Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
59.TTC Litoměřice C-TTC Litvínov Adivize-m 15. (20. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
58.KST Apollo Ústí nad Labem A-SKST Baník Most Bdivize-m 15. (20. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
57.TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A-Baník Březenecká Adivize-m 15. (20. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
56.TJ Sever Žatec A-KST Jirkov A - TECHNOLINEdivize-m 15. (20. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
55.SKST Baník Most C-SKP Sever Ústí nad Labem Adivize-m 15. (20. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
54.SKST Teplice A-SKST Děčín Bdivize-m 15. (20. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
53.TTC Litoměřice C-SKST Baník Most Bdivize-m 14. (19. 12. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
52.KST Apollo Ústí nad Labem A-TTC Litvínov Adivize-m 14. (19. 12. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
51.TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A-KST Jirkov A - TECHNOLINEdivize-m 14. (19. 12. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
50.TJ Sever Žatec A-Baník Březenecká Adivize-m 14. (19. 12. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
49.SKST Baník Most C-SKST Děčín Bdivize-m 14. (19. 12. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
48.SKST Teplice A-SKP Sever Ústí nad Labem Adivize-m 14. (19. 12. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
222.SKST Teplice C-TJ Krupka BKP2 B 11. (12. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
218.SKST Sokol Trnovany A-ST Baroni Třebívlice AKP2 B 11. (12. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
219.TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B-SK Dubí AKP2 B 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
279.TTC Roudnice B-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BKP2 C 11. (11. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
278.SKST Děčín C-TTC Litoměřice DKP2 C 11. (11. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
277.SKP Sever Ústí nad Labem B-TJ Pikron AKP2 C 11. (11. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
223.SK Cítoliby A-Sokol Libochovice AKP2 B 11. (11. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
221.TJ Smolnice A-TJ Sokol Bořislav AKP2 B 11. (11. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
158.TTC Litvínov C-TJ Spartak Lubenec BKP2 A 11. (11. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
275.SK Štětí Bechlín C-TTC Roudnice AKP2 C 11. (10. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
220.TJ Sokol Terezín A-ST Brozany nad Ohří AKP2 B 11. (10. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
160.TJ Sever Žatec B-TJ Sokol Spořice AKP2 A 11. (10. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
276.TJ Chemička Ústí nad Labem A-SK Malá Veleň AKP2 C 11. (09. 12. 2020 18:15)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
159.KST Jirkov D-KST Libědice AKP2 A 11. (09. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
162.Klášterec nad Ohří A-Baník Březenecká BKP2 A 11. (08. 12. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
274.KST Kalich Litoměřice A-TJ Slovan Varnsdorf AKP2 C 11. (07. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
163.ST Kopisty A-Sokol Horní Jiřetín AKP2 A 11. (07. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
161.SKST Baník Most F-SK Havran Kryry AKP2 A 11. (07. 12. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
47.SKP Sever Ústí nad Labem A-TJ Sokol Filipov Adivize-m 13. (06. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
46.KST Jirkov A - TECHNOLINE-SKST Teplice Adivize-m 13. (06. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
45.Baník Březenecká A-SKST Baník Most Cdivize-m 13. (06. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
44.SKST Baník Most B-TJ Sever Žatec Adivize-m 13. (06. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
43.TTC Litvínov A-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice Adivize-m 13. (06. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
42.SKST Děčín B-TJ Sokol Filipov Adivize-m 12. (05. 12. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
41.KST Jirkov A - TECHNOLINE-SKST Baník Most Cdivize-m 12. (05. 12. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
40.Baník Březenecká A-SKST Teplice Adivize-m 12. (05. 12. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
39.SKST Baník Most B-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice Adivize-m 12. (05. 12. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
38.TTC Litvínov A-TJ Sever Žatec Adivize-m 12. (05. 12. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
4.KST Apollo Ústí nad Labem A-TTC Litoměřice Cdivize-m 1. (05. 12. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
215.TJ Sokol Bořislav A-TJ Sokol Terezín AKP2 B 10. (05. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
213.Sokol Libochovice A-SKST Teplice CKP2 B 10. (05. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
154.Baník Březenecká B-SKST Baník Most FKP2 A 10. (05. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
273.TTC Roudnice A-KST Kalich Litoměřice AKP2 C 10. (04. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
272.SK Malá Veleň A-SK Štětí Bechlín CKP2 C 10. (04. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
270.TTC Litoměřice D-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2 C 10. (04. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
268.TJ Slovan Varnsdorf A-TTC Roudnice BKP2 C 10. (04. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
217.SK Dubí A-SKST Sokol Trnovany AKP2 B 10. (04. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
212.ST Baroni Třebívlice A-SK Cítoliby AKP2 B 10. (04. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
152.TJ Spartak Lubenec B-ST Kopisty AKP2 A 10. (04. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
271.TJ Pikron A-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP2 C 10. (03. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
269.TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B-SKST Děčín CKP2 C 10. (03. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
156.TJ Sokol Spořice A-KST Jirkov DKP2 A 10. (03. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
216.ST Brozany nad Ohří A-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKP2 B 10. (02. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
157.KST Libědice A-TTC Litvínov CKP2 A 10. (02. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
214.TJ Krupka B-TJ Smolnice AKP2 B 10. (01. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
153.Sokol Horní Jiřetín A-Klášterec nad Ohří AKP2 A 10. (01. 12. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
155.SK Havran Kryry A-TJ Sever Žatec BKP2 A 10. (30. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
65.KST Apollo Ústí nad Labem B-TJ Slavoj Krásné Březno AKP1 11. (28. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
64.SK TTC Duchcov A-TTC Litvínov BKP1 11. (28. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
62.SKST Teplice B-TJ Krupka AKP1 11. (28. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
211.SKST Teplice C-SK Cítoliby AKP2 B 9. (28. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
207.SKST Sokol Trnovany A-ST Brozany nad Ohří AKP2 B 9. (28. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
66.TJ Spartak Lubenec A-SK Štětí BKP1 11. (28. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
208.TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B-TJ Sokol Bořislav AKP2 B 9. (27. 11. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
267.SKST Děčín C-TTC Roudnice BKP2 C 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
266.SKP Sever Ústí nad Labem B-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BKP2 C 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
262.TTC Roudnice A-TJ Slovan Varnsdorf AKP2 C 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
210.TJ Smolnice A-Sokol Libochovice AKP2 B 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
206.SK Dubí A-ST Baroni Třebívlice AKP2 B 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
147.TTC Litvínov C-TJ Sokol Spořice AKP2 A 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
264.SK Štětí Bechlín C-TJ Pikron AKP2 C 9. (26. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
209.TJ Sokol Terezín A-TJ Krupka BKP2 B 9. (26. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
149.TJ Sever Žatec B-Baník Březenecká BKP2 A 9. (26. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
265.TJ Chemička Ústí nad Labem A-TTC Litoměřice DKP2 C 9. (25. 11. 2020 18:15)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
148.KST Jirkov D-SK Havran Kryry AKP2 A 9. (25. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
146.KST Libědice A-TJ Spartak Lubenec BKP2 A 9. (25. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
151.ST Kopisty A-Klášterec nad Ohří AKP2 A24. 11. 2020 18:009. (24. 11. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
263.KST Kalich Litoměřice A-SK Malá Veleň AKP2 C 9. (23. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
150.SKST Baník Most F-Sokol Horní Jiřetín AKP2 A 9. (23. 11. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
37.TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A-KST Apollo Ústí nad Labem Adivize-m 11. (22. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
36.TJ Sever Žatec A-TTC Litoměřice Cdivize-m 11. (22. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
35.SKST Baník Most C-TTC Litvínov Adivize-m 11. (22. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
34.SKST Teplice A-SKST Baník Most Bdivize-m 11. (22. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
33.TJ Sokol Filipov A-Baník Březenecká Adivize-m 11. (22. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
2.SKP Sever Ústí nad Labem A-SKST Děčín Bdivize-m 1. (21. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
32.TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A-TTC Litoměřice Cdivize-m 10. (21. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
31.TJ Sever Žatec A-KST Apollo Ústí nad Labem Adivize-m 10. (21. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
29.SKST Teplice A-TTC Litvínov Adivize-m 10. (21. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
28.TJ Sokol Filipov A-KST Jirkov A - TECHNOLINEdivize-m 10. (21. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
204.TJ Sokol Bořislav A-SKST Sokol Trnovany AKP2 B 8. (21. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
202.Sokol Libochovice A-TJ Sokol Terezín AKP2 B 8. (21. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
143.Baník Březenecká B-KST Jirkov DKP2 A 8. (21. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
261.SK Malá Veleň A-TTC Roudnice AKP2 C 8. (20. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
259.TTC Litoměřice D-SK Štětí Bechlín CKP2 C 8. (20. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
257.TTC Roudnice B-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2 C 8. (20. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
256.TJ Slovan Varnsdorf A-SKST Děčín CKP2 C 8. (20. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
201.SK Cítoliby A-TJ Smolnice AKP2 B 8. (20. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
200.ST Baroni Třebívlice A-SKST Teplice CKP2 B 8. (20. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
140.TJ Spartak Lubenec B-Klášterec nad Ohří AKP2 A 8. (20. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
260.TJ Pikron A-KST Kalich Litoměřice AKP2 C 8. (19. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
258.TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP2 C 8. (19. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
145.TJ Sokol Spořice A-KST Libědice AKP2 A 8. (19. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
205.ST Brozany nad Ohří A-SK Dubí AKP2 B 8. (18. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
203.TJ Krupka B-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKP2 B 8. (17. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
142.Sokol Horní Jiřetín A-TJ Sever Žatec BKP2 A 8. (17. 11. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
144.SK Havran Kryry A-TTC Litvínov CKP2 A 8. (16. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
141.ST Kopisty A-SKST Baník Most FKP2 A 8. (16. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
102.SKST Baník Most E-TJ Spartak Lubenec AKP1 10. (15. 11. 2020 14:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
101.SKST Baník Most D-SK Štětí BKP1 10. (15. 11. 2020 14:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
106.TJ Slavoj Krásné Březno A-KST Jirkov BKP1 10. (15. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
105.KST Apollo Ústí nad Labem B-KST Jirkov CKP1 10. (15. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
104.TTC Litvínov B-SKST Teplice BKP1 10. (15. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
103.SK TTC Duchcov A-TJ Krupka AKP1 10. (15. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
100.TJ Slavoj Krásné Březno A-KST Jirkov CKP1 9. (14. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
99.KST Apollo Ústí nad Labem B-KST Jirkov BKP1 9. (14. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
98.TTC Litvínov B-TJ Krupka AKP1 9. (14. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
97.SK TTC Duchcov A-SKST Teplice BKP1 9. (14. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
196.SKST Sokol Trnovany A-TJ Krupka BKP2 B 7. (14. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
96.SKST Baník Most E-SK Štětí BKP1 9. (14. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
95.SKST Baník Most D-TJ Spartak Lubenec AKP1 9. (14. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
197.TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B-Sokol Libochovice AKP2 B 7. (13. 11. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
255.SKP Sever Ústí nad Labem B-SKST Děčín CKP2 C 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
251.TTC Roudnice A-TJ Pikron AKP2 C 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
250.SK Malá Veleň A-TJ Slovan Varnsdorf AKP2 C 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
199.TJ Smolnice A-SKST Teplice CKP2 B 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
195.SK Dubí A-TJ Sokol Bořislav AKP2 B 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
136.TTC Litvínov C-Baník Březenecká BKP2 A 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
253.SK Štětí Bechlín C-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BKP2 C 7. (12. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
198.TJ Sokol Terezín A-SK Cítoliby AKP2 B 7. (12. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
138.TJ Sever Žatec B-ST Kopisty AKP2 A 7. (12. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
134.TJ Sokol Spořice A-TJ Spartak Lubenec BKP2 A 7. (12. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
254.TJ Chemička Ústí nad Labem A-TTC Roudnice BKP2 C 7. (11. 11. 2020 18:15)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
194.ST Brozany nad Ohří A-ST Baroni Třebívlice AKP2 B 7. (11. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
137.KST Jirkov D-Sokol Horní Jiřetín AKP2 A 7. (11. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
135.KST Libědice A-SK Havran Kryry AKP2 A 7. (11. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
252.KST Kalich Litoměřice A-TTC Litoměřice DKP2 C 7. (09. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
139.SKST Baník Most F-Klášterec nad Ohří AKP2 A 7. (09. 11. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
27.KST Jirkov A - TECHNOLINE-SKP Sever Ústí nad Labem Adivize-m 9. (08. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
26.Baník Březenecká A-SKST Děčín Bdivize-m 9. (08. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
25.TTC Litvínov A-TJ Sokol Filipov Adivize-m 9. (08. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
24.TTC Litoměřice C-SKST Teplice Adivize-m 9. (08. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
23.KST Apollo Ústí nad Labem A-SKST Baník Most Cdivize-m 9. (08. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
22.KST Jirkov A - TECHNOLINE-SKST Děčín Bdivize-m 8. (07. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
21.Baník Březenecká A-SKP Sever Ústí nad Labem Adivize-m 8. (07. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
20.SKST Baník Most B-TJ Sokol Filipov Adivize-m 8. (07. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
19.TTC Litoměřice C-SKST Baník Most Cdivize-m 8. (07. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
18.KST Apollo Ústí nad Labem A-SKST Teplice Adivize-m 8. (07. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
3.TJ Sever Žatec A-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice Adivize-m 1. (07. 11. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
193.TJ Sokol Bořislav A-ST Brozany nad Ohří AKP2 B 6. (07. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
191.Sokol Libochovice A-SKST Sokol Trnovany AKP2 B 6. (07. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
189.SKST Teplice C-TJ Sokol Terezín AKP2 B 6. (07. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
132.Baník Březenecká B-KST Libědice AKP2 A 6. (07. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
248.TTC Litoměřice D-TTC Roudnice AKP2 C 6. (06. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
246.TTC Roudnice B-SK Štětí Bechlín CKP2 C 6. (06. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
245.SKST Děčín C-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP2 C 6. (06. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
244.TJ Slovan Varnsdorf A-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2 C 6. (06. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
190.SK Cítoliby A-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKP2 B 6. (06. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
188.ST Baroni Třebívlice A-TJ Smolnice AKP2 B 6. (06. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
128.TJ Spartak Lubenec B-SKST Baník Most FKP2 A 6. (06. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
249.TJ Pikron A-SK Malá Veleň AKP2 C 6. (05. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
247.TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B-KST Kalich Litoměřice AKP2 C 6. (05. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
192.TJ Krupka B-SK Dubí AKP2 B 6. (03. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
131.Sokol Horní Jiřetín A-TTC Litvínov CKP2 A 6. (03. 11. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
129.Klášterec nad Ohří A-TJ Sever Žatec BKP2 A 6. (03. 11. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
133.SK Havran Kryry A-TJ Sokol Spořice AKP2 A 6. (02. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
130.ST Kopisty A-KST Jirkov DKP2 A 6. (02. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
94.TJ Krupka A-SKST Baník Most DKP1 8. (01. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
93.SKST Teplice B-SKST Baník Most EKP1 8. (01. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
92.KST Jirkov C-SK TTC Duchcov AKP1 8. (01. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
91.KST Jirkov B-TTC Litvínov BKP1 8. (01. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
90.SK Štětí B-KST Apollo Ústí nad Labem BKP1 8. (01. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
89.TJ Spartak Lubenec A-TJ Slavoj Krásné Březno AKP1 8. (01. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
88.TJ Krupka A-SKST Baník Most EKP1 7. (31. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
87.SKST Teplice B-SKST Baník Most DKP1 7. (31. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
86.KST Jirkov C-TTC Litvínov BKP1 7. (31. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
85.KST Jirkov B-SK TTC Duchcov AKP1 7. (31. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
185.SKST Sokol Trnovany A-SK Cítoliby AKP2 B 5. (31. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
182.TJ Sokol Bořislav A-ST Baroni Třebívlice AKP2 B 5. (31. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
84.SK Štětí B-TJ Slavoj Krásné Březno AKP1 7. (31. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
83.TJ Spartak Lubenec A-KST Apollo Ústí nad Labem BKP1 7. (31. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
186.TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B-SKST Teplice CKP2 B 5. (30. 10. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
240.TTC Roudnice A-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BKP2 C 5. (30. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
239.SK Malá Veleň A-TTC Litoměřice DKP2 C 5. (30. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
184.SK Dubí A-Sokol Libochovice AKP2 B 5. (30. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
125.TTC Litvínov C-ST Kopisty AKP2 A 5. (30. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
242.SK Štětí Bechlín C-SKST Děčín CKP2 C 5. (29. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
238.TJ Pikron A-TJ Slovan Varnsdorf AKP2 C 5. (29. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
187.TJ Sokol Terezín A-TJ Smolnice AKP2 B 5. (29. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
127.TJ Sever Žatec B-SKST Baník Most FKP2 A 5. (29. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
123.TJ Sokol Spořice A-Baník Březenecká BKP2 A 5. (29. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
243.TJ Chemička Ústí nad Labem A-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2 C 5. (28. 10. 2020 18:15)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
183.ST Brozany nad Ohří A-TJ Krupka BKP2 B 5. (28. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
126.KST Jirkov D-Klášterec nad Ohří AKP2 A 5. (28. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
124.KST Libědice A-Sokol Horní Jiřetín AKP2 A 5. (28. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
241.KST Kalich Litoměřice A-TTC Roudnice BKP2 C 5. (26. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
122.SK Havran Kryry A-TJ Spartak Lubenec BKP2 A 5. (26. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
17.SKST Baník Most C-TJ Sever Žatec Adivize-m 7. (25. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
16.SKST Teplice A-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice Adivize-m 7. (25. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
15.TJ Sokol Filipov A-KST Apollo Ústí nad Labem Adivize-m 7. (25. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
14.SKST Děčín B-TTC Litvínov Adivize-m 7. (25. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
13.SKP Sever Ústí nad Labem A-SKST Baník Most Bdivize-m 7. (25. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
12.SKST Baník Most C-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice Adivize-m 6. (24. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
11.SKST Teplice A-TJ Sever Žatec Adivize-m 6. (24. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
10.TJ Sokol Filipov A-TTC Litoměřice Cdivize-m 6. (24. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
9.SKST Děčín B-SKST Baník Most Bdivize-m 6. (24. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
8.SKP Sever Ústí nad Labem A-TTC Litvínov Adivize-m 6. (24. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
1.Baník Březenecká A-KST Jirkov A - TECHNOLINEdivize-m 1. (24. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
180.Sokol Libochovice A-ST Brozany nad Ohří AKP2 B 4. (24. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
178.SKST Teplice C-SKST Sokol Trnovany AKP2 B 4. (24. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
121.Baník Březenecká B-SK Havran Kryry AKP2 A 4. (24. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
237.TTC Litoměřice D-TJ Pikron AKP2 C 4. (23. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
234.SKST Děčín C-KST Kalich Litoměřice AKP2 C 4. (23. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
233.SKP Sever Ústí nad Labem B-SK Štětí Bechlín CKP2 C 4. (23. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
232.TJ Slovan Varnsdorf A-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP2 C 4. (23. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
179.SK Cítoliby A-SK Dubí AKP2 B 4. (23. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
177.TJ Smolnice A-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKP2 B 4. (23. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
176.ST Baroni Třebívlice A-TJ Sokol Terezín AKP2 B 4. (23. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
116.TJ Spartak Lubenec B-TJ Sever Žatec BKP2 A 4. (23. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
118.TTC Litvínov C-Klášterec nad Ohří AKP2 A23. 10. 2020 18:004. (20. 10. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
236.TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B-SK Malá Veleň AKP2 C 4. (22. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
181.TJ Krupka B-TJ Sokol Bořislav AKP2 B 4. (20. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
120.Sokol Horní Jiřetín A-TJ Sokol Spořice AKP2 A 4. (20. 10. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
119.ST Kopisty A-KST Libědice AKP2 A 4. (19. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
117.SKST Baník Most F-KST Jirkov DKP2 A 4. (19. 10. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
80.SKST Baník Most E-KST Jirkov BKP1 6. (18. 10. 2020 14:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
79.SKST Baník Most D-KST Jirkov CKP1 6. (18. 10. 2020 14:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
82.TTC Litvínov B-KST Apollo Ústí nad Labem BKP1 6. (18. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
81.SK TTC Duchcov A-TJ Slavoj Krásné Březno AKP1 6. (18. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
78.TJ Krupka A-TJ Spartak Lubenec AKP1 6. (18. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
77.SKST Teplice B-SK Štětí BKP1 6. (18. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
76.TTC Litvínov B-TJ Slavoj Krásné Březno AKP1 5. (17. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
75.SK TTC Duchcov A-KST Apollo Ústí nad Labem BKP1 5. (17. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
71.SKST Teplice B-TJ Spartak Lubenec AKP1 5. (17. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
72.TJ Krupka A-SK Štětí BKP1 5. (17. 10. 2020 16:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
174.SKST Sokol Trnovany A-TJ Smolnice AKP2 B 3. (17. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
171.TJ Sokol Bořislav A-Sokol Libochovice AKP2 B 3. (17. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
110.Baník Březenecká B-TJ Spartak Lubenec BKP2 A 3. (17. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
74.SKST Baník Most E-KST Jirkov CKP1 5. (17. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
73.SKST Baník Most D-KST Jirkov BKP1 5. (17. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
175.TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B-TJ Sokol Terezín AKP2 B 3. (16. 10. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
229.TTC Roudnice A-SKST Děčín CKP2 C 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
228.SK Malá Veleň A-TTC Roudnice BKP2 C 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
226.TTC Litoměřice D-TJ Slovan Varnsdorf AKP2 C 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
173.SK Dubí A-SKST Teplice CKP2 B 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
114.TTC Litvínov C-SKST Baník Most FKP2 A 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
231.SK Štětí Bechlín C-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP2 C 3. (15. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
227.TJ Pikron A-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BKP2 C 3. (15. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
112.TJ Sokol Spořice A-ST Kopisty AKP2 A 3. (15. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
172.ST Brozany nad Ohří A-SK Cítoliby AKP2 B 3. (14. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
115.KST Jirkov D-TJ Sever Žatec BKP2 A 3. (14. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
113.KST Libědice A-Klášterec nad Ohří AKP2 A 3. (14. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
170.TJ Krupka B-ST Baroni Třebívlice AKP2 B 3. (13. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
230.KST Kalich Litoměřice A-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2 C 3. (12. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
111.SK Havran Kryry A-Sokol Horní Jiřetín AKP2 A 3. (12. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
7.TJ Sever Žatec A-TJ Sokol Filipov Adivize-m 5. (11. 10. 2020 10:00)odloženo
5.TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A-TJ Sokol Filipov Adivize-m 4. (10. 10. 2020 16:00)odloženo
6.SKST Baník Most B-KST Jirkov A - TECHNOLINEdivize-m10. 10. 2020 14:004. (10. 10. 2020 16:00) 
169.Sokol Libochovice A-TJ Krupka BKP2 B 2. (10. 10. 2020 10:00)odloženo
224.SKP Sever Ústí nad Labem B-TTC Roudnice AKP2 C 2. (09. 10. 2020 18:00)odloženo
225.TTC Roudnice B-TJ Pikron AKP2 C 2. (09. 10. 2020 18:00)odloženo
109.TJ Sokol Spořice A-Klášterec nad Ohří AKP2 A08. 10. 2020 18:002. (06. 10. 2020 17:30) 
70.KST Apollo Ústí nad Labem B-SKST Baník Most EKP104. 10. 2020 15:004. (04. 10. 2020 10:00) 
68.TJ Slavoj Krásné Březno A-SKST Baník Most EKP103. 10. 2020 17:003. (03. 10. 2020 16:00) 
69.KST Jirkov C-TJ Krupka AKP103. 10. 2020 17:003. (03. 10. 2020 16:00) 
280.TTC Roudnice A-TTC Roudnice BKP2 C25. 09. 2020 18:0015. (05. 02. 2021 18:00) 
60.SKST Baník Most B-SKST Baník Most Cdivize-m24. 09. 2020 19:0025. (06. 03. 2021 16:00) 
30.SKST Baník Most C-SKST Baník Most Bdivize-m24. 09. 2020 17:0010. (21. 11. 2020 16:00) 
67.TJ Krupka A-TJ Slavoj Krásné Březno AKP116. 09. 2020 18:151. (19. 09. 2020 16:00) 
107.KST Jirkov C-KST Jirkov BKP115. 09. 2020 19:3022. (10. 04. 2021 16:00) 
235.TTC Roudnice B-TTC Roudnice AKP2 C15. 09. 2020 18:004. (23. 10. 2020 18:00) 
61.KST Jirkov B-KST Jirkov CKP115. 09. 2020 17:0011. (28. 11. 2020 16:00) 
108.SKST Baník Most E-SKST Baník Most DKP114. 09. 2020 18:0022. (10. 04. 2021 10:00) 
168.Sokol Horní Jiřetín A-Baník Březenecká AČP-1.st.10. 09. 2020 18:00PO (12. 09. 2020 15:00) 
63.SKST Baník Most D-SKST Baník Most EKP107. 09. 2020 18:0011. (28. 11. 2020 10:00) 
167.SK TTC Duchcov B-Sokol Horní Jiřetín AČP-1.st.04. 09. 2020 18:00PO (05. 09. 2020 16:00) 
164.Baník Březenecká A-KST Libědice CČP-1.st. PO (29. 08. 2020 15:00)Výměna pořadatelství
166.KST Libědice B-TTC Litvínov AČP-1.st.29. 08. 2020 12:00PO (29. 08. 2020 15:00) 
165.TTC Litvínov B-SK TTC Duchcov BČP-1.st.27. 08. 2020 17:30PO (29. 08. 2020 16:00)výměna pořadatelství
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy