09:00)odloženo
20.SKST Cheb C-TJ Slovan Karlovy Vary BDivize 6. (31. 10. 2020 09:00)odloženo
19.SKST Cheb B-TJ Slovan Karlovy Vary ADivize 6. (31. 10. 2020 09:00)odloženo
18.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A-SK ToužimDivize 6. (31. 10. 2020 09:00)odloženo
17.Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B-TJ Sokol Velká Hleďsebe ADivize 6. (31. 10. 2020 09:00)odloženo
16.TTC Sokolov A-TJ Loket nad OhříDivize 6. (31. 10. 2020 09:00)odloženo
15.TJ Jiskra Březová, z. s.-SKST Chodov BDivize 6. (31. 10. 2020 09:00)odloženo
159.TJ Slovan Karlovy Vary C-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"KP2 5. (17. 10. 2020 14:00)odloženo
158.SK Děravý pálky Jenišov-TJ Luby BKP2 5. (17. 10. 2020 14:00)odloženo
101.Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.-TJ Lomnice AKP1 5. (17. 10. 2020 14:00)odloženo
100.TJ Sokol Velká Hleďsebe B-TJ Baník Vintířov AKP1 5. (17. 10. 2020 14:00)odloženo
99.TTC Sokolov B-SKST Chodov CKP1 5. (17. 10. 2020 14:00)odloženo
98.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B-TJ Spartak Horní Slavkov AKP1 5. (17. 10. 2020 14:00)odloženo
14.SK Toužim-TJ Jiskra Březová, z. s.Divize 5. (17. 10. 2020 14:00)odloženo
13.TJ Sokol Velká Hleďsebe A-TTC Sokolov ADivize 5. (17. 10. 2020 14:00)odloženo
12.TJ Slovan Karlovy Vary B-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BDivize 5. (17. 10. 2020 14:00)odloženo
11.TJ Slovan Karlovy Vary A-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ADivize 5. (17. 10. 2020 14:00)odloženo
10.TJ Loket nad Ohří-SKST Cheb BDivize 5. (17. 10. 2020 14:00)odloženo
9.SKST Chodov B-SKST Cheb CDivize 5. (17. 10. 2020 14:00)odloženo
157.TJ Slovan Karlovy Vary C-SKST Chodov DKP2 4. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
156.SK Děravý pálky Jenišov-TJ Luby AKP2 4. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
97.Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.-TJ Baník Vintířov AKP1 4. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
96.TJ Sokol Velká Hleďsebe B-TJ Lomnice AKP1 4. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
95.TTC Sokolov B-TJ Spartak Horní Slavkov AKP1 4. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
94.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B-SKST Chodov CKP1 4. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
8.SK Toužim-TTC Sokolov ADivize 4. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
7.TJ Sokol Velká Hleďsebe A-TJ Jiskra Březová, z. s.Divize 4. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
6.TJ Slovan Karlovy Vary B-Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ADivize 4. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
5.TJ Slovan Karlovy Vary A-Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BDivize 4. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
4.TJ Loket nad Ohří-SKST Cheb CDivize 4. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
3.SKST Chodov B-SKST Cheb BDivize 4. (17. 10. 2020 09:00)odloženo
93.TJ Lomnice A-TTC Sokolov BKP107. 10. 2020 17:303. (03. 10. 2020 14:00)odklad se souhlasem STK
155.TJ Luby A-TJ Luby BKP216. 09. 2020 18:301. (19. 09. 2020 09:00) 
1.SKST Cheb B-SKST Cheb CDivize16. 09. 2020 18:301. (19. 09. 2020 09:00)ve Fr. Lázních
2.TJ Slovan Karlovy Vary A-TJ Slovan Karlovy Vary BDivize07. 09. 2020 18:001. (19. 09. 2020 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy