Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
54.TJ Slavoj Kynšperk B-TJ Baník Vintířov COP 14. (19. 03. 2021 18:00)zrušeno
55.SKST Chodov E-TJ Loket nad OhříOP 14. (18. 03. 2021 17:00)zrušeno
56.TJ Baník Vintířov D-TTC Sokolov COP 14. (17. 03. 2021 17:00)zrušeno
53.TJ Baník Bukovany B-TJ Spartak Horní Slavkov BOP 14. (17. 03. 2021 17:00)zrušeno
50.TJ Loket nad Ohří-TJ Baník Vintířov DOP 13. (12. 03. 2021 17:00)zrušeno
49.TTC Sokolov C-TJ Baník Bukovany BOP 13. (11. 03. 2021 16:30)zrušeno
51.TJ Baník Vintířov C-SKST Chodov EOP 13. (10. 03. 2021 17:00)zrušeno
52.TJ Spartak Horní Slavkov B-TJ Slavoj Kynšperk BOP 13. (09. 03. 2021 17:00)zrušeno
46.SKST Chodov E-TJ Spartak Horní Slavkov BOP 12. (04. 03. 2021 17:00)zrušeno
48.TTC Sokolov C-TJ Loket nad OhříOP 12. (04. 03. 2021 16:30)zrušeno
45.TJ Baník Bukovany B-TJ Slavoj Kynšperk BOP 12. (03. 03. 2021 17:00)zrušeno
44.TJ Slavoj Kynšperk B-SKST Chodov EOP 11. (19. 02. 2021 18:00)zrušeno
41.TJ Loket nad Ohří-TJ Baník Bukovany BOP 11. (19. 02. 2021 17:00)zrušeno
42.TJ Baník Vintířov C-TTC Sokolov COP 11. (17. 02. 2021 17:00)zrušeno
43.TJ Spartak Horní Slavkov B-TJ Baník Vintířov DOP 11. (16. 02. 2021 17:00)zrušeno
40.TJ Loket nad Ohří-TJ Baník Vintířov COP 10. (12. 02. 2021 17:00)zrušeno
39.TTC Sokolov C-TJ Spartak Horní Slavkov BOP 10. (11. 02. 2021 16:30)zrušeno
38.TJ Baník Vintířov D-TJ Slavoj Kynšperk BOP 10. (10. 02. 2021 17:00)zrušeno
37.TJ Baník Bukovany B-SKST Chodov EOP 10. (10. 02. 2021 17:00)zrušeno
35.TJ Slavoj Kynšperk B-TTC Sokolov COP 9. (29. 01. 2021 18:00)zrušeno
36.SKST Chodov E-TJ Baník Vintířov DOP 9. (28. 01. 2021 17:00)zrušeno
33.TJ Baník Vintířov C-TJ Baník Bukovany BOP 9. (27. 01. 2021 17:00)zrušeno
34.TJ Spartak Horní Slavkov B-TJ Loket nad OhříOP 9. (26. 01. 2021 17:00)zrušeno
31.TJ Loket nad Ohří-TJ Slavoj Kynšperk BOP 8. (22. 01. 2021 17:00)zrušeno
30.TTC Sokolov C-SKST Chodov EOP 8. (21. 01. 2021 16:30)zrušeno
32.TJ Baník Vintířov C-TJ Spartak Horní Slavkov BOP 8. (20. 01. 2021 17:00)zrušeno
29.TJ Baník Bukovany B-TJ Baník Vintířov DOP 8. (20. 01. 2021 17:00)zrušeno
47.TJ Baník Vintířov D-TJ Baník Vintířov COP13. 01. 2021 17:0012. (03. 03. 2021 17:00)zrušeno
27.TJ Loket nad Ohří-SKST Chodov EOP 7. (04. 12. 2020 17:00)zrušeno
28.TTC Sokolov C-TJ Baník Vintířov DOP 7. (03. 12. 2020 16:30)zrušeno
26.TJ Baník Vintířov C-TJ Slavoj Kynšperk BOP 7. (02. 12. 2020 17:00)zrušeno
25.TJ Spartak Horní Slavkov B-TJ Baník Bukovany BOP 7. (01. 12. 2020 17:00)zrušeno
24.TJ Slavoj Kynšperk B-TJ Spartak Horní Slavkov BOP 6. (27. 11. 2020 18:00)odloženo
23.SKST Chodov E-TJ Baník Vintířov COP 6. (26. 11. 2020 17:00)odloženo
22.TJ Baník Vintířov D-TJ Loket nad OhříOP 6. (25. 11. 2020 17:00)odloženo
21.TJ Baník Bukovany B-TTC Sokolov COP 6. (25. 11. 2020 17:00)odloženo
18.TJ Spartak Horní Slavkov B-SKST Chodov EOP24. 11. 2020 17:005. (17. 11. 2020 17:00)odloženo
17.TJ Slavoj Kynšperk B-TJ Baník Bukovany BOP 5. (20. 11. 2020 18:00)odloženo
20.TJ Loket nad Ohří-TTC Sokolov COP 5. (20. 11. 2020 17:00)odloženo
16.SKST Chodov E-TJ Slavoj Kynšperk BOP 4. (12. 11. 2020 17:00)odloženo
14.TTC Sokolov C-TJ Baník Vintířov COP 4. (12. 11. 2020 16:30)odloženo
15.TJ Baník Vintířov D-TJ Spartak Horní Slavkov BOP 4. (11. 11. 2020 17:00)odloženo
13.TJ Baník Bukovany B-TJ Loket nad OhříOP 4. (11. 11. 2020 17:00)odloženo
3.TJ Slavoj Kynšperk B-TJ Baník Vintířov DOP 3. (30. 10. 2020 18:00)odloženo
10.SKST Chodov E-TJ Baník Bukovany BOP 3. (29. 10. 2020 17:00)odloženo
12.TJ Baník Vintířov C-TJ Loket nad OhříOP 3. (28. 10. 2020 17:00)odloženo
11.TJ Spartak Horní Slavkov B-TTC Sokolov COP 3. (27. 10. 2020 17:00)odloženo
9.TJ Loket nad Ohří-TJ Spartak Horní Slavkov BOP 2. (23. 10. 2020 17:00)odloženo
6.TTC Sokolov C-TJ Slavoj Kynšperk BOP 2. (22. 10. 2020 16:30)odloženo
7.TJ Baník Vintířov D-SKST Chodov EOP 2. (21. 10. 2020 17:00)odloženo
5.TJ Baník Bukovany B-TJ Baník Vintířov COP 2. (21. 10. 2020 17:00)odloženo
1.TJ Slavoj Kynšperk B-TJ Loket nad OhříOP 1. (16. 10. 2020 18:00)odloženo
2.SKST Chodov E-TTC Sokolov COP 1. (15. 10. 2020 17:00)odloženo
4.TJ Baník Vintířov D-TJ Baník Bukovany BOP 1. (14. 10. 2020 17:00)odloženo
8.TJ Spartak Horní Slavkov B-TJ Baník Vintířov COP 1. (13. 10. 2020 17:00)odloženo
19.TJ Baník Vintířov C-TJ Baník Vintířov DOP07. 10. 2020 17:005. (18. 11. 2020 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy